כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(55) קראו עוד

אילו הכנות אנחנו מציעים?

הכנה אונליין לפסיכוטכני

המבחנים הפסיכוטכניים הם מבחנים אינטנסיביים מאוד, הכוללים מגוון רחב של שאלות בנושאים שונים (כמותי, מילולי, טכני, אנגלית ועוד) ונערכים בהגבלת זמן מחמירה. כדי לעבור את המבחנים בהצלחה, עליכם לשלוט בחומר ולפתח מיומנות מענה זריזה. ערכת האונליין שלנו מיועדת ללמידה עצמית, והיא תאפשר לכם לרכוש שליטה בכל נושאי המבחנים בצורה יעילה וממוקדת, בזמן ובקצב שלכם. בסוף כל תרגול יחכה לכם דו"ח תוצאות מפורט, ובו פתרונות והסברים מלאים לכל שאלה. הדו"ח יעזור לכם לבחון את הביצועים שלכם, לאתר את הנושאים שבהם אתם מתקשים ולתכנן את המשך התרגול בהתאם. כשתרגישו מוכנים, תוכלו לבחון את השליטה שלכם בכל הנושאים באמצעות שתי הסימולציות שבערכה, שמדמות את המבחן האמיתי. בנוסף, בערכה מחכה לכם גם סימולציה מלאה של מבחן האישיות הממוחשב. ההכנה מותאמת במיוחד ליום המיונים שנערך במכון אדם מילא, וכוללת מבחנים ייעודיים לתפקידים טכניים בתעשייה האווירית. 

הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות אישיות ודפוסי התנהגות שמעסיקים עלולים לראות בעין לא יפה. המבחן יציג לפניכם היגדים המתארים מקרים ונושאים רגישים, כמו גניבות ממקום העבודה, שימוש בסמים ואלכוהול, יחסים עם קולגות וכו'. עליכם  יהיה לציין אם התנסיתם במקרים אלו בעבר, או אם אתם מזדהים עם העמדה המתוארת. כיוון שמדובר בתעשייה הביטחונית, מבחן האמינות הוא חלק מהותי מתהליך הגיוס. גם אם נדמה לכם שאתם יודעים מה המעסיק מצפה שתענו, המבחן מתעתע יותר ממה שחושבים ולא תמיד ברור מה הרציונל שעומד מאחורי ההיגדים. בערכה שלנו תמצאו הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות: הסברים על אופי המבחן, לצד תרגול ממוקד בתחומי האמינות שנבחנים בו ושלוש סימולציות מלאות של המבחן כולו.

הכנה לריאיון המצולם

במיונים לחלק מהתפקידים בתעשייה האווירית (בתחומים של הנדסת תעשייה וניהול, ניהול פרויקטים, הנדסת אלקטרוניקה ו-DevOps) עורכים גם ריאיון מצולם. במסגרת הריאיון המצולם תקבלו רשימת שאלות, ותתבקשו לענות על השאלות מול מצלמת מחשב ובלי מראיינים. הריאיון המצולם עלול לגרום לנו חוסר נוחות ולהקשות עלינו, הרי אנחנו לא מורגלים לדבר כשאין מולנו אף אחד, ואין שום פידבק למה שאנחנו אומרים. במסגרת ההכנה שלנו נשלח לכם את השאלות שצפויות לכם במיונים של אדם מילא לתעשייה האווירית, ונבקש מכם להשיב על השאלות מול מצלמה. התשובות יועברו למדריך או מדריכה מנוסים מצוות המכון, שיצפו בהן וישלחו לכם פידבק מפורט על כל תשובה. הם ייתנו לכם טיפים לשיפור ולשימור, יסבירו לכם מה מחפשים אצל המועמדים וכן ינחו אתכם איך לבנות נכון את התשובות.

תוספת להכנה: הכנה לריאיון האישי

הדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון לקראת הריאיון האישי שתעברו באדם מילא (ריאיון פנים מול פנים, בניגוד לריאיון המצולם). חצי השעה הראשונה של ההדרכה מוקדשת לסימולציה של הריאיון. במהלך הסימולציה תישאלו שאלות שסביר שיעלו בריאיון האמיתי, כמו אופן התמודדותכם עם קונפליקטים במקום העבודה ויחסיכם עם קולגות או עם הממונים עליכם. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט, שישקף את הרושם המקצועי והאישי שהותרתם. כמו כן, תקבלו כלים פרקטים שיסייעו לכם לצלוח את הריאיון האישי ולהבליט את הצדדים החזקים שלכם. ההדרכה נערכת בזום.

מעוניינים בתוספת? סמנו אותה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה

תוספת להכנה: הכנה לחדר בריחה או למבחן דינמיקה קבוצתית 

מבחן חדר בריחה ומבחן דינמיקה קבוצתית הם מבחנים שנערכים בקבוצה ונועדו לבחון יכולות כמו מנהיגות, עבודת צוות ויחסים בין-אישיים. ההדרכה שלנו אורכת שלוש שעות, ונערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים. במהלך ההדרכה תעברו סימולציה מלאה של מבחן דינמיקה קבוצתית או של חדר בריחה (בהתאם לסוג המבחן שקיבלתם בזימון ליום המיונים) ותשתתפו בסדרה של משימות שאופייניות למבחנים של מכון אדם מילא. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו לכם משוב אישי בפורום קבוצתי, כך שתוכלו ללמוד גם מההערות של החברים האחרים בקבוצה. ההדרכה נערכת בזום או במכון, לבחירתכם.

מעוניינים בתוספת? סמנו אותה בתיבת המכירה, וניצור איתכם קשר לתיאום ההדרכה

 


קבלו הצצה למה שמחכה לכם בערכה:

Play


המלצות

4.9
כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.