מה כוללת הערכה?

  • סימולציה מלאה - תרגול מקיף ומוגבל בזמן המדמה את תנאי המבחן האמיתי. 
  • תרגול בכל נושאי המבחן - מבחנים כמותיים, מבחנים מילוליים, מבחני צורות, מבחני זריזות ודיוק, מבחנים טכניים ומבחנים באנגלית.
  • הכנה למבחני האישיות - תרגול מעשי של כ-220 שאלות אישיות, דו"ח תוצאות מפורט וחומרי קריאה תיאורטיים. 
  • חומרי הדרכה לקראת משימת הדינמיקה הקבוצתית - חומרים תיאורטיים ודוגמאות למשימות דינמיקה קבוצתית שונות. 
  • הכנה לריאיון אישי - סרטון של כ-20 דקות וחומרי קריאה תיאורטיים. 

מתכוננים לתהליך המיון במכון אדם מילא

תהליך המיון לתפקידים השונים בבנקים במכון אדם מילא כולל כמה שלבים שונים, ביניהם היבחנות במבחנים ממוחשבים הכוללים מבחנים פסיכוטכניים ומבחני אישיות. ערכת ההכנה שלנו כוללת תרגול מקיף של כל נושאי המבחן הפסיכוטכני, וכן תרגול מעמיק בנושא מבחן האישיות וחומרים תיאורטיים שונים. 

איך עושים את זה?

  • מרעננים את הידע לקראת המבחנים הפסיכוטכניים - סביר שהחומר הכלול במבחן הפסיכוטכני מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך ייתכן שחלף זמן רב מאז תרגלתם אותו לאחרונה. ערכת ההכנה שלנו מצוידת בקובצי "הסרת חלודה" הכוללים הסברים מפורטים בבמגוון נושאים כדי שתוכלו להתחיל לתרגל כשאתם מכירים את החומר טוב יותר.   
  • מתרגלים למענה על שאלות במגבלת זמן - המענה על השאלות הכלולות במבחן הפסיכוטכני מוגבל בזמן. ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף ומוגבל בזמן בכל נושאי המבחן. עבודה במגבלת זמן תאפשר לכם להתרגל לעבוד באופן יעיל ומהיר ולדמות את תנאי המבחן האמיתי. 
  • מתרגלים שאלות מתוך מבחן האישיות - מבחן האישיות הכלול בתהליך המיון עלול להיתפס כמאיים, ומועמדים רבים עלולים לחשוש ממנו, לא לדעת כיצד נכון לענות על השאלות ומה מבקשים הבוחנים לגלות על אישיותם. ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף במיוחד של שאלות האישיות הכלולות במבחן, וכן חומרים תיאורטיים מעמיקים שיסייעו לכם לענות על השאלות בביטחון ולצלוח את המבחן.
  • מפחיתים את הלחץ ותורמים להעלאת הביטחון העצמי - היכרות מוקדמת עם נושאי המבחן תעניק לכם יתרון על פני מועמדים אחרים שלא התכוננו, ותעזור לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים, מוכנים ויודעים מה מצפה לכם. 

התפקידים שלהם מתאימה ערכת ההכנה

בנקאים  טלרים חדר בקרה חדר מסחר כלכלנים  יועצי משכנתאות ניהול סיכונים סחר בינלאומי
רפרנטי אשראי יועצי שוק ההון  עורכי דין  רואי חשבון  יועצי השקעות  יועצים משפטיים יועצים פנסיוניים בנקאי ייעוץ טלפוני

 

ערכת הכנה אונליין למבחני האמינות

מבחני האמינות כלולים בתהליך המיון לתפקידי בנקים באדם מילא, ולרוב מזמנים למועמדים אתגר של ממש. רבים מהמועמדים אינם יודעים כיצד לענות על השאלות השונות, מה מבקשים המעסיקים לגלות על עברם ומהי מטרת המבחן.

ערכת ההכנה למבחני האמינות כוללת קובצי הדרכה מפורטים, תרגול מקיף והסברים לכל סוג שאלה. כמו כן, כוללת הערכה גם 3 סימולציות שונות ומלאות הכוללות גם דו"ח תוצאות מפורט.

באפשרותכם לרכוש את ערכת ההכנה אונליין למבחני האמינות במחיר מוזל של 100 ש"ח במעמד רכישת ערכת ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים באדם מילא.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.