כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למרכז הערכה בכירים

מסלול הכנה למועמדים בכירים מחייב הערכות אחרת, אישית ורגישה יותר. מסלול בכירים מיועד למנהלים העומדים לעבור מבחני מיון לבכירים במכונים אדם מילא, פילתגישה שונה, תימה, מכון AKT ועוד. מסלול בכירים מיועד גם למנהלים המוזמנים למרכזי הערכה לבכירים. מכון נועם פיתח קורס אישי וממוקד למבחני ניהול לבכירים אותו מלווה הצוות הבכיר של המכון.

קורס הכנה אישי למבחני ניהול לבכירים כולל:


קורס מבחני מיון לבכירים במכון נועם אורך יומיים וכולל ליווי אישי ומקצועי של צוות המכון. הצוות כולל פסיכולוגים בכירים של מכון נועם, מאבחנות, מאמנים אישיים וידריך אתכם במבחני אישיות, מבחני חשיבה, ראיון אישי ודינמיקה קבוצתית. בנוסף תקבלו הדרכה במבחני ניהול שונים הנהוגים במכוני המיון תוך שימת דגש על פתרון משברים, עמידה בלוחות זמנים והתמודדות עם לחצים. הקורס כולל:


  • דינמיקה קבוצתית  במסגרת ההכנה אתם תעברו דינמיקת בכירים בקבוצה של עד 7 משתתפים אשר מועמדים לתפקידים בכירים בלבד, תקחו חלק במשימות קבוצתיות ותקבלו משוב אישי וקבוצתי. 

  • מבחני אישיות  במסגרת ההכנה אתם תמלאו שאלונים, תציירו ציורים, תתארו תמונות ותמלאו מבחנים נוספים בהתאם למכון בו אתם מתמיינים. לאחר ביצוע המבחנים אתם תקבלו הדרכה והנחיה לגבי ביצוע המבחנים. 

  • ראיון בכירים  במסגרת ההכנה ייערכו שתי סימולציות של ראיון אחד על אחד עם שני פסיכולוגים בכירים מהמכון, במהלכן אתם תקבלו הדרכה כיצד להתמודד עם החשש מהכוח של המראיין, הכרת נקודות החולשה שלו בראיון, וחיזוק תחושת הערך העצמי לפני הראיון. 

  • הכנה למבחני ניהול (ביניהם מבחן דואר נכנס) – במהלך ביצוע מבחני הניהול אתם תלמדו לעמוד בלחצים, להתמודד עם שינויים וכן לפתור משברים.

  • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – ההכנה כוללת ערכת הכנה אינטרנטית אונליין והדרכה של מאבחנת פסיכוטכנית. בין המבחנים: מבחני צורות (מטריצות), אי שיוויונים, לוגיקה, סדרות, ידע טכני (לתפקידים טכניים), הסקה כמותית, בעיות חשבון שונות, חשבון בסיסי, אנלוגיות מילוליות.

↑ חזרה לראש העמוד


מבחני בכירים במכון אדם מילא:


מסלול בכירים נקרא גם "אדם מילא VIP". מסלול מיונים זה מיועד לעובדים בעלי דרגי בכירות שונים. מסלול זה נפרד משאר המסלולים מבחינת המשימות המוטלות על המועמד. 

לדוגמא: דינמיקה קבוצתית תיערך רק עם מועמדים בכירים. צוות נפרד יבחן את המועמד במהלך יום המבחנים. יום המבחנים למועמדים בכירים במכון אדם מילא כולל יכולת עמידה בלחצים, פתרון משברים, התמודדות עם מבחן דואר נכנס והתמודדות עם שינויים.


מבחני בכירים במכון פילת:

למכון פילת יש צוות ייעודי הבוחן בכירים. יום המבחנים הנערך במכון פילת מסנן את המועמדים לתפקידים בכירים כגון מנכ"לים, סמנ"כלים ומנהלים בדרגי ביניים באופן כזה שהלקוח מקבל בסופו של תהליך מיון רק מועמדים איכותיים.

יום המבחנים במכון פילת ארוך ומתיש ויכול לארוך בין 8-10 שעות. במהלך היום יעברו הנבחנים מבחני חשיבה, מבחני אישיות ומשימות ניהוליות הקשורות לארגון אליו מיועדים המועמדים הבכירים, כגון מבחן דואר נכנס.

מבחני בכירים במכון גישה שונה:


תהליך המיון לתפקידים בכירים נקרא "הערכת בכירים" וכולל מספר שלבים: מבחני חשיבה, מבחני אישיות, ראיון אישי, תרגיל דואר נכנס ופעילות קבוצתית. תהליך המיון מתאים לדרגי ניהול בכירים. במסלול זה נבחנים בכירים באופן נפרד מתפקידים אחרים ומלווים על ידי צוות פסיכולוגים בכיר ומנוסה של מכון גישה שונה.

מבחני בכירים במכון תימה:


קבוצת תימה מתמחה בתחום השמת בכירים. תהליך זה מתבצע תוך שימוש במספר כלים: מיון קורות חיים, מרכזי הערכה המיועדים לבכירים הבודקים תפקוד תחת לחץ וכוללים מבחנים פסיכולוגיים כמבחני אישיות ומבחן דואר נכנס. במכון נועם יעבור המועמד הכנה מתאימה להשמת בכירים של תימה.


↑ חזרה לראש העמוד


למד עוד על:

מבחן דואר נכנסהכנה לראיון
הכנה למרכז הערכההכנה למבחנים פסיכוטכניים
הכנה למבחני אישיותקורות חיים
לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
אדם מילא – הכנה אונלייןAKT – הכנה מלאהקינן שפי – הכנה אונלייןחנות מכוני מיון וארגונים
פילת – הכנה אונליין
AKT – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
"ההכנה היתה מעולה, במיוחד ההכנה של הדינמיקה הקבוצתית, ממוקדת ותואמת את מה שהיה ביום המיון. המלצתי לכל מי שאני מכיר"
תפקיד ניהולי במפעל גדול בדרום, פברואר 2014 – AKT
אני ממליץ לכל חבר קולגה או מחפש עבודה לגשת למכון נועם. בעבר זכיתי בעבודה בזכותם ועד היום מרגיש שגריר כבוד שלהם- מצויינים!!
מאי 2015 – הכנה למבחני מיון


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id