הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים במכון "גישה שונה"

המבחנים הפסיכוטכניים של גישה שונה מורכבים ממגוון רחב של נושאים (כמותיים, מילוליים וצורניים ועוד) ונערכים תחת הגבלת זמן לא פשוטה. כדי לעבור את המבחנים האלה בהצלחה, נדרשת רמת שליטה גבוהה בנושאים השונים, שמתבטאת כמובן גם ביכולת לענות בזריזות על כל שאלה.

ערכת האונליין שלנו תאפשר לכם להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים בצורה מקיפה ובאופן עצמאי, והכי חשוב? היא תעזור לכם להראות שאתם האנשים המתאימים למשרה. 

אז איך לומדים עם הערכה?

 • לומדים את הבסיס - חומרי ההדרכה שבערכה יסייעו לכם ללמוד את החומר, להשלים פערים ולרענן נושאים שכבר שכחתם. חומרי ההדרכה כוללים גם שיטות פתרון יעילות שיעזרו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן המחמירה של המבחן. 
 • מתרגלים את הנושאים - אחרי שלמדתם את החומר, הגיע הזמן לתרגל אותו עם פרקי התרגול שבערכה. התרגול ברמות קושי משתנות והוא יאפשר לכם לפתח מיומנות למענה מהיר ונכון, וכן יפחית את הסיכוי להפתעות ביום המבחן. 
 • חוקרים את הביצועים - בסיום כל פרק תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים מלאים לכל שאלה. הדו"ח יאפשר לכם לבחון את הביצועים שלכם וישקף לכם באילו נושאים עליכם להתמקד כדי לשפר את הציון.
 • מתנסים בסימולציה מלאה - אחרי שתרגלתם ואתם מרגישים מוכנים, תוכלו לפנות לסימולציות המדמות את המבחן האמיתי. בסיום הסימולציות תקבלו ציון שישקף את מצבכם, וכמובן תוכלו לחקור את הביצועים שלכם.
 • בונוס! מידע על שלבי המיון הנוספים - במיונים של מכון "גישה שונה" צפויות לכם גם תחנות מיון נוספות, כמו מבחני אישיות ואמינות וראיון עבודה. בערכה שלנו תמצאו חומר תיאורטי על תחנות המיון האלה, לצד התנסות במבחן אישיות ממוחשב. 

בקיצור - מה יש בערכת האונליין? 

 • תרגול כמותי: הסקה כמותית, סדרות, חשבון פשוט, אי שוויוניים ועוד.
 • תרגול מילולי: אנלוגיות ולוגיקה. 
 • תרגול צורות: צורות בשורה וצורות בסבך. 
 • תרגול תפיסה ועיבוד: תרשים שינוי קוד.
 • תרגול אנגלית: הבנת הנקרא והשלמת משפטים.
 • סימולציות מלאות: מבחנים פסיכוטכניים מלאים להתנסות.
 • לקראת מבחני המיון הנוספים: חומר תיאורטי על ריאיון אישי, דינמיקה קבוצתית ומבחני אישיות ואמינות + סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב.

תוספת לערכה: הכנה למבחן אמינות

מבחן האמינות נועד לאתר דפוסי התנהגות ונטיות אישיות שעלולים להיתפס כבעייתיים על ידי חברות וארגונים. במבחן יוצגו לפניכם היגדים בנושאים כמו שימוש בסמים ואלכוהול, יחסים עם קולגות, גניבות ממקום העבודה וכו', ותתבקשו לסמן עד כמה כל היגד נכון לגביכם. ערכת ההכנה שלנו למבחן האמינות כוללת הכנה תיאורטית ומעשית: תמצאו בה הסברים על המבחן, תרגול ממוקד בכל תחומי האמינות שנבדקים בו, וכן סימולציות מלאות של המבחן, המלוות בדו"ח תוצאות מפורט שיעזור לכם לשפר את המענה שלכם. 

