הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

ביום המיון של ק.א.ל אתם עתידים לעבור מבחנים פסיכוטכניים הכוללים מבחנים כמותיים וטכניים לצד מבחני שפה ואנגלית. המבחנים הפסיכוטכניים הם מבחנים אינטנסיביים וארוכים, שעוסקים במגוון רחב של נושאים, ובהם צורות, לוגיקה ואנלוגיות. אלו נושאים שסביר כי לא תרגלתם זמן רב, ואולי גם כאלו שאינכם מכירים כלל. בנוסף, למבחנים הגבלת זמן נוקשה שמוסיפה לאתגר. 

ערכת ההכנה אונליין שלנו בנויה כך שתוכלו ללמוד בעצמכם, בקצב ובזמן שלכם. הערכה מחולקת לקובצי הדרכה ולפרקי תרגול, והשילוב בין שני אלו יספק לכם את ההכנה הטובה ביותר לקראת המבחנים הפסיכוטכניים.

קובצי ההדרכה מכילים חומר לימודי העוסק בפרקים השונים במבחן. הם יסייעו להסיר את החלודה ולחזק את השליטה בחומר. בנוסף, הם ילמדו אתכם טכניקות פתרון יעילות, שיאפשרו לכם לענות על השאלות במסגרת הגבלת הזמן.

פרקי התרגול כוללים תרגילים בכל נושאי המבחן ובכל דרגות הקושי. בסיום כל תרגול יונפק עבורכם דו"ח תוצאות ובו הפתרונות המלאים. באמצעותו תוכלו ללמוד מטעויות, לזהות את נקודות התורפה שלכם ולשפר את הציונים.

מלבד ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים, בערכה תמצאו גם טעימות מהתחנות הנוספות הצפויות לכם ביום המיון. הערכה כוללת הסברים תיאורטיים על הריאיון האישי והדינמיקה הקבוצתית, וכן מבחן אישיות מעשי שבסופו תקבלו דו"ח תוצאות מפורט. 

אז מה מחכה לכם בערכה?

 • מבחנים טכניים: ידע כללי, איתור תקלות, הסקה מתרשים, תרשימי זרימה, גלגלי שיניים, גלגלות ועוד.
 • מבחנים מילוליים ולוגיים: לוגיקה, אנלוגיות, תרשימים.
 • מבחני צורות וחשיבה מרחבית: מטריצות, חיבור צורות במרחב, צורות בסבך, קוביות, תיבות ועוד.
 • מבחני זריזות ודיוק: מספרים, תווים ושמות.
 • מבחנים באנגלית: הבנת הנקרא, השלמת משפטים, ניסוח מחדש.
 • הסרת חלודה (קבצים לרענון והדפסה): בנושאים כמותיים שונים.

 • מבחני אישיות: מבחנים תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט 
 • ראיון עבודה: הסבר תיאורטי על ראיון עבודה
 • דינמיקה קבוצתית: הסברים תאורטיים על תרגילים נפוצים באדם מילא

הכנה אונליין + הדרכות אישיות במכון או בזום:

לערכת האונליין תוכלו לצרף הדרכות אישיות. ההדרכות האישיות מרחיבות את ערכת האונליין ונוגעות בנושאים שאינם כלולים בה.

ההדרכות האישיות כוללות: 

