כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(19) קראו עוד

הכנה מלאה לשלב א' במיונים הנערכים באדם מילא

מניסיוננו, ההכנה המיטבית למבחנים הפסיכוטכניים הנערכים במכוני המיון היא תרגול מקיף של כל הנושאים הכלולים בהם, בתנאים הקרובים ככל הניתן לאלו של המבחן האמיתי. לכן כוללת ערכת ההכנה שלנו שלושה רכיבים שיאפשרו לכם לתרגל באופן היעיל ביותר:

חומרי הדרכה

חומרי ההדרכה נועדו להציג לכם את הנושא שאתם עומדים לתרגל, ולהכיר לכם את שיטות הפתרון המתאימות לו. החומרים כוללים הגדרות של מושגים, שאלות לדוגמה וכן הסברים לשימוש בדרכי הפתרון המוצעות.

מקבצי תרגול

מקבצי התרגול כוללים עשרות תרגילים בכל אחד מתתי הנושאים שעשויים להופיע במבחני דירוג מח"ר של אדם מילא. לדוגמה, בתת הנושא אנלוגיות, השייך לנושא ההבנה המילולית, תוכלו למצוא 42 תרגילים. התרגול בערכה הוא הדרגתי כך שהתרגילים שתפתרו יהיו בדרגת קושי עולה. נוסף על כך, התרגול בערכה נערך בהגבלת זמן המדמה את הגבלת הזמן האופיינית במבחן.

לבסוף, הערכה כוללת גם סימולציה של המבחן המלא באדם מילא. הסימולציה מורכבת מפרקים בכל הנושאים שתרגלתם, והיא נועדה לדמות לכם את המבנה, את האורך ואת רמת הקושי של המבחן האמיתי.

דו"ח תוצאות

דו"ח התוצאות הוא כלי עזר המופיע בתום כל מקבץ תרגול וכן בסוף הסימולציה. הדו"ח כולל ציון המשקף את רמת השליטה שלכם בחומר, וכן טבלה המסכמת את כל השאלות שעליהן עניתם נכונה ואת אלה שבהן טעיתם. נוסף על כך, דו"ח התוצאות כולל פתרונות מלאים לכל התרגילים שהופיעו במקבץ, כך שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ולבדוק אם שיטת הפתרון שבחרתם מתאימה לסוג השאלה שקיבלתם.


הדרכה אחד על אחד (הדרכה פסיכוטכנית)

במסגרת הדרכה זו תיפגשו עם מדריכה פסיכוטכנית מצוות המכון לפגישה בת שעה וחצי (בזום או במכון שלנו, לבחירתכם). המדריכה תעבור איתכם על הנושאים שהתקשיתם בהם במהלך התרגול, תעזור לכם להשלים פערי מידע, ותיתן לכם טיפים מותאמים אישית על בסיס החוזקות והחולשות שלכם. לקראת תום המפגש, המדריכה תבנה איתכם תוכנית עבודה להמשך התרגול עד למועד המבחן.

מעוניינים? סמנו ✓ ליד ההכנה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה


הערכה מיועדת למועמדים לתפקידים בתחומים:

מדעי החברה
מדעי הרוח
מדעי המדינה, מדיניות ציבורית ויחסים בין-לאומיים

 

תקשורת ועיתונאות
כלכלה 
קרימינולוגיה

 

פסיכולוגיה
סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
קרימינולוגיה

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.