ערכת הכנה אונליין 

ערכת האונליין שלנו תאפשר לכם ללמוד באופן עצמאי, בזמן ובמקום שמתאימים לכם. הערכה מתמקדת בהכנה למבחנים הפסיכוטכניים שצפויים לכם, אבל תוכלו למצוא בה גם רקע תיאורטי על שאר המבחנים שצפויים להתקיים במיונים שתעברו, ואפילו סימולציה מלאה של מבחן אישיות ממוחשב. 

איך מתכוננים עם הערכה? 

מתחילים בהדרכה - קובצי ההדרכה הכלולים בערכה יציגו לכם את הנושאים השונים הצפויים במבחנים הפסיכוטכניים. בכל קובץ תמצאו הסברים מפורטים על הנושא שבו הוא עוסק ועל השאלות שאתם צפויים להתמודד איתן. אחד הדגשים המרכזיים בקובצי ההדרכה הוא הצגה של שיטות פתרון מקוצרות וטריקים יעילים, שיעזרו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן במבחנים. אגב, אם שכחתם את החומר במתמטיקה - שברים, פעולות חשבון בסיסיות וכו' - אין לכם מה לחשוש, גם לזה דאגנו בערכה.

ממשיכים בתרגול - התרגול בערכה מחולק לפרקים ממוקדים בכל אחד מנושאי המבחנים ולסימולציה אחת מסכמת. בפרקי התרגול הממוקדים תיחשפו למגוון רחב של שאלות מכל הסוגים ומכל רמות הקושי שאתם צפויים לפגוש במבחנים. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מלא, הכולל פתרונות והסברים מלאים. הדו"ח יעזור לכם ללמוד מהטעויות שלכם ולהפנים בהדרגה את שיטות הפתרון המוצגות בקובצי ההדרכה. בסיום פרקי התרגול תמתין לכם הסימולציה. הסימולציה מדמה את המבחן האמיתי גם מבחינת מגוון הנושאים והשאלות וגם מבחינת האינטנסיביות שלו, ולכן היא מהווה תרגול מסכם אולטימטיבי.  

מתרגלים להגבלת הזמן - הגבלת הזמן היא אחד האתגרים הגדולים ביותר במבחנים הפסיכוטכניים. שליטה טובה בחומר ובשיטות הפתרון שאנחנו מלמדים בערכה בוודאי יסייעו בהתמודדות איתה, אבל זה לא תמיד מספיק. כדי להתרגל ללחץ הזמן צריך גם לתרגל אותו, וזו הסיבה שכל התרגולים בערכה, החל מהתרגול הראשון, ייערכו בהגבלת זמן. 

חומר תיאורטי על מבחני המיון הנוספים + סימולציה של מבחן אישיות - הערכה אומנם מתמקדת במבחנים הפסיכוטכניים, אבל כדי לתת לכם תמונה יותר מלאה של יום המיונים שלכם צירפנו לערכה גם רקע תיאורטי על מבחני המיון האחרים שצפויים לכם. בין היתר תוכלו למצוא בערכה דוגמאות למשימות דינמיקה קבוצתית, הסברים על מבחני אישיות שונים ואפילו סימולציה מלאה של מבחן אישיות (עם יותר מ-200 שאלות!).

אז מה כוללת הערכה?

  • מבחנים מילוליים - אנלוגיות, הוראות, סכינים ומזלגות, לוגיקה, תרשימים
  • מבחנים כמותיים - הסקה כמותית, סדרות, בעיות דרך והספק
  • מבחני צורות - מטריצות, שטיחים
  • מבחנים טכניים - גלגלי שיניים וגלגלות, ידע כללי, לחץ, מים
  • מבחני זריזות ודיוק - תווים, צמדים, סימן מספר
  • מבחני אנגלית - הבנת הנקרא, ניסוח מחדש, השלמת משפטים
  • סימולציה מלאה - מבחן פסיכוטכני מלא בהגבלת זמן

  • מבחני אישיות קובצי הדרכה + מבחן אישיות מלא הכולל כ-200 היגדים
  • דינמיקה קבוצתית והכנה לראיון עבודה - קובצי הדרכה

שימו  - ההכנה שלנו מותאמת ליום המיונים שנערך במכון אדם מילא.