 • דינמיקה קבוצתית - דינמיקה קבוצתית היא מבחן הבודק את מידת ההתאמה של המועמד מבחינה אישיותית וחברתית בעזרת משימות קבוצתיות. בין השאר היא בוחנת את היכולת שלכם לשתף פעולה, להביא את עצמכם לידי ביטוי מבלי לבוא על חשבונם של אחרים ולגלות גמישות ומנהיגות.
  בחלק הראשון של ההדרכה שלנו תעברו סימולציה של דינמיקה קבוצתית שתדמה את המבחן שצפוי לכם במיונים. הסימולציה ישתתפו עד 10 משתתפים, והיא תכלול שורה של משימות האופייניות למיונים שנערכים באדם מילא. בחלק השני של ההדרכה כל אחד מהמשתתפים יקבל משוב אישי מהמנחה, כך שתוכלו ללמוד ולהפיק לקחים גם מהמשוב האישי שתקבלו אתם, וגם מהמשובים שיקבלו משתתפים אחרים. 
 • ריאיון אישי - בשונה מריאיון סטנדרטי, שממוקד בעיקר בידע המקצועי שלכם, הריאיון שתעברו ביום המיון הוא ריאיון אישיותי-התנהגותי. ריאיון כזה מתמקד ביחס שלכם למנהלים ולעמיתים בתפקידים קודמים שמילאתם, בהתקדמות שלכם לאורך הקריירה ובהצלחות ובכישלונות שלכם במקומות העבודה קודמים.
  בהכנה האישית שלנו תעברו סימולציה של ריאיון אישי בהנחיית מראיין מקצועי. הריאיון יותאם לתפקיד שאתם מועמדים אליו, וזה אומר שבצד שאלות סטנדרטיות, העולות בראיונות עבודה רבים, ייתן המראיין דגש מיוחד על ההיבטים, הנטיות והתכונות האישיותיות שבהם יתמקד הריאיון שלכם במכון אדם מילא. בסיום הסימולציה ייתן לכם המדריך משוב מפורט שיכלול התייחסות להופעה שלכם, לשפת הגוף ולטיב התשובות, ויצייד אתכם בטיפים חשובים לשיפור ולשימור. 
 • מבחני אישיות - מבחני אישיות הם מבחנים שמטרתם לאתר נטיות, תכונות אופי וכישורים שיכולים להשפיע על התאמתכם למקום העבודה. במהלך המבחן תענו על מאות היגדים הנוגעים לסגנון העבודה שלכם ולעמדותיכם.
  בהדרכת האישיות שתעברו אצלנו, תתנסו במבחני האישיות הצפויים לכם ביום המיון, ובסופם תקבלו משוב אישי ממדריך מקצועי. המשוב יתמקד בתכונות ובנטיות שהבוחנים שלכם באדם מילא יבקשו לראות דרך המבחנים שלכם, והדגש בו יושם על מידת ההתאמה של התשובות שנתתם למה שמצופה מכם. לקראת סיום מפגש ההדרכה יצייד אתכם המדריך בטיפים חשובים, שיאפשרו לכם לשפר את המענה ולעבור את המבחנים בהצלחה. 
 • מבחנים פסיכוטכניים – הדרכה שנועדה להשלים את התרגול העצמי בערכת ההכנה. המאבחנת הפסיכוטכנית שתעביר לכם את ההדרכה, תעבור איתכם על כל הנושאים הצפויים במבחנים, תצייד אתכם בשיטות פתרון יעילות, שיסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן, וגם תאפשר לכם להעלות שאלות בנושאים שאתם מתקשים בהם. לקראת סיום ההדרכה תעזור לכם המאבחנת לבנות תוכנית עבודה אישית מותאמת להמשך התרגול בערכה עד למועד המבחן. 
 • תרגיל דואר נכנס - תרגיל דואר נכנס הוא תרגיל המיועד לתפקידים ניהוליים ומטרתו לבחון התנהלות תחת לחץ, תעדוף משימות ותכנון יעיל. המבחן מתנהל כסימולציה של יום עבודה שגרתי, שבמהלכו תצטרכו לטפל בתיבת דוא"ל, לתעדף משימות ובמקרים מסוימים גם להתמודד עם אירועים לא צפויים. זהו אחד המבחנים המאתגרים ביותר ביום המיון, ולכן מומלץ להגיע אליו מוכנים. במסגרת ההכנה שלנו תתנסו במבחן ותבינו מהם האתגרים העומדים בפניכם. בסיום התרגיל המדריך יתחקר את התנהלותכם, ייתן משוב מפורט ויסביר לכם כיצד להשתפר לקראת התרגיל האמיתי. 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.