הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

את המבחנים הפסיכוטכניים אתם בוודאי מכירים ממיונים קודמים שעברתם לאורך הקריירה שלכם בבנק. אתם בוודאי גם זוכרים שמדובר במבחנים ארוכים, אינטנסיביים מאוד, עם מגוון רחב של נושאים, והכול בהגבלת זמן מחמירה, ולכן נדרשת רמת מיומנות גבוהה כדי לעבור אותם בהצלחה. גם אם נדמה לכם שלא יכולים להפתיע אתכם, חשוב שתדעו כי המבחנים שבהם תיתקלו הפעם יהיו ברמת קושי גבוהה יותר, וגם הציפיות מכם יהיו גבוהות יותר מכפי שהיו בעבר. 

ערכת ההכנה אונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים תאפשר לכם ללמוד בצורה יעילה וממוקדת את כל הנושאים שצפויים להופיע במבחנים, והכול בזמן ובקצב שלכם. הערכה מיועדת ללימוד עצמי, וכוללת את כל מה שאתם צריכים כדי שבמיונים עצמם לא יהיו לכם שום הפתעות. 

איך זה עובד? 

מתחילים מהבסיס - חומרי ההדרכה שבערכה יסייעו לכם להתרענן בחומר ולהשלים פערים, אם יש כאלו. כמו כן, הם יקנו לכם שיטות פתרון יעילות וטכניקות, שיסייעו לכם להתמודד עם הגבלת הזמן במבחן.   

מתרגלים את כל הנושאים - הערכה כוללת תרגול רב בכל נושאי המבחנים ובכל רמות הקושי. חשיפה מוקדמת לנושאים תאפשר לכם לפתח את רמת המיומנות הנדרשת כדי להתמודד עם הלחץ, להפחית את חוסר הוודאות ולהצליח למצות את מלוא הפוטנציאל שלכם ביום המבחן.

לומדים מטעויות ולומדים איך להשתפר - בסוף כל תרגול ימתין לכם דו"ח תוצאות מפורט, ובו פתרונות והסברים מלאים. דו"ח זה יאפשר לכם לבחון את הביצועים שלכם במבחן ולהבין באילו נושאים עליכם להתמקד כדי לשפר את הציון הסופי שלכם. בנוסף, ההסברים המצורפים לכל שאלה יציגו דרכי פתרון יעילות, שמותאמות להתמודדות עם הגבלת הזמן במבחן. 

מתנסים בדבר האמיתי - התרגול המסכם בערכה הוא שלוש סימולציות. הסימולציות מדמות את המבחן האמיתי, הן מבחינת האינטנסיביות, מגוון הנושאים והגבלת הזמן. כמו בכל תרגול אחר בערכה, בסוף כל סימולציה תוכלו לתחקר את הביצועים שלכם במבחן, מה שיעזור לכם לשפר את הביצועים בסימולציות הבאות.  

מקבלים ללא עלות צ'ופר קטן - חוץ מהמבחנים הפסיכוטכניים צפויים לכם גם מבחני אישיות במיונים. בערכת ההכנה תמצאו מבחן אישיות ