כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

הכנה לשלב א' של המיונים לתפקידי מפקחי שומת מקרקעין

מניסיוננו, ההכנה האופטימלית למבחנים הפסיכוטכניים היא תרגול של כל הנושאים הכלולים בהם, בתנאים הדומים ככל הניתן לאלו של המבחן האמיתי. לאור זאת, ערכת ההכנה שלנו כוללת שלושה רכיבים שיאפשרו לכם ללמוד ולתרגל באופן היעיל ביותר:

חומרי קריאה

חומרי הקריאה נועדו להציג לכם את הנושאים שאתם עומדים לתרגל, ולהכיר לכם את דרכי הפתרון המתאימות לו. החומרים כוללים שאלות לדוגמה, הגדרות של מושגים וכן הסברים לשימוש בשיטות הפתרון המוצעות.

מקבצי תרגול

מקבצי התרגול כוללים עשרות תרגילים בכל אחד מתתי הנושאים שעשויים להופיע במבחני מפקחי שומת מקרקעין של אדם מילא. לדוגמה, בתת הנושא הוראות, השייך לנושא ההבנה המילולית, תוכלו למצוא 49 תרגילים. התרגול בערכה הוא הדרגתי כך שהתרגילים שתפתרו יהיו בדרגת קושי עולה. כמו כן, התרגול בערכה נערך בהגבלת זמן המדמה את הגבלת הזמן האופיינית במבחן.

לבסוף, הערכה כוללת גם סימולציה מלאה של המבחן הפסיכוטכני הצפוי לכם. הסימולציה מורכבת מפרקים בכל הנושאים שתרגלתם, והיא נועדה לדמות לכם את המבנה, את רמת הקושי ואת האורך של המבחן האמיתי.

דו"ח תוצאות

דו"ח התוצאות הוא כלי אנליטי המופיע בתום כל מקבץ תרגול וכן בסוף הסימולציה. הדו"ח כולל ציון המשקף את רמת השליטה שלכם בנושא, וכן רשימה של כל השאלות שבהן טעיתם, ושל כל השאלות שבהן צדקתם. נוסף על כך, הדו"ח כולל פתרונות מלאים לכל השאלות שהופיעו במקבץ, כך שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ולוודא ששיטת הפתרון שבחרתם מתאימה לסוג השאלה שקיבלתם.

תוספת מומלצת: הדרכה פסיכוטכנית אישית לקראת המבחנים

מפגש אישי האורך כ-90 דקות, בליווי מדריך או מדריכה פסיכוטכניים מצוות מכון נועם, בזום או אצלנו במכון, לבחירתכם. במהלך המפגש תעברו עם המדריך על הנושאים שתרגלתם בערכה, תאתרו את נקודות התורפה ותקבלו דגשים נכונים להתמודדות. המדריך יצייד אתכם בטיפים לפתרון מהיר ויעיל של שאלות ממגוון נושאים, ויסייע לכם לבנות תוכנית למידה מותאמת אישית עד למועד המבחן.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.