להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים ב-3 צעדים

המבחנים הפסיכוטכניים נועדו לבחון מיומנויות קוגניטיביות כמו הסקת מסקנות, זיהוי דפוסים וריכוז. איך זה נעשה בפועל? במבחנים הפסיכוטכניים תישאלו שאלות בתחומים של חשיבה מילולית, כמותית, מרחבית ועוד. כל הפרקים במבחן, ולעיתים גם השאלות עצמן, מוגבלים בזמן. היכולת שלכם להתמודד עם השאלות השונות ולענות עליהן נכון במסגרת הזמן שהוקצב תעזור לבוחנים לגלות אם יש לכם את המיומנויות הקוגניטיביות הרלוונטיות לתפקידי טכנאים ומהנדסים בתעשייה האווירית. אז איך מתכוננים למבחנים עם ערכת האונליין שלנו?

 • מתחילים מהבסיס - במבחנים הפסיכוטכניים תיתקלו בשאלות סדרות, הסקה כמותית, מטריצות, לוגיקה ועוד. סביר להניח שאת רוב הנושאים האלה לא יצא לכם לתרגל בזמן האחרון, ולכן, כדי לרענן לכם את הזיכרון, צירפנו לערכה קובצי הסבר ושיעורי וידיאו שיציידו אתכם בכל מה שצריך לדעת לפני תחילת התרגול.
 • ממשיכים בתרגול - בערכה תמצאו פרקי תרגול ממוקדים ומתוזמנים בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים. המטרה כאן היא כמובן שתצברו שליטה בנושאים השונים, וגם שתיכנסו לקצב המענה המהיר שהמבחנים דורשים. בסיום כל פרק תקבלו דו"ח תוצאות שיציג לכם את כל השאלות שבהן טעיתם, את אלו שהצלחתם לפתור ואת דרכי הפתרון היעילות והמומלצות לכל אחת מהן.
 • מסיימים בסימולציה - הסימולציה היא ההזדמנות שלכם להתנסות בחוויה הקרובה ככל האפשר למה שמצפה לכם במבחן האמיתי - היקף הנושאים, מבנה המבחן והתנאים שבהם הוא נערך. דו"ח התוצאות שתקבלו בסיום הסימולציה ינתח את הביצועים שלכם ויאפשר לכם להעריך את מידת המוכנות שלכם למבחן.

מה כוללת ערכת האונליין?

  • תרגול מילולי ולוגי: לוגיקה, הוראות, תרשימים
  • תרגול כמותי: הסקה כמותית, סדרות, חשבון, שברים
  • חשיבה צורנית ומרחבית: צורות בשורה, מטריצות, צורות תלת-ממד, קוביות, צורות פרוסות
  • תרגול טכני: ידע כללי, גלגלי שיניים, גלגלות
  • תרגול אנגלית: השלמת משפטים, הבנת הנקרא
  • תרגול זריזות ודיוק: השוואת תווים ומספרים
  • סימולציה: מבחן פסיכוטכני מלא להתנסות
  • בונוס: סימולציה של מבחן אישיות + חומר תיאורטי על מבחני מיון נוספים

לשדרוג ההכנה:

ערכת הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן האמינות מסייע למעסיקים השונים לזהות תכונות ודפוסי התנהגות שעלולים להיתפס כבעייתיים מבחינה מקצועית אצל מועמדים לתפקיד. המבחן מורכב מרצף של היגדים בתחומים כמו צריכת אלכוהול וסמים, התנהלות כלכלית, יחסים עם קולגות ועוד. מדובר במבחן  מבלבל ומלחיץ, שגורם גם למועמדים האיכותיים וההגונים ביותר לחשוש ממנו.

ערכת האונליין שלנו היא דרך מעולה להכיר את המבחן וכך להגיע אליו הרבה יותר מפוקסים ונינוחים. בערכה תמצאו חומר תיאורטי על הרציונל שעומד מאחורי המבחן; פרקי תרגול ממוקדים של תחומי האמינות השונים שנבדקים בו; ושלוש סימולציות מלאות של המבחן. בסיום כל פרק תרגול וסימולציה תקבלו דו"ח תוצאות שיסייע לכם להבין איך האופן שבו אתם עונים משפיע על תוצאות המבחן, ממה חשוב להימנע ואיך להתמודד עם האתגרים שהמבחן מציב. 

מעוניינים? סמנו    בתיבת המכירה


הכנה מלאה לכל מבחני המיון באחד לאחד

ההכנה המלאה כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות. זה מה שתקבלו בה:

ערכת אונליין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

נוסף על ערכת האונליין למבחנים הפסיכוטכניים, כוללת ההכנה המלאה גם הדרכה אישית עם מדריכה מקצועית מטעם המכון. המדריכה תעבוד איתכם על הנושאים שבהם אתם מתקשים, תיתן לכם טיפים לפתרון מהיר ונוח של סוגי השאלות השונים ותבנה איתכם תוכנית הכנה עד למועד המבחנים.

משך ההדרכה: שעה וחצי.

ערכת אונליין למבחני האישיות והאמינות + הדרכה אישית

מבחני האישיות והאמינות בוחנים את ההתאמה של המועמדים לפרופיל האישיותי המבוקש למשרה ולארגון. ההכנה שלנו, שמורכבת מערכת אונליין לתרגול ומהדרכה אישית, תאפשר לכם להתנסות במבחנים אלו, לקבל משוב אישי מפורט ומקצועי ממדריך מצוות המכון וללמוד איך כדאי לענות כדי להראות שאתם האנשים הנכונים לתפקיד.

משך ההדרכה: שעה.

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

בתרגיל הדינמיקה הקבוצתית נבחנות יכולות ומיומנויות כמו עבודת צוות, קבלת החלטות והתמודדות עם קונפליקטים בקבוצה, גילוי יוזמה ומנהיגות ועוד. ההכנה שלנו תעניק לכם התנסות בסימולציה של דינמיקה קבוצתית ממש כמו זו שבה תשתתפו במיונים, בקבוצה של עד שבעה משתתפים. לאחר הסימולציה כל משתתף ומשתתפת יקבלו משוב אישי עם דגשים לשיפור ולשימור.

משך ההדרכה: שלוש שעות.

הדרכה לריאיון האישי

המיונים באחד לאחד כוללים ריאיון אישי, שיעסוק בניסיון התעסוקתי שלכם, במוטיבציה שלכם למשרה ובכלל בכל מה שאתם מביאים איתכם לתפקיד. ההכנה שלנו לריאיון כוללת סימולציה של הריאיון שתעברו במיונים, ולאחר מכן משוב אישי ממדריך או מדריכה מצוות המכון. המשוב יתייחס למבנה ולתוכן של התשובות שלכם, לדוגמאות שהבאתם, לשפת הגוף שלכם ולדרך שבה אתם יכולים להשתמש בכל אלו כדי להדגיש את התאמתכם למשרה.

משך ההדרכה: שעה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.