כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(5) קראו עוד

הרבה מבחנים, מעט זמן: להתקבל לתוכנית חבצלות

המיונים לתוכנית חבצלות הם מהמאתגרים בצה"ל. כבר בשלב הראשון של תהליך המיון תיבחנו בסדרה של מבחנים פסיכוטכניים, שמורכבת מנושאים מוכרים יותר ופחות: אנלוגיות מילוליות, לוגיקה, ידע כללי, רובוט חכם, שפה מומצאת, מתמטיקה מומצאת ועוד. חלק מהמבחנים, כמו שאפשר להבין מהשם שלהם, פותחו במיוחד לצורך המיונים לתוכנית.

בנוסף, המועמדים לחבצלות צריכים לגשת לפסיכומטרי ולקבל ציון של לפחות 650 (המועד האחרון להיבחן הוא אפריל של שנת הגיוס). וכל זה, כמובן, לצד הבגרויות והמבחנים השוטפים בתיכון ושאר המחויבויות שלכם. 

בקיצור - מדובר בהרבה עבודה. אבל בשביל לשרת בחבצלות - תוכנית יוקרתית שתצאו ממה קצינים עם תואר ראשון וניסיון מקצועי מבוקש - שווה להשקיע. 


הכי מדויקת, הכי יעילה: ההכנה המשולבת לחבצלות ולפסיכומטרי

בהכנה המשולבת שלנו תמצאו את כל מה שאתם צריכים כדי להתכונן גם למבחנים הפסיכוטכניים של חבצלות וגם לפסיכומטרי. מדובר למעשה בערכת אונליין לתרגול עצמי, כך שתוכלו לסנכרן אותה יחסית בקלות עם הלו"ז שלכם. אז בואו נדבר קצת על מה שמחכה לכם בערכה: 

הכנה למבחנים הפסיכוטכניים 

ערכת האונליין מחולקת ליחידות תרגול לפי נושאי המבחנים הפסיכוטכניים. לצד כל הנושאים שבטח כבר שמעתם עליהם (אנלוגיות, לוגיקה, הבנת הוראות וכו'), בערכה יש גם הכנה ייחודית שפיתחנו לקראת מבחן רובוט חכם (מבחן תכנות), מבחן מתמטיקה מומצאת ומבחן שפה מומצאת. אלו מבחנים שדורשים יכולות אנליטיות ברמה מאוד גבוהה, והכנה לקראתם יכולה לתת לכם יתרון ברור על פני מלש"בים אחרים.

בסיום כל יחידת תרגול בערכה תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות, כך תוכלו להכיר שיטות פתרון חדשות ומהירות יותר ולהשתפר מתרגול לתרגול. באמצעות הערכה תוכלו גם להיכנס לקצב המהיר של המבחן (כל התרגול בערכה מוגבל בזמן, בהתאם למבחנים האמיתיים), כדי שברגע האמת הביצועים שלכם יהיו הכי מדויקים וזריזים שיש.

הכנה לפסיכומטרי

במסגרת ההכנה המשולבת תקבלו גם את ערכת הסימולציות שלנו לפסיכומטרי. בערכה יש חמש סימולציות מלאות של הפסיכומטרי (כל סימולציה כוללת שמונה פרקים ומטלת כתיבה, ואורכת שלוש שעות ועשר דקות). גם כאן, בסיום כל סימולציה תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, שמסביר בצורה ברורה איך מומלץ לגשת לכל שאלה.

בערכה יש גם חוברת הדרכה למטלת הכתיבה, עם דוגמאות לחיבורים, הצעה לשבלונה לחיבור, טעויות נפוצות ודגשים שטוב לדעת על תחביר, מילות קישור וסימני פיסוק. בנוסף, יש גם קובצי הדרכה על פרקי האנגלית - שם תמצאו הסברים ממוקדים על סוגי השאלות בפרקים (השלמת משפטים, ניסוח מחדש והבנת הנקרא) והסברים כלליים שיעזרו לכם לרענן את האנגלית שלכם לקראת הבחינה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.