כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(6) קראו עוד

מה כוללת ההכנה המשולבת?

 ערכת הכנה אונליין

כמו בכל דבר בחיים, ככל שתגיעו מוכנים יותר ותכירו היטב את אופי השאלות במבחני הדפ"ר, כך תפעלו בצורה הטובה ביותר ברגע האמת. ערכת האונליין שלנו כוללת פרקי תרגול שיכינו אתכם בדיוק לסוגי השאלות שיופיעו במבחנים. אפשר לחלק את התרגול בערכה לשלושה שלבים עיקריים:

    • מכירים את השטח: מבחן ההיכרות שבערכה יאפשר לכם להבין איך בנוי מבחן הדפ"ר ולהתנסות בסוגי השאלות שיש בו. בתום המבחן תקבלו דו"ח מפורט שיעזור לכם להבין באילו נושאים אתם מתקשים, כך שתוכלו להתמקד בהם בהמשך התרגול. 
    • מתרגלים בסדרת אימונים: השאלות בפרקי התרגול קצובות בזמן, על מנת לדמות את תנאי המבחן האמיתי. בתום כל פרק תוכלו לצפות בדו"ח התוצאות הכולל הסברים מלאים לכל שאלה ושאלה. ההסברים יסייעו לכם לאמץ שיטות פתרון מהירות וליישם ביעילות את מה שלמדתם בתרגולים הבאים. 
    • מוכנים לכל תרחיש: הסימולציות מאפשרות לכם להתנסות בחוויה הקרובה ביותר למבחני הדפ"ר, ולהתמודד עם מענה על מספר רב של שאלות ברמות קושי משתנות ובהגבלת זמן. בתום כל סימולציה תוכלו למפות את נקודות החולשה שלכם בעזרת דו"ח התוצאות וללטש את היכולות שלכם בהתאם. 

 הכנה אישית למבחנים הפסיכוטכניים

לאחר שתתרגלו בערכת האונליין שלנו ותבינו באילו נושאים אתם זקוקים לחיזוק, תקבלו הדרכה בת 90 דקות, אחד על אחד במכון או בזום, עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. המאבחנת תתעכב איתכם על המקומות שבהם התקשיתם בעת התרגול, ותעניק לכם כלים ואסטרטגיות להתמודדות יעילה ולמענה מהיר על השאלות במבחן. בעזרת ההכנה האישית תוכלו להדק את השליטה שלכם בחומר עוד יותר, ולגשת למבחנים כאשר אתם בשיא היכולת שלכם. 

 הכנה אישית למבחני האישיות (מבחן התאמה) ולריאיון האישי

במבחני האישיות ובריאיון האישי חשוב להכיר את אופי השאלות הצפויות ולהבין לפי אילו תכונות אתם מוערכים, כדי לא לענות באופן שעלול להכשיל אתכם. בערכת האונליין תוכלו לקבל טעימה ראשונה ולתרגל מבחן אישיות מלא אשר בסיומו תקבלו דו"ח משוב מפורט והסברים תיאורטיים נוספים. לאחר מכן תתנסו בסימולציה של מבחני אישיות נוספים במכון או בזום, ולבסוף תזומנו לפגישת הדרכה אישית בת 90 דקות (במכון או בזום) עם מדריך או מדריכה מצוות המכון, שינחו אתכם כיצד כדאי לגשת למבחן האישיות ולריאיון האישי.  

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.