כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(14) קראו עוד

כיצד ערכת ההכנה תסייע לכן להצליח במבחן תיל? 

    • השלמת פערים - חלק מהנושאים שעתידים להופיע במבחן תיל הם נושאים שלא נלמדים במערכת החינוך, למשל לוגיקה, צורות וזריזות ודיוק. כדי להצליח במבחן תצטרכו לשלוט בנושאים אלו, ולשם כך כללנו בערכה קובצי הדרכה. קבצים אלו יאפשרו לכם ללמוד את הנושא גם אם אתן לא מכירות אותו כלל. בנוסף, תמצאו בקבצים שיטות פתרון יעילות וטיפים חשובים, שיסייעו לכם לפתור שאלות בנושא בזריזות האפשרית. 
    • תרגול ממוקד - הערכה מציעה מגוון רחב מאוד של מבחנים לתרגול בכל אחד מנושאי המבחן. דבר זה נועד לאפשר לכן להיחשף לכמה שיותר סוגי שאלות בכל אחד הנושאים וגם לרמות הקושי השונות, המאפיינות את השאלות במבחן תיל. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל פתרונות והסברים מפורטים, שיעזרו לכם להפנים את החומר וללמוד מהטעויות שלכן. 
    • מענה בהגבלת זמן - מבחן תיל נערך בהגבלת זמן, אך אין אפשרות לדעת מהו הזמן המוקצב לכל שאלה. אי-הוודאות הזאת היא אחד הדברים הכי מלחיצים במבחן תיל, והתמודדות איתה היא אחד המפתחות להצלחה במבחן. אחת הדרכים להכין אתכן לאתגר זה היא להקנות לכן שיטות פתרון יעילות וזריזות - ואת אלו תוכלו למצוא גם בקובצי ההדרכה וגם בדו"חות התוצאות בסיום כל תרגול. דרך נוספת היא לאפשר לכן להתרגל לתנאי המבחן. כדי לעשות זאת, הסתרנו את שעון העצר בסימולציות, כך שלא תדעו כמה זמן נותר לכן עד לסיום המבחן.
    • סימולציות מלאות - תורן של הסימולציות מגיע לאחר התרגול הממוקד של כל אחד מהנושאים. זהו למעשה התרגול המסכם בערכה, והוא נועד לספק לכן חוויה קרובה ככל האפשר למבחן האמיתי שאתן עומדות לעבור - מבחן תיל. כל אחת משלוש הסימולציות שבערכה תאפשר לכן להתמודד גם עם האינטנסיביות של המבחן, גם עם מגוון הנושאים וסוגי השאלות השונים וכמובן גם עם הגבלת הזמן. בדיוק כמו בתרגול הממוקד, גם בסיום כל סימולציה יונפק למענכן דו"ח תוצאות מפורט, שבעזרתו תוכלו לזהות חוזקות וחולשות ולמקד את המשך התרגול. 

משפרות את מיומנויות הקשב וריכוז

רגע לפני שאתן מתחילות בהכנה למבחן תיל שיקבע אם תתקבלו לסמינר בית יעקב, כדאי לחזק את השריר שהולך לעבוד אצלכן הכי קשה - המוח. ערכת שיפור מיומנויות הקשב והריכוז שלנו היא ערכה שמיועדת לכולם, ומחזקת את המוח בדרך קלה, משחקית ומהנה.

עם תרגול של 5-10 דקות ביום, תהפכו בהדרגה את יכולות הקשב שלכן לעמידות לגירויים חיצוניים. עם הזמן אתן תגלו שמילוי הוראות, איתור אובייקטים על המסך ועבודה זריזה ומדויקת, כבר הופכים אצלכן לחלק מהשגרה.

בנוסף למשחקי שיפור המיומנויות, הוספנו לערכה גם תרגולי מיינדפולנס. התרגולים יעזרו לכן לנהל את רמות הסטרס וישלחו אתכן להכנה שלכן רגועות וממוקדות.

מוכנות להתחיל?

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.