מה צפוי לכם ביום המיונים באדם מילא?

במיונים באדם מילא יבדקו אם יש לכם את היכולות הקוגניטיביות, האישיות והבין-אישיות הדרושות לתפקידי ניהול. כלומר ההתמקדות במיונים תהיה בעיקר באיתור יכולות ניהול פוטנציאליות, ופחות בביצועים המקצועיים שלכם כמהנדסים.

המבחנים שמרכיבים את יום המיונים:

1. מבחנים פסיכוטכניים: מטרת המבחנים האלה היא לבחון כיצד אתם מתמודדים עם אתגרים קוגניטיביים תחת הגבלת זמן. השאלות יבחנו צורות חשיבה שונות - חשיבה מילולית, כמותית וצורנית - בשילוב יכולות כגון זריזות ודיוק. מדובר במבחנים טכניים בעיקר, אבל אם לא תרגלתם את הנושאים האלה לאחרונה - זה עלול להיות מאתגר.

2. מבחני אישיות ואמינות: מבחנים אלו בודקים צדדים שונים באישיותכם, בדגש על התכונות הנדרשות לניהול. מבחן האמינות הוא סוג אחד ממבחני האישיות שתעברו - והוא נחשב לאחד המבחנים המורכבים ביותר. השאלות נוגעות בנושאים כמו יחסים עם קולגות, גניבות בעבודה, יחס כלפי החוק ועוד.

3. דינמיקה קבוצתית/חדר בריחה: במבחן זה נבחנות יכולות ההנהגה, המשימתיות ושיתוף הפעולה שלכם. כיוון שאתם מועמדים לתפקיד ניהולי, הדגש שבו יתמקדו הבוחנים הוא כיצד אתם מובילים את הקבוצה מבלי לכפות בכוחניות את עמדתכם, ותוך כדי שאתם נותנים גם למשתתפים אחרים להתבטא. 

4. ריאיון אישי: שיחה עם מראיין או מראיינת מקצועיים, שיבחנו אם יש לכם את היכולות האישיות והבין-אישיות שמרכיבות את הפרופיל האישיותי הרצוי לתפקיד. מכיוון שמדובר בתפקיד ניהול, היכולות שידונו בהם יהיו, בין היתר, תעדוף משימות, הנעה לפעולה, קבלת החלטות ועוד.


איך הערכה תעזור לכם להתכונן למבחנים?

    • רענון החומר: בערכה תמצאו קובצי למידה שירעננו לכם את הזיכרון בנושאים שכנראה כבר העלו אבק (חזקות, שברים, שורשים ועוד). אלו נושאים שכדאי להיזכר בהן לפני המיונים, כדי לא לבזבז על כך זמן יקר במבחנים עצמם.
    • תרגול והדרכה: עשרות תרגולים בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים הצפויים לכם באדם מילא: צורות, אנלוגיות, סדרות ועוד, בצירוף קובצי הדרכה בנושאים שבהם כדאי להכיר את רציונל המבחן ואת שיטות הפתרון המומלצות.
    • למידה מטעויות: בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט על כל התשובות שלכם במבחן. בעזרת הדו"ח תוכלו לדעת באילו נושאים אתם מתקשים יותר, לתכנן את המשך התרגול בהתאם וללמוד תוך כדי תנועה.
    • שיפור הזריזות: התרגולים בערכה נערכים בהגבלת זמן, בהתאם להגבלת הזמן שמאפיינת את המבחנים. כך תוכלו לתרגל לא רק מענה נכון - אלא גם זריז.
    • מידע וטיפים: קובצי הדרכה בנושא מבחני המיון הנוספים שאתם עתידים לפגוש ביום המיון באדם מילא: מבחני אישיות ואמינות, דינמיקה קבוצתית. הקבצים כוללים הסברים תיאורטיים וטיפים שימושיים.

רוצים לשדרג את ההכנה לתפקידי ניהול?

