כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(50) קראו עוד

הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

ודאי התנסיתם במבחנים פסיכוטכניים שונים בעבר, במסגרת לימודיכם או אולי במיונים למשרות אחרות. אם אכן נבחנתם במבחנים כאלה, אתם בטח זוכרים שמדובר במבחנים אינטנסיביים מאוד, הכוללים מגוון רחב של שאלות בנושאים שונים ונערכים בהגבלת זמן מחמירה. כדי לעבור את המבחנים בהצלחה, עליכם לשלוט בחומר ולפתח מיומנות מענה זריזה. 

ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים תאפשר לכם ללמוד את כל הנושאים שצפויים להופיע במבחנים בצורה יעילה וממוקדת, והכול בזמן ובקצב שלכם. הערכה מיועדת ללמידה עצמאית, וכוללת את כל מה שאתם צריכים כדי שבמיונים עצמם לא יהיו לכם שום הפתעות. 

איך זה עובד? 

מתחילים מהבסיס - באמצעות חומרי ההדרכה שבערכה תוכלו לרענן את השליטה שלכם בחומר ולהשלים פערים, אם יש כאלו. כמו כן, תוכלו לסגל לעצמכם שיטות פתרון יעילות וטכניקות שונות, שיסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן במבחן.

מתרגלים את כל הנושאים - הערכה כוללת תרגול מקיף בכל הנושאים הקיימים במבחן ובכל רמות הקושי. התנסות מוקדמת בתרגילים השונים תאפשר לכם לפתח מיומנות פתרון מהירה שתסייע לכם להפחית את רמות הלחץ, להפיג את תחושת חוסר הוודאות ולנצל את מלוא הפוטנציאל שלכם ביום המבחן.

לומדים מטעויות ומשיגים שיפור - בסוף כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, ובו פתרונות והסברים מלאים לכל שאלה. הדו"ח יעזור לכם לבחון את הביצועים שלכם, לאתר את הנושאים שבהם אתם מתקשים ולמקד את התרגול בהם כדי לשפר את הציון הסופי שלכם במבחן. בנוסף, ההסברים המצורפים לכל שאלה כוללים גם דרכי פתרון יעילות, שתוכלו ליישם במבחן כדי להתמודד בקלות עם הגבלת הזמן. 

מקבלים הצצה להמשך המיונים - לצד המבחנים הפסיכוטכניים, תהליך המיון כולל גם מבחני אישיות, ראיון עבודה ומשימת דינמיקה קבוצתית. בערכת ההכנה תוכלו להתנסות במבחן אישיות ממוחשב מלא, הכולל יותר מ-200 היגדים למענה. בסיום המבחן תקבלו דו"ח תוצאות מפורט שיעזור לכם להבין איך לענות, מה להדגיש וממה להימנע. בערכה תמצאו גם חומר תיאורטי על מבחני אישיות נוספים, על ראיון העבודה ועל מבחן הדינמיקה הקבוצתית שעורכים במיונים.

שימו  - ההכנה שלנו מותאמת ליום המיונים שנערך במכון אדם מילא, וכוללת מבחנים ייעודיים לתפקידים טכניים בתעשייה האווירית. 


תוספות לערכת האונליין

הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות אישיות ודפוסי התנהגות שמעסיקים עלולים לראות בעין לא יפה. המבחן יציג לפניכם היגדים המתארים מקרים ונושאים רגישים, כמו גניבות ממקום העבודה, שימוש בסמים ואלכוהול, יחסים עם קולגות וכו'. עליכם יהיה לציין אם התנסיתם במקרים אלו בעבר, ועד כמה היגד מסוים נכון לגביכם. בערכה שלנו תמצאו הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות: הסברים על המבחן ועל הרציונל שעומד מאחוריו, לצד תרגול ממוקד בכל תחומי האמינות וסימולציות מלאות של המבחן הממוחשב - כולם מלווים בדו"ח תוצאות מפורט.

מעונייני בהכנה? סמנו ✓ בתיבת המכירה

 הכנה לריאיון האישי

הדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון לקראת הריאיון שתעברו באדם מילא. חצי השעה הראשונה של ההדרכה מוקדשת לסימולציה של הריאיון. במהלך הסימולציה תישאלו שאלות שסביר שיעלו בריאיון האמיתי, כמו אופן התמודדותכם עם קונפליקטים במקום העבודה ויחסיכם עם קולגות או עם הממונים עליכם. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט, שישקף את הרושם המקצועי והאישי שהותרתם. כמו כן, תקבלו כלים פרקטים שיסייעו לכם לצלוח את הריאיון האישי ולהבליט את הצדדים החזקים שלכם. ההדרכה נערכת בזום.

מעוניינים בהכנה? סמנו ✓ ליד ההכנה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה

הכנה לחדר בריחה או למבחן דינמיקה קבוצתית 

מבחן חדר בריחה ומבחן דינמיקה קבוצתית הם מבחנים שנערכים בקבוצה ונועדו לבחון יכולות כמו מנהיגות, עבודת צוות ויחסים בין-אישיים. ההדרכה שלנו אורכת שלוש שעות, ונערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך ההדרכה תעברו סימולציה מלאה של מבחן דינמיקה קבוצתית או של חדר בריחה (בהתאם לסוג המבחן שקיבלתם בזימון ליום המיונים) ותשתתפו בסדרה של משימות שאופייניות למבחנים של מכון אדם מילא. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו לכם משוב אישי בפורום קבוצתי, כך שתוכלו ללמוד גם מההערות של החברים האחרים בקבוצה. ההדרכה נערכת בזום או במכון, לבחירתכם.

מעוניינים בהכנה? סמנו ✓ ליד ההכנה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה

הכנה לריאיון מצולם

במיונים לחלק מהתפקידים בתעשייה האווירית (בתחומים של הנדסת תעשייה וניהול, ניהול פרויקטים, הנדסת אלקטרוניקה ו-DevOps) עורכים גם ריאיון מצולם. במסגרת הריאיון המצולם תקבלו רשימת שאלות, ותתבקשו לענות על השאלות מול מצלמת מחשב ובלי מראיינים. הריאיון המצולם עלול לגרום לנו חוסר נוחות וגם להקשות עלינו: חוסר נוחות משום שאנחנו לא מורגלים לדבר כשאין מולנו אף אחד ואין תחושה של "פינג פונג"; ולהקשות משום שבמהלך הריאיון אנחנו לא לא מקבלים שום פידבק, וזה מקשה עלינו להבין אם התשובות שלנו מספקות.
במסגרת ההכנה שלנו נשלח לכם את השאלות שצפויות לכם במיונים של אדם מילא לתעשייה האווירית, ונבקש מכם להשיב על השאלות מול מצלמה. התשובות יועברו למדריך או מדריכה מנוסים מצוות המכון, שיצפו בהן וישלחו לכם פידבק מפורט על כל תשובה. הם ייתנו לכם טיפים לשיפור ולשימור, יסבירו לכם מה מחפשים אצל המועמדים וכן ינחו אתכם איך לבנות נכון את התשובות.

מעוניינים בהכנה? סמנו ✓ ליד ההכנה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה


קבלו הצצה למה שמחכה לכם בערכה:

Play

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.