כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

אלו אתגרים צפויים לכם במבחנים וכיצד הערכה יכולה לעזור? 

ייתכן שעברתם בעבר מבחנים דומים אבל לא בטוח שאתם עדיין שולטים בכל נושאי הלימוד או יכולים להתמודד איתם בזמן קצוב. ערכת ההכנה תספק לכם הדמיה מלאה לכל סוגי המבחנים, ותאפשר לכם לתרגל את תחומי הלימוד כך שתגיעו ממוקדים ורגועים ליום המיון

התרעננות בחומר - סביר להניח שכבר נבחנתם לפחות בחלק מהמבחנים הפסיכוטכניים המצפים לכם, אבל ספק אם אתם עדיין שולטים בחומר. בערכת ההכנה תוכלו למצוא חומרי הדרכה תיאורטיים ומעשיים, שיסייעו לכם להסיר את החלודה, להיזכר בכל מה שידעתם ולשפר את המיומנויות בתחומים הנדרשים במבחן. 

היכרות מוקדמת - לא כדאי שהמפגש הראשון שלכם עם נושאי המבחן יהיה ביום המיון עצמו. לחץ הוא אחד הגורמים שעלולים להכשיל אתכם, ועל כן כדאי לערוך היכרות מוקדמת עם הנושאים הצפויים במבחנים. ערכת ההכנה תסייע לכם בכך, וכך תוכלו להגיע רגועים ליום המיון. 

כלים להתמודדות עם לחץ זמן - אחד האתגרים הגדולים במבחנים הוא לחץ הזמן. גם אם אתם יודעים את התשובות, לא בטוח שתספיקו להשיב על כל השאלות בזמן הנתון לכם. ערכת ההכנה תעזור לכם ללמוד שיטות פתרון יעילות ומהירות, ומתרגול לתרגול תוכלו לשפר את השליטה בהן.

 שיפור המיומנות - נוסף על חשיפה לנושאי המבחן ולפתרונות המופיעים בסוף כל פרק, תקבלו משוב מפורט על הביצועים שלכם בכל מבחן. ההסברים המופיעים בו יאפשרו לכם ללמוד מהטעויות שלכם ולהפנים את החומר ביתר קלות.

מבחני אמינות

מבחני אמינות נועדו לבחון יושרה והגינות בתחומים רלוונטיים לעולם התעסוקה (נאמנות למקום העבודה, מוסר עבודה ועוד). זאת ועוד, המבחנים מבקשים לדלות מידע שעלול להיות בעייתי מבחינת מעסיקים, כגון רישום פלילי, חובות, יחס להימורים ועוד. כדי להצליח לעשות זאת הם כוללים שאלות המציבות סיטואציות שונות, ועליכם יהיה לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם ההתנהגות המתוארת בהיגד או לבחור באחת מאפשרויות הפעולה המוצעות.

אף שרבים חושבים שאין סיבה להתכונן למבחן, בפועל מדובר באחד המבחנים המאתגרים שתעברו במיונים. השאלות במבחנים נוטות לבלבל, ובמהלך המבחן מופעל על הנבחנים לחץ, שלעיתים גורם לחשיפת מידע מיותר.

ההכנה שלנו תעזור לכם להתכונן לכל האתגרים האלה. בערכה תמצאו חומרים תיאורטיים שיעזרו לכם להבין את הרציונל שמאחורי השאלות במבחן וכיצד מומלץ לגשת אליהן. כמו כן, תמצאו בה תרגול רב, לרבות שלוש סימולציות מלאות של המבחן. יש גם הסברים, טיפים חשובים ודו"ח תוצאות שיסייע לכם להשתפר מתרגול לתרגול. בקיצור, כל מה שאתם צריכים כדי להצליח.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.