 

 

מומלץ להוסיף: הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן אמינות נועד לדלות עליכם מידע שעלול להיות בעייתי מבחינת המעסיקים. לאורך המבחן יוצגו לפניכם היגדים המתארים סיטואציות או עמדות שונות - למשל בנושאים של שימוש בסמים, נטייה להימורים, רישום פלילי וכו' - ואתם תתבקשו לדרג את מידת ההסכמה שלכם איתם. כדי שתבינו מה באמת עומד מאחורי כל שאלה ואיך כדאי לגשת למבחן בלי לחשוף מידע מיותר, יצרנו ערכת אונליין שתספק לכם הכנה ממוקדת למבחן. בערכה תמצאו תרגול המחולק לתחומים הנבדקים במבחן, שלוש סימולציות מלאות של המבחן וחומר תיאורטי שיעמיק את ההבנה שלכם בנוגע לאופן המענה במבחן.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה.


הכנה אונליין + הדרכות אישיות (בזום או במכון)

חבילת ההכנה המקיפה ביותר לכל המבחנים שצפויים לכם ביום המיון. במסגרת חבילה זו תקבלו שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות. כל הפרטים כאן:

ערכת אונליין + הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים

כדי שתגיעו הכי מוכנים שיש למבחנים הפסיכוטכניים, תוכלו לקבל גם את ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים (כאן פירטנו מה יש בערכה), וגם הדרכה אישית של שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית (אפשר לקיים את ההדרכה בזום או במכון, לבחירתכם). בהדרכה המאבחנת תעבוד איתכם על הנושאים שאתם פחות חזקים בהם (בהתבסס על התרגול בערכה), תענה על שאלות שאולי צצו אצלכם במהלך התרגול, ותנחה אתכם איך להמשיך להתכונן עד למועד המבחן.

ערכת אונליין + הדרכה למבחני אישיות ואמינות

ההכנה הזאת כוללת ערכת אונליין ממוקדת למבחני אישיות ואמינות והדרכה אישית של שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון (אפשר לקיים את ההדרכה בזום או במכון). בערכה תמצאו סימולציות של סוגים שונים של מבחני אישיות (שאלון ביוגרפי, מבחן השלמת משפטים, מבחן TAT), שלוש סימולציות של מבחן אמינות ויחידות תרגול המחולקות לפי התחומים הנבדקים במבחן האמינות. בהדרכה האישית המדריך או המדריכה ייתנו לכם משוב על מבחני האישיות שהשלמתם ועל אחת מהסימולציות של מבחני האמינות, ויסבירו לכם על מבנה המבחנים ועל האופן שבו מעריכים אותם.

הדרכה לדינמיקה קבוצתית

הדרכה של שלוש שעות, בקבוצה של עד שבעה משתתפים (בזום או במכון, לבחירתכם). במהלך ההדרכה תעברו סימולציה מלאה של דינמיקה קבוצתית: תקבלו סדרה של משימות שאופייניות למיונים של דינמיקה קבוצתית באדם מילא, ותצטרכו לשתף פעולה עם שאר חברי הקבוצה כדי למלא אותן. לאחר הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו משוב אישי לכל משתתף ומשתתפת. המשובים יינתנו בפורום קבוצתי, כדי שתוכלו ללמוד גם מההערות שיקבלו שאר חברי הקבוצה.

הדרכה לריאיון האישי

הדרכה של שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו במיונים (תוכלו לבחור אם לקיים אותה בזום או במכון). ההדרכה כוללת סימולציה של ריאיון מול מדריך או מדריכה מהמכון. בסימולציה תישאלו שאלות עומק, בדומה לאלו שתישאלו באדם מילא - תתבקשו למשל לתת דוגמאות להתמודדות עם קונפליקטים במקומות עבודה קודמים, לספר על היחסים שלכם עם הממונים עליכם וכו'. לאחר הסימולציה תקבלו משוב על ההתנהלות שלכם - איזה רושם אתם עושים, איך אפשר להבליט את הצדדים החזקים שלכם, האם הדוגמאות שאתם משתמשים בהן מתאימות ועוד.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.