כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(9) קראו עוד

מהו מבחן דואר נכנס ומה הוא בוחן?

מבחן דואר נכנס משמש את מכוני המיון השונים כדי להעריך יכולות ניהוליות חשובות. המבחן נערך בשתי גרסאות, גרסה אינטראקטיבית וגרסה של נייר ועיפרון, ובין השאר הוא בוחן את היכולת שלכם לתפקד בלחץ זמן, לקבוע סדר עדיפויות מתאים ולקבל החלטות מושכלות.

בגרסת הנייר ועיפרון, שבה תיבחנו אתם, תגלמו דמות ניהולית בארגון דמיוני, ותקבלו קלסר ובו הודעות במגוון נושאים מאנשים שונים בארגון. הטיפול בהודעות יוגבל בזמן, ויהיה עליכם לתעד את ההתנהלות שלכם. המפתח להצלחה במבחן טמון בהבנת התפקיד שאתם ממלאים, הארגון שבו אתם נמצאים ורמת הדחיפות של המשימות. אופן ההתמודדות שלכם וההחלטות שתקבלו יאפשרו לבוחנים לזהות את התפיסה הניהולית שלכם ולקבוע עד כמה היא בשלה.

איך מגיעים מוכנים למבחן הדואר? 

מתנסים בסימולציה - הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן הדואר היא פשוט לחוות אותו מבעוד מועד. וזה בדיוק מה שנעשה בחלק הראשון של ההכנה - סימולציה מלאה של תרגיל דואר, אשר תכלול את כל האלמנטים הצפויים במבחן שמצפה לכם במכון המיון. בדרך זו תגיעו ליום המיון כשאתם מבינים את דרישות המבחן ומכירים את סגנון ההודעות והמשימות שבו. 

משך ההתנסות בסימולציה - כ-45 דקות. 

מקבלים משוב אישי - לאחר שתסיימו את הסימולציה תיקבע לכם הדרכה אישית. בשלב זה מדריך או מדריכה מקצועיים ייתנו לכם משוב מפורט על התפקוד שלכם בסימולציה, ואגב כך גם יסבירו את הרציונל העומד מאחורי מבחן זה ואת הציפיות מכם. בעזרת ההערות, הטיפים והדגשים שייתן לכם המדריך, תוכלו לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן ולעבור אותו בהצלחה. 

משך המשוב האישי - כ-30 דקות.  

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.