מעוניינים בהכנה? סמנו ✓ בתיבת המכירה

תוספת לערכה: הכנה לתרגיל דואר נכנס

במבחן דואר נכנס תגלמו דמות ניהולית בארגון דמיוני. מטרת המבחן היא לבדוק יכולות ניהוליות כמו תעדוף משימות, קבלת החלטות והתמודדות עם מצבי לחץ. למבחן שתי גרסאות,

גרסה פסיבית

גרסה זו מיועדת למועמדים לתפקידי ניהול זוטרים. במסגרת המבחן תקבלו קלסר המכיל הודעות מעובדים שונים בארגון, ותתבקשו לטפל בהן בזמן קצוב. 

(נייר ועיפרון), וכן 

גרסה אקטיבית

גרסה זו מיועדת לתפקידי ניהול בכירים. במבחן תתבקשו לתפעל תיבת מייל פעילה תוך מענה לשיחות טלפון נכנסות.

(מכונה גם אינטראקטיבית). ההחלטות שתקבלו ואופן התמודדות שלכם יאפשרו לבוחנים לזהות את מידת התאמתכם לתפקידים ניהוליים. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, בין שאתם נבחנים במבחן הפסיבי ובין שבאקטיבי. בסיומה תעברו פגישת משוב אישית עם מדריך או מדריכה מקצועיים, שינתחו את הביצועים שלכם במבחן וייתנו לכם כלים שיעזרו לכם להשתפר לקראת המבחן האמיתי.

 

מעוניינים בהכנה? סמנו  ✓  בתיבת המכירה


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

חבילת ההכנה המקיפה שלנו תכין אתכם לתחנות השונות במיונים, והיא כוללת שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות (שתוכלו לעבור בזום או במכון, לבחירתכם): 

ערכת אונליין למבחני אישיות ואמינות + הדרכה אישית

הכנה זו כוללת ערכת אונליין למבחני האמינות והאישיות והדרכה אישית של שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון.

ערכת האונליין כוללת חומר תיאורטי על מבחני האישיות והאמינות, סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב, יחידות תרגול המחולקות לפי התחומים הנבדקים במבחן האמינות ושלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות. 

לאחר שתשלימו את המבחנים תגיעו להדרכה האישית. על סמך הביצועים שלכם בסימולציות, המדריכים יספקו לכם משוב מפורט שיעזור לכם להבין את הרציונל מאחורי המבחנים ויחדד לכם איך כדאי לגשת לשאלות השונות בהם.

ערכת אונלייין למבחנים הפסיכוטכניים + הדרכה אישית

הכנה זו כוללת את ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים (כתבנו עליהם ממש כאן), והדרכה אישית בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. 

במסגרת ההדרכה תעבדו עם המאבחנת על הנושאים שבהם התקשיתם במהלך התרגול, תפתרו שאלות מאתגרות, תקבלו טיפים להצלחה ותבנו תוכנית למידה עד למועד המבחן.

הדרכה לדינמיקה הקבוצתית

מבחן הדינמיקה הקבוצתית בודק יכולות כמו מנהיגות, ניהול אנשים, שיתוף פעולה ויחסים בין-אישיים. ההכנה שלנו נפתחת בסימולציה, שבמהלכה תעברו משימות האופייניות לשלב הדינמיקה הקבוצתית בגישה שונה. בסיום הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו משוב אישי לכל אחד מהמשתתפים בקבוצה, כך שתוכלו לקבל דגשים לקראת המבחן האמיתי וגם ללמוד ממה שנאמר לאחרים. ההדרכה נמשכת שלוש שעות ונערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים.

הדרכה לריאיון האישי

הכנה אישית בת שעה לקראת הריאיון האישי שצפוי לכם במיונים. בשלב הראשון של ההדרכה תעברו סימולציה של ריאיון אישי, שבה תישאלו שאלות עומק הדומות לאלו שצפויות לכם במיונים האמיתיים. בתום הסימולציה המדריך או המדריכה ישקפו לכם את הרושם שהותרתם, ויעזרו לכם להבין כיצד להבליט את החוזקות שלכם ולבטא את התאמתכם למשרה.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.