איך מגיעים מוכנים למבחנים הפסיכוטכניים לתפקידים בבנקים?

חלק משמעותי מהמיונים לבנקים במכון אחד לאחד הוא המבחנים הפסיכוטכניים. ערכת האונליין שלנו תסייע לכם לתרגל את המיומנויות הנדרשות, ותעזור לכם להגיע מוכנים למבחן בכמה דרכים: 

  • הסרת חלודה - המבחנים הפסיכוטכניים מצריכים ידע בסיסי בנושאים שכנראה לא תרגלתם הרבה זמן (כמו כפל ארוך או חילוק במאונך). מסיבה זו, כללנו בערכה קובצי הדרכה ורענון בנושאים כמותיים מרכזיים, שיסייעו לכם לרענן את הזיכרון ולחזק את השליטה שלכם בחומר. 
  • תרגול הנושאים - בערכה מחכים לכם פרקי תרגול בכל נושאי המבחן, עם עשרות תרגילים ברמות קושי שונות ובהגבלת זמן ממש כמו במבחן. תרגול הנושאים יעזור לכם להגיע למבחנים כשאתם יודעים בדיוק מה מצפה לכם ומהי הדרך הנכונה לפתרון שאלה במסגרת הזמן של המבחן. 
  • למידה מטעויות - בסוף כל פרק תרגול מתקבל דו"ח תוצאות מפורט, הכולל ציון אישי ופתרונות מלאים לכל שאלה. תוכלו לעבור על הדו"ח, ללמוד מהטעויות שלכם ולהכיר דרכים חדשות ומהירות יותר לפתרון השאלות.
  • הצצה למבחני האישיות - מלבד מבחנים פסיכוטכניים, המיונים באחד לאחד עשויים לכלול גם מבחני אישיות ואמינות. בערכה מחכה לכם חומר תיאורטי על מבחני האישיות לצד סימולציה מלאה של מבחן האישיות הממוחשב הכולל יותר מ-200 היגדים.

לאילו תפקידים מיועדת ערכת ההכנה?

  • תפקידי קביעות - הערכה מתאימה למי שעומד בפני קבלת קביעות בבנק והתבקש לעבור מבחני קביעות.
  • תפקידים מקצועיים - הערכה מתאימה לתפקידים מקצועיים בבנקים, כמו דילר, תפקידי חדר בקרה, כלכלן, משכנתאות, ניהול סיכונים, סחר בינלאומי, רפרנט אשראי, שוק ההון, עו"ד, רו"ח, יועץ השקעות, יועץ משפטי, יועץ פיננסי ועוד. 
  • תפקידי שירות - הערכה מתאימה לתפקידי שירות בבנקים, כמו טלר, כספר, בנקול, קבלה בבנק, בנקאי פרונטלי, בנקאי טלפוני ועוד.

הערכה זמינה מכל מכשיר ומכל מקום, ומיועדת ללמידה עצמאית בזמן שלכם. 


תוספת לערכת האונליין: הכנה למבחן אמינות ממוחשב

מבחן נוסף שמחכה לכם במיונים של מכון אחד לאחד הוא מבחן האמינות. מבחן האמינות הוא כלי חשוב בתהליך הגיוס של המעסיקים, שנועד לאתר נטיות ודפוסי התנהגות שעלולים להצביע על בעיות פוטנציאליות של המועמד, בעיקר בעבודה רגישה כמו בבנקים. במבחן זה יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים, כמו התנהלות כלכלית, צריכת סמים ואלכוהול ויחסים בין קולגות. אתם תתבקשו לדרג אם ועד כמה כל היגד נכון לגביכם. כיוון ואלו נושאים רגישים עם חשיבות רבה, חשוב שתדעו איך להתמודד עם השאלות. הערכה שלנו כוללת הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות - מה מחכה לכם במבחן, כיצד לגשת אליו נכון, תרגול ממוקד בתחומי האמינות השונים וסימולציות מלאות המלוות בדו"ח תוצאות מפורט. 

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.