תעמיקו את ההכנה למבחנים שעליהם שמים דגש במיוחד בתפקידי ניהול:

הכנה למבחני אמינות 

מבחן זה נועד לדלות עליכם מידע שעשוי להיות בעייתי עבור המעסיקים. זה מבחן טריקי, כי הוא יעמיד אתכם בהתלבטות אם להיות כנים לחלוטין, או לענות את התשובות שאתם חושבים שהבוחנים מחפשים. ההכנה מחולקת לתרגול לפי התחומים שנבדקים במבחן (נטייה לרצות את הבוחנים, יחסים עם קולגות, צריכת סמים ואלכוהול ועוד), ויש בה גם קובצי הדרכה ושלוש סימולציות. בתום כל תרגול וסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות המנתח את הביצועים שלכם ומכווין אתכם לשיפור התוצאות. 

מעוניינים? סמנו את ההכנה ב-✔ בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר 

תרגיל דואר הוא מבחן נפוץ במיונים לתפקידי ניהול בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, וכדי להצליח בו תצטרכו להפגין יכולת לתעדף משימות, לקבל החלטות בזריזות ולהתמודד עם מצבי לחץ והפרעות. בהכנה שלנו תוכלו להתנסות בסימולציה מלאה של מבחן מסוג זה, כך שלא תיתקלו בו לראשונה ביום המיון. בסיום הסימולציה תקבלו משוב אישי ממדריך או מדריכה מצוות המכון, שיכלול ניתוח של הביצועים שלכם והנחיות לשיפור, כדי שתגיעו מוכנים יותר ליום המיון.

מעוניינים? סמנו את ההכנה ב-✔ בתיבת המכירה

מעדיפים הכנה בליווי אישי?

במסגרת ההכנה המלאה שלנו תקבלו שתי ערכות אונליין (למבחנים הפסיכוטכניים ולמבחני האישיות והאמינות) וארבע הדרכות מקצועיות למבחנים הבאים:

מבחנים פסיכוטכניים

במסגרת הכנה זו תקבלו גם את ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים וגם הדרכה אישית של שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. במהלך ההדרכה המאבחנת תעבור איתכם על הנושאים שהתקשיתם בהם במהלך התרגול בערכה, תלמד אתכם שיטות פתרון חדשות, ותנחה אתכם איך להמשיך לתרגל בערכה עד למועד המיונים.

מבחני אישיות ואמינות

בהכנה זו תקבלו את ערכת האונליין למבחני אישיות ואמינות והדרכה אישית בת שעה. הערכה כוללת סימולציות של מגוון מבחני אישיות (השלמת משפטים, שאלון ביוגרפי, TAT), סימולציות של מבחן אמינות ויחידות תרגול של התחומים העיקריים שנבדקים במבחן זה. בהדרכה האישית המדריך או המדריכה ינתחו את הסימולציות שביצעתם, יתעמקו בנושאים שבהם אתם זקוקים לחידוד, וינחו אתכם איך מומלץ לגשת לשאלות כדי להצליח במבחן.

דינמיקה קבוצתית/חדר בריחה

הדרכת של שלוש שעות (בזום או במכון, לבחירתכם) למבחן הדינמיקה הקבוצתית או חדר הבריחה של אדם מילא. ההדרכה שלנו מתחלקת לשני חלקים: סימולציה בקבוצה של עד שבעה משתתפים, ולאחר מכן משוב אישי שייתנו לכם המדריך או המדריכה שבחנו אתכם, המתייחס לתפקוד שלכם ומותאם לתפקיד שאתם מתמיינים אליו.

ריאיון אישי

הדרכה של שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו באדם מילא. בהדרכה תעברו סימולציה מלאה של ריאיון, המותאמת לתפקיד ניהולי ולאתגרים השכיחים בו. בסיום הסימולציה המראיין או המראיינת ייתנו לכם משוב מפורט וינחו אתכם איך להציג את עצמכם בצורה הטובה ביותר, אילו תכונות כדאי לכם להבליט במהלך השיחה וכיצד להשיב על שאלות מתקילות.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.