כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה לבודק מכס

הגשתם מועמדות למכרז בודק מכס וזומנתם למיונים? 
המיונים נערכים במכון אדם מילא וכוללים משימות שונות הבוחנות את תכונות האישיות של המועמדים. חשוב שתגיעו ליום המיונים לאחר הכנה ממוקדת ותרגול יסודי, כך שתרגישו בטוחים ותדעו כיצד מומלץ להתנהל בכל שלב של המיונים. מכון נועם מציע הכנה המותאמת במיוחד למבחני בודקי מכס שתתן לכם יתרון במיונים ותעלה משמעותית את סיכוייכם להצלחה.


  "ההכנה של מכון נועם הייתה ממש טובה ועזרה לי להגיע מוכן למיונים, אני מאוד מרוצה"

נבחן לתפקיד בודק מכס, אוגוסט 2016


הכנה לבודק מכס כוללת:


  • דינמיקה קבוצתית – במסגרת ההכנה אתם תתנסו בסימולציה של מבחן קבוצתי. מבחן זה מורכב ממספר משימות הבוחנות תכונות אישיות שונות הקשורות לתקשורת בינאישית ורלוונטיות לתפקיד של בודק מכס. הסימולציה נערכת בקבוצה של 6 עד 10 משתתפים, ולאחריה כל אחד מהמשתתפים מקבל משוב מהמנחה והכוונה להתנהלות במבחן האמיתי. דינמיקה קבוצתית מהווה מצב לא שגרתי עבור המועמדים, והכנה מוקדמת תעניק לכם יתרון משמעותי במבחן.

  • מבחני אישיות – במכון נועם אתם תתנסו במבחני האישיות השונים הנערכים במבחני בודקי מכס, ולאחר מכן תקבלו משוב ממדריך מקצועי שיסביר לכם את משמעות השאלות מהן מורכבים המבחנים וינחה אתכם על האופן המומלץ של מענה על שאלות אלה. למרות שמבחני אישיות אמורים לשקף את תכונות האישיות שלנו, בפועל הם לא בהכרח משיגים את מטרתם. התנסות ותרגול יסייעו לכם להציג את עצמכם באופן הנכון והמשקף ויאפשרו לבוחנים להכיר את החוזקות שלכם.

  • הכנה לראיון – תבצעו סימולציה של ראיון עבודה מול מדריך ממכון נועם. במהלך הסימולציה, המדריך יתרשם מתוכן התשובות ומשפת הגוף שלכם ויבחן האם אתם מבטאים את עצמכם באופן מיטבי. לאחר מכן, המדריך ייתן לכם משוב על התרשמותו ויציע טכניקות למיקוד והתמודדות כדי להפוך את הראיון לשיחה מקצועית ומשכנעת.


אודות המכס:


המכס (יחד עם מע"מ) הינו יחידה ברשות המסים בישראל, גוף ממשלתי העוסק בגביית מסים. מינהל המכס ממונה על ניהול סחר חוץ, אכיפת חוקי היבוא והיצוא, פיקוח על תהליכים אלו, גביית מיסי ייבוא,  מניעת פעולות בלתי חוקיות הקשורות לייבוא וייצוא (כגון הברחת סמים). כחלק מחזון של מינהל המכס, הוא פועל להעניק לעובדיו סביבת עבודה חיובית אשר תניע אותם למצוינות ומקצועיות. 


לפרטים נוספים ולתיאום הכנה מלאה – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

↑ חזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם
מבחן אישיות חינם


ממליצים


מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id