כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

למה כדאי להתכונן למבחני הנציבות?

מבחני הנציבות כוללים שני שלבי מיון. בשלב הראשון - שלב האבחון הקוגנטיבי - תיבחנו במבחנים ממוחשבים הכוללים מבחנים פסיכוטכניים בנושאים, כגון מבחנים כמותיים, מבחני צורות ומבחנים מילוליים ולוגיים. השלב השני - שלב האבחון הקוגנטיבי - כולל מבחנים אישיותיים, משימות דינמיקה קבוצתית וריאיון ביוגרפי אישי. הכנה מוקדמת תספק לכם יתרון משמעותי על פני שאר המועמדים הניגשים למבחנים, תסייע לכם לחזק את השליטה שלכם בחומר ותעזור לכם להגיע למבחן כשאתם מוכנים לקראת מה שמצפה לכם. 

איך עושים את זה?

    • מרעננים את הידע: סביר שהחומר הכלול במבחנים הפסיכוטכניים מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך ודאי חלף זמן רב מאז תרגלתם אותו לאחרונה. ערכת ההכנה שלנו מצוידת בקובצי "הסרת חלודה" הכוללים הסברים מפורטים ונהירים שיעזרו לכם לחזק את השליטה בחומר.    
    • מתרגלים לעבודה במגבלת הזמן: המענה על השאלות המופיעות במבחן הפסיכוטכני מוגבל בזמן ומחייב את הנבחנים בו לעבוד במהירות וביעילות. ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף בכל נושאי המבחן במגבלת זמן שתרגיל אתכם לעבודה מסוג זה, ותדמה עבורכם את תנאי המבחן האמיתי.
    • מתחילים להתכונן לשלב האבחון הקוגנטיבי - ערכת ההכנה שלנו כוללת מבחן אישיות מעשי הכולל 220 שאלות שידמה עוברכם את תנאי מבחן האישיות האמיתי. כמו כן, תוכלו למצוא בערכה חומרי קריאה תיאורטיים בנושאי מבחני האישיות וכן בנושא הריאיון האישי. 

"ההכנה הייתה מצוינת וסייעה לי רבות. בזכות הערכה- הלימוד הפך לחוויה. והשליטה שלי בחישובים מתמטיים השתפרה בקלות ותוך כדי לימוד עצמי - מה שלא קרה מעולם".

 

נבחנה באדם מילא לתפקיד בנציבות, מאי 2019

ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות, פרטים ודפוסי התנהגות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת מעסיקים. במבחן האמינות הממוחשב יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים ויהיה עליכם לדרג אם ועד כמה הם נכונים לגביכם. בין היתר, ההיגדים יעסקו בצריכת סמים ואלכוהול, התנהלות עם כספי ארגון, שימוש במידע פנימי, רישום פלילי וכדומה. אלו נושאים רגישים עם חשיבות רבה, ולכן חשוב שתדעו איך להתמודד עם השאלות. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות: הסברים על מה הוא כולל ואיך כדאי לגשת אליו, לצד מבחנים ממוקדים בתחומי האמינות השונים וסימולציות מלאות - כולם מלווים בדו"ח תוצאות מפורט. 

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס נערך בחלק ממכוני המיון ומיועד למועמדים לתפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך מקצועי. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי. 

משך ההכנה:  שעה וחצי במכון, או שעתיים בזום

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.