כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

מה צפוי לכם במבחן דואר נכנס לסא"ל? 

באופן כללי, מבחן דואר נערך בשתי גרסאות: מבחן דואר אקטיבי ומבחן דואר פסיבי. המבחן שאתם עומדים לעבור במיונים לתפקיד סא"ל הוא מבחן דואר אקטיבי. מבחן זה בודק יכולות וכישורים, כגון תעדוף נכון של משימות, עבודה תחת לחץ, קבלת החלטות מושכלות בתנאי אי-ודאות, אסרטיביות, סמכותיות ומתן דוגמה אישית.

במבחן עצמו תגלמו דמות של סא"ל ביחידה צה"לית, ובמהלכו תתבקשו לענות על הודעות שימתינו בתיבת המייל שלכם ועל הודעות שיפיעו בהמשך. לאורך המבחן תקבלו גם שיחות טלפון מדמויות שונות ביחידה, שיעלו עוד בעיות שידרשו את טיפולכם. המטרה של המבחן היא לראות איך אתם מתמודדים עם כל המשימות האלה בצורה מושכלת, תוך תעדוף נכון של המשימות ומבלי לתת ללחץ שמופעל עליכם להשפיע לרעה על הביצועים שלכם. ההתנהלות שלכם וההחלטות שתקבלו יאפשרו לבוחנים להעריך את מידת הבשלות שלכם לתפקיד סא"ל, שבין השאר באה לידי ביטוי ביכולת לגבש מדיניות, ולא רק ליישם מדיניות מוכתבת.

איך ההכנה שלנו תעזור לכם להגיע מוכנים למבחן דואר? 

כדי להבין כיצד להתמודד עם המורכבות שהמבחן מזמן ולדעת איך להתמודד נכון עם הלחץ, מומלץ להתנסות במבחן הדואר מבעוד מועד - ההכנה שלנו תאפשר לכם לעשות את זה.

בהכנה תפגשו מדריך או מדריכה מקצועיים שעברו הכשרה ייעודית להנחיית מבחן דואר לתפקיד סא"ל. בחלק הראשון של ההכנה תיערך לכם סימולציה המותאמת למבחן הדואר הצבאי שצפוי לכם במרכז ההערכה לתפקידי סא"ל. בחלק השני של ההכנה המדריך או המדריכה יסבירו לכם על הרציונל של המבחן ועל האופן שבו הבוחנים מעריכים את המועמדים. בהתאם לדגשים האלה, המדריך או המדריכה ייתנו לכם משוב על תפקודכם בסימולציה, וינחו אתכם בנוגע לנקודות שרצוי שתשפרו לקראת המבחן.

משך ההכנה: שעתיים

מקום ההכנה: בזום או במכון, לבחירתכם.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.