כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(13) קראו עוד

 למה מאגר המילים האינטראקטיבי הוא בדיוק מה שאתם צריכים? 

אוצר מילים מספק באנגלית הוא הדבר הכי בסיסי שאתם צריכים כדי להצליח במבחן אמירנט, בפרק האנגלית בפסיכומטרי או במבחני מימ"ד ומפע"ם. בלי זה, יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי להתמודד עם כל אחד מסוגי השאלות במבחן (השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא). נכון שיש כל מיני טריקים למציאת התשובה הנכונה - למשל להבין מההקשר, או להיעזר במילות הקישור בשביל לדעת מה מבנה המשפט - אבל גם כדי להשתמש בהם בצורה נכונה אתם צריכים שליטה טובה באנגלית, ובמיוחד במילות המפתח שחוזרות בבחינות.

מאגר המילים נועד למקד את הלמידה של אוצר המילים למבחן, כך שתהיה בנויה בצורה חכמה ושלא פשוט תלמדו מרשימה רנדומלית של מילים. במאגר יש 10 יחידות לימוד, שמסודרות לפי השכיחות של המילים בבחינה. זה אומר שביחידה הראשונה נמצאות המילים שהסיכוי שתפגשו במבחן הוא הכי גבוה, ביחידה השנייה יופיעו מילים שהסיכוי שתפגשו במבחן קצת פחות גבוה, וכך הלאה עד יחידה 10. בסך הכול יש במאגר 3,400 מילים שנבחרו בקפידה כדי להכין אתכם בצורה הכי מדויקת למבחן.

לכל מילה במאגר יש דרגת קושי שנעה בסולם של 5-1, ואפשר לסנן את המילים כך שיופיעו רק אלו בדרגות הקושי שאתם רוצים לחזק. אם למשל האנגלית שלכם טובה, במקום לבזבז זמן על מילים שאתם כבר מכירים - תוכלו להתחיל את הלמידה שלכם ממילים בדרגת קושי 3 ומעלה. ויש גם אפשרות לסמן את רמת השליטה שלכם במילים - מאפס כוכבים ועד שלושה כוכבים. ברגע שהשליטה שלכם במילה תשתפר, תוכלו לשנות את הדירוג שנתתם לה.

בקיצור, מאגר המילים בנוי כך שתוכלו להתאים אותו בקלות לצרכים שלכם, לרמה שלכם באנגלית וגם ללו"ז שלכם (אפשר לתרגל בערכה מתי ואיפה שנוח לכם).

אז לסיכום - מה מחכה לכם במאגר המילים?
  • כ-3,400 מילים, בחלוקה ל-10 יחידות לימוד לפי רמת השכיחות שלהן במבחן.
  • אפשרות להאזין לכל מילה, וגם לראות איך משתמשים בה במשפט לדוגמה באנגלית.
  • אפשרות לדרג את רמת השליטה במילים, לסנן לפי דרגת קושי ולכתוב הערות שעוזרות לזכור את המילה.

 

מתכוננים למבחן אמירנט? זה בשבילכם ⇓ 

כדי לגשת למבחן בראש שקט ובלי לחץ, שווה לכם להתכונן עם ערכת ההכנה הייעודית שלנו למבחן אמירנט. לצד מאגר המילים האינטראקטיבי, הערכה כוללת יחידות תרגול ממוקדות של כל אחד מסוגי השאלות בבחינה (ניסוח מחדש, הבנת הנקרא והשלמת משפטים), טכניקות ייחודיות לפתרון אפקטיבי של כל סוגי השאלות, תרגול בהגבלת זמן המדמה את המבחן האמיתי ו-15 סימולציות מלאות של מבחן אמירנט, שיכינו אתכם לכל ההפתעות האפשריות ביום המבחן. עם ערכת ההכנה לאמירנט תוכלו להיות בטוחים שאתם מגיעים למבחן הכי מוכנים שיש 💪

מתאים לכם? סמנו ✓ בתיבת המכירה


מאגר המילים - ככה זה נראה מבפנים:

Play

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.