כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון באדם מילא

יש לכם מבחן מיון באדם מילא?
מכון נועם בעל ניסיון עשיר בהכנה למבחני מיון למגוון תפקידים. אנחנו מציעים הדרכות ממוקדות לכלל חלקי יום המיון באדם מילא. ההכנה מעניקה תחושת ביטחון ומיומנות, לכן חשוב לתרגל מבעוד מועד וכך להגדיל את סיכויי ההצלחה.
מכון נועם מציע שתי אפשרויות הכנה למבחני המיון, המותאמות למכון אדם מילא ולתפקיד:  
 
  "ההכנה שינתה לי את ההתמודדות מקצה לקצה. ההבדל היה בין להגיע ולהיות בשוק, לבין להגיע ולהפגין את היכולות האמיתיות. חידדתם את מה שצריך ומיקדתם. תודה רבה".
עברה הכנה לאדם מילא נציבות, אוקטובר 2017 

 
 "ההכנה תרמה מאד! התבשרתי על המבחנים שישה ימים לפני מועד הבחינה! בזכות ההכנה שלכם למבחנים הרגשתי מוכנה, עם מפלס לחץ נמוך. באמת תודה על הכל!".
נבחנה במכון אדם מילא, אפריל 2015  
 

הכנה מלאה במכון נועם


 • הדרכה אישית למבחנים הפסיכוטכניים - הכנה עם מאבחנת פסיכוטכנית מנוסה המתמקדת במבחנים הרלוונטיים אליכם. ההדרכה מלמדת אסטרטגיות פיתרון וכלים יעילים לביצוע המבחנים בהצלחה.

 • ערכת תרגול אונליין למבחנים הפסיכוטכניים - הערכה נותנת אפשרות להתקדם בקצב המתאים לכם, וזמינה לתרגול מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון. הערכה כוללת מבחנים רבים עם הסברים מפורטים וטיפים לפתרון.

 • הכנה למבחני אישיות - ההכנה לחלק זה אורכת עד ארבע שעות, אשר במהלכן תתנסו במילוי מבחני האישיות בפועל בכיתת מבחנים. לאחר מכן תקבלו משוב אישי ומפורט ממדריך מקצועי. בין המבחנים: שאלון אישיות המכיל כ- 220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית - התרגיל נעשה בקבוצות של 6 - 10 משתתפים. בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות מאתגרות הדומות בתכליתן למשימות באדם מילא. בסיומה של הדינמיקה תקבלו משוב אישי וקבוצתי על אופן ביצוע המטלות תוך שימת דגש על אופי התפקיד הספציפי שלכם.

 • הכנה לראיון עבודה - סימולציית ראיון אישי המותאמת לאופי הראיון המבוצע באדם מילא. אחריה תקבלו משוב מהמדריך המראיין על אופן התנהלותכם בראיון ונקודות לשיפור ולשימור. כך ניתן ללמוד כיצד להבליט חוזקות, להפחית את החשש מהראיון, לדבר לעניין ולהצליח.

 • הכנה לתרגיל דואר - בחלק זה של ההכנה במכון, תעברו סימולציה של מבחן דואר עם מדריך מקצועי, הכוללת הסבר ומשוב על אופן ביצוע התרגיל.
ערכות הכנה אונליין


 • תרגול מבחנים פסיכוטכניים לרשותכם עשרות מבחנים ממוחשבים בהתאם לסוג המבחנים הנעשים באדם מילא, כוללים הסברים וטיפים לכל שאלה ודוח תוצאות חכם.

 • מבחן אישיות מעשי המכיל מעל 200 שאלות ומשוב ממוחשב ואישי + דוגמאות וטיפים למבחני אישיות נוספים הנעשים באדם מילא. דו"ח מבחן אישיות לדוגמא.

 • בערכה תמצאו הסברים וטיפים על דינמיקה קבוצתית, על העקרונות שעומדים מאחוריה ואסטרטגיות להתנהלות נכונה במבחן קבוצתי. כולל דוגמאות למשימות ספציפיות הניתנות במכון אדם מילא.

 • ראיון עבודה - סרט באורך 20 דקות וכן הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.

 • תרגיל דואר - מבחן ממוחשב לתרגול והסברים מפורטים על מטלת הדואר.
 •  
 • מבחני אנגלית - כלולים בערכות האונליין למועמדים הנדרשים לשלוט ברמה טובה בשפה האנגלית.↑ לחזרה לראש הדף

מדוע חשוב לבצע הכנה לקראת יום מיונים?


 • שיפור היכולת והמיומנות - כאשר אנו מתמודדים עם מצב חדש לרוב נחוש היסוס אשר יאט את קצב העבודה. תרגול המבחנים מבעוד מועד תורם להבנה עמוקה ולשליטה במבחנים השונים. ההכנה מעניקה כלים יעילים ודרכי פתרון המשפרות את היכולות האישיות וגם את הציונים. לכן, כדאי שאת שלב הניסוי והטעייה, נעשה לפני יום האבחון, מול המחשב או מול צוות מדריכים מקצועי שיכווין למיטב, באמצעות ההכנות של מכון נועם.

 • הפחתת מדד הלחץ - היכרות וחשיפה מוקדמת לסגנון ולאופי המבחנים, מסייעות בהעלאת הביטחון שלנו בביצועינו. כאשר הלחץ מופחת, רמת הריכוז עולה ואופן ההתמודדות שלנו עם מצבי מבחן משתפר פלאים. כך תוציאו מעצמיכם את המקסימום ותגדילו באופן ניכר את סיכויי הקבלה לעבודה. 

 • הסתגלות למבחנים ארוכים - ימי המיון לרוב ארוכים ומתישים, ללא הפסקות רבות. מרבית האנשים חשים עייפות וירידה במוטיבציה לאחר מספר שעות במבחן. מומלץ להכין את עצמינו לכך, ולתרגל מראש. בפעם הראשונה שמתמודדים עם יום מבחנים ארוך העייפות תורגש, אך ככל שאנו מנוסים בכך יותר, כך נהיה מורגלים לכך היטב ונבצע את המבחנים ביום המיונים מבלי לחוש קושי רב או ירידה בחדות ובערנות שלנו.

← להתנסות במבחן לדוגמא לחצו כאן 

יום המיון באדם מילא


מכון אדם מילא נמנה עם המכונים המובילים בתחום משאבי האנוש, העוסק בעיקרו באבחון, גיוס והשמת עובדים. למידע נוסף על אדם מילא.
יום המיונים אורך 8 - 10 שעות, אשר במהלכן המועמדים מבצעים סדרה של מבחנים: מבחני אישיות, מבחנים פסיכוטכניים, מבחן קבוצתי- דינמיקה קבוצתית ולעיתים גם ראיון אישי. החלקים השונים של האבחונים ואורכם תלויים בדרישות המעסיק ובתפקיד.

מה כוללים מבחני המיון?
↑ לחזרה לראש הדף


מה כדאי להביא איתכם ליום המיון? 

 • יש להגיע עם תעודה מזהה עם תמונה עדכנית.
 • מומלץ להצטייד בבקבוק מים וארוחה קלה.
 • מומלץ להגיע עם פריט לבוש חם כי יתכן שבכיתת המבחנים יהיה קר.

מה קורה לאחר יום המיונים?  

קבלת תוצאות המבחן באדם מילא הן עד כ-3 ימי עסקים. לאחר מכן המועמדים יכולים להגיע לשיחת משוב עם נציג באדם מילא בתשלום, באישור הארגון השולח למיונים.
השכלול של הציון יורכב מכל החלקים עליהם ייבחן המועמד. הציון הכולל הוא זה שיקבע מי יומלץ לתפקיד.
תוצאות המבחן נשמרות באדם מילא עד שנתיים וחצי, ולעיתים יש להמתין לחלוף התקופה בכדי לבצע את יום האבחון פעם נוספת.

אודות מכון אדם מילא

חברת אדם מילא מתמחה בגיוס עובדים, השמתם ואבחונם. כמו כן עוסקת גם בייעוץ ארגוני ופיתוח חברות ועובדים בתחומי המשק השונים.
בין לקוחות החברה נמצאים ארגונים בולטים בישראל כגון טבע, אל –על, בזק, רפאל, פסגות, רכבת ישראל, דואר ישראל, אורנג', נמל אשדוד, בנקים שונים, כללית ועוד רבים נוספים.
לאדם מילא חמישה סניפים ברחבי הארץ: תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע וטבריה. ניתן להיבחן גם בשפות: אנגלית, רוסית, ערבית. זאת במידה והמעסיק מאפשר. 

אדם מילא מבצע מבחנים לארגונים הבאים:


אדם מילא מבצע מבחנים לארגונים הבאים:
חברות וארגונים אלתא, בזק, טבע, רכבת ישראל, רפאל, משרד הביטחון, אל על, שב"ס, ג'ון ברייס, חברות תקשורת, סופר גז, אורמת,כלמוביל, הראל ועוד.
בנקים בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, הבנק הבינלאומי, בנק אגוד ועוד. מתאים לתפקידי שירות, תפקידים מקצועיים, קביעות, עתודה ניהולית, מורשה חתימה וניהול בכיר.
אדם מילא נציבות
צוערים לשלטון המדינה, צוערים לשלטון המקומי ועוד. קיימות מגוון הכנות המיועדות לתפקידים שונים.
מבחני קבלה לבתי ספר
המבחנים ייערכו לתלמידי כיתות ה'-ו' וכן לתלמידי ז'-יא'. במרבית המקרים יתקיימו רק מבחנים פסיכוטכניים ולעיתים ראיונות אישיים.
קבלה לישובים, קיבוצים ומושבים
מבחני קבלה מטעם ועדות קבלה וועדות הקליטה. במבחנים אלה נבחנים לרוב שני בני הזוג המגישים מועמדות.
התמחות בראיית חשבון ארנסט אנד יאנג, קוסט פורר את גבאי, סומך חייקין, קסלמן וקסלמן, דלויט, זיו האפט.
משרד התחבורה
קציני בטיחות, מורי נהיגה ובוחני נהיגה.
מהנדסים ותפקידים טכניים
מהנדסים, הנדסאים, בקרי איכות, מנתחי מערכות, אנשי היי טק.


↑ לחזרה לראש העמוד


מערכת המבחנים של מכון נועם תרגול באמצעות מכשירים ניידים
-
למדו עוד על: 

אדם מילא - מבחנים לדוגמא
אדם מילא - הכנה אונליין
הכנה אישית ומלאה במכון נועם


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
אדם מילא - נציבותאדם מילא - מהנדסים וטכנאיםאדם מילא - מנהליםאדם מילא - מהנדסים לתפקידי ניהולאדם מילא – הכנה אונליין

מבחני דוגמא בחינם
אדם מילא פסיכוטכני חינם

ממליצים
"הגעתי לראיון עם ביטחון. היה ברור לי מה לומר בראיון ואיך לומר את זה. היה לי ברור מאוד גם מה לא לומר- וזה היה חשוב מאוד. תודה"
הכנה לראיון, מרץ 2013 – אלביט
"ההכנה תרמה לי באופן אישי בלי קשר לבחינות. זה עשה לי סדר בחשיבה ובתפיסה לגבי התפקיד. מבחינת חומרים, קבלתי הכנה מקיפה ביותר, הרבה מעבר למבחנים בפועל. בנוסף, כל האנשים שהיו קשורים להכנה: הבחורה בקבלה, הבנות בחדר המחשבים, הפסיכולוגים המראיינים ובדינמיקה הקבוצתית נתנו כולם הרגשה של איכפתיות ורצון כן לעזור. אני אמליץ עליכם בחום תודה רבה."
נבחנה באדם מילא לתפקיד ניהולי בכיר, יולי 2013


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id