קורס הכנה אישי למבחני ניהול לבכירים כולל

קורס מבחני מיון לבכירים במכון נועם אורך יומיים וכולל ליווי אישי ומקצועי של צוות המכון. הצוות כולל פסיכולוגים בכירים של מכון נועם, מאבחנות ומאמנים אישיים וישמח להדריך אתכם במבחנים השונים שאותם תעברו, כולל מבחני חשיבה, אישיות, ריאיון אישי ודינמיקה קבוצתית. בנוסף, תקבלו הדרכה במבחני ניהול שונים הנהוגים במכוני המיון תוך שימת דגש על פתרון משברים, עמידה בלוחות זמנים והתמודדות עם לחצים. הקורס כולל:

    • דינמיקה קבוצתית – במסגרת ההכנה, תעברו דינמיקת בכירים בקבוצה של עד 7 משתתפים אשר מועמדים לתפקידים בכירים בלבד, תקחו חלק במשימות קבוצתיות ותקבלו משוב אישי וקבוצתי.
    • מבחני אישיות – במסגרת ההכנה תמלאו שאלונים, תציירו ציורים, תתארו תמונות ותמלאו מבחנים נוספים בהתאם למכון בו אתם מתמיינים. לאחר ביצוע המבחנים תקבלו הדרכה והנחיה לגבי ביצוע המבחנים. 
    • ראיון בכירים – במסגרת ההכנה ייערכו שתי סימולציות של ראיון אחד-על-אחד עם שני פסיכולוגים בכירים מהמכון. במהלכן תבינו כיצד להתמודד עם החשש מכוחו של המראיין, תכירו את נקודות החולשה שלו, ותחזקו את תחושת הערך העצמי שלכם. 
    • הכנה למבחני ניהול (בהם מבחן דואר נכנס) – במהלך ביצוע מבחני הניהול תלמדו לעמוד בלחצים, להתמודד עם שינויים וכן לפתור משברים.
    • הכנה למבחנים פסיכוטכניים – ההכנה כוללת ערכת הכנה אינטרנטית אונליין והדרכה של מאבחנת פסיכוטכנית. בין המבחנים: מבחני צורות (מטריצות), אי-שיוויונים, לוגיקה, סדרות, ידע טכני (לתפקידים טכניים), הסקה כמותית, בעיות חשבון שונות, חשבון בסיסי ואנלוגיות מילוליות.

מבחני בכירים במכון אדם מילא

מסלול בכירים נקרא גם "אדם מילא VIP". מסלול מיונים זה מיועד לעובדים בדרגי בכירות שונים. מסלול זה נפרד משאר המסלולים מבחינת המשימות המוטלות על המועמד. 
לדוגמה: דינמיקה קבוצתית תיערך רק עם מועמדים בכירים. צוות נפרד יבחן את המועמד במהלך יום המבחנים. יום המבחנים למועמדים בכירים במכון אדם מילא כולל יכולת עמידה בלחצים, פתרון משברים, התמודדות עם מבחן דואר נכנס והסתגלות למצבים חדשים.


מבחני בכירים במכון פילת

למכון פילת יש צוות ייעודי הבוחן בכירים. יום המבחנים הנערך במכון פילת מסנן את המועמדים לתפקידים בכירים כגון מנכ"לים, סמנ"כלים ומנהלים בדרגי ביניים באופן כזה שהלקוח מקבל מועמדים איכותיים ומתאימים בסופו של התהליך. יום המבחנים במכון פילת ארוך ומתיש ויכול להימשך 8-10 שעות. במהלך היום, יעברו הנבחנים מבחני חשיבה, מבחני אישיות ומשימות ניהוליות הקשורות לארגון אליו מיועדים המועמדים הבכירים, כגון מבחן דואר נכנס.


מבחני בכירים במכון גישה שונה

תהליך המיון לתפקידים בכירים נקרא "הערכת בכירים" וכולל מספר שלבים: מבחני חשיבה, מבחני אישיות, ריאיון אישי, תרגיל דואר נכנס ופעילות קבוצתית. תהליך המיון מתאים לדרגי ניהול בכירים. במסלול זה נבחנים בכירים באופן נפרד מתפקידים אחרים ומלווים על ידי צוות פסיכולוגים בכיר ומנוסה של מכון גישה שונה.


מבחני בכירים במכון תימה

קבוצת תימה מתמחה בתחום השמת בכירים. תהליך זה מתבצע תוך שימוש במספר כלים: מיון קורות חיים, מרכזי הערכה המיועדים לבכירים הבודקים תפקוד תחת לחץ וכוללים מבחנים פסיכולוגיים כמו מבחני אישיות ומבחן דואר נכנס. במכון נועם יעבור המועמד הכנה המותאמת להשמת בכירים של תימה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.