כל עבודה בהישג ידך
 

דוגמאות לתרגילי דינמיקה קבוצתית

את מי הייתם מעלים לחללית שלכם? מה לקחת לאי בודד? היכרות מוקדמת עם משימות הדינמיקה הקבוצתית היא המפתח להצלחה במבחן מיון מסוג זה. במקום להיתקל ברגשות הפתעה, בלבול ולחץ ביום הבחינה, קראו על המשימות השונות שיכולות להינתן לכם במהלך דינמיקה קבוצתית ושאבו השראה מהטיפים של מיטב המומחים שלנו.


המידע בעמוד זה:

תרגיל חללית 

למשתתפים בדינמיקה הקבוצתית נאמר שכדור הארץ עומד להיחרב, וקיימת חללית הצלה אחת ובה רק 5 מקומות. למשתתפים חולקה רשימת מועמדים המיועדים לעלות על החללית, ממנה היו צריכים לבחור פה אחד 5 אנשים.

משימת הקמת מפעל 

במטלה זו כל אחד מחברי הקבוצה מתבקש לחשוב על רעיון למפעל בשני מליון דולר. לאחר מכן הקבוצה כולה התבקשה להגיע להסכמה בקונצנזוס על מפעל אותו יקימו. הזמן למשימה 15 דקות.


תרגיל בניית מבנה מלגו 

לקבוצת המועמדים ניתנה משימה לבנות גשר מקוביות לגו. מטלה זו בוחנת בין השאר עבודת צוות, ארגון ותכנון, תשומת לב לפרטים והקפדה על הוראות. לקבוצה נאמר כי הגשר צריך להיות יציב, סימטרי מורכב מארבעה צבעים שונים ובגובה של עשרה סנטימטר בדיוק ובאורך חמישה סנטימטר. כמו כן נאסר עליהם לחבר יחד לבנים ירוקות וכחולות. לצורך הרכבת הגשר ניתנו להם 10 דקות.

משחק המטבעות

המשחק מיועד לתפקידים הדורשים משא ומתן כמו שרות לקוחות, תפקידי שרות לבנק ועוד. זהו אחד מתרגילי הדינמיקה הקבוצתית הקשים ביותר, הרבה אנשים מרגישים לחוצים בתחרות ומנסים להגיע לפשרה יש שנעלבים, ומסתגרים. חשוב להוכיח יכולת משא ומתן, ולא להסס להילחם על המטבעות. למד עוד על משחק המטבעות.


למדו עוד על:

הכנה למבחנים פסיכוטכניים הכנה לראיון
הכנה למרכז הערכה הכנה למבחני אישיות
הכנה לדינמיקה קבוצתית קורות חיים


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
הכנה לדינמיקה קבוצתיתהכנה אישית ומלאה

מבחני דוגמא בחינם


ממליצים
"תודה רבה על ההדרכה והסיוע!! כולכם הייתם מצויינים!!"
נבחנה בדיפלומט – מאי 2017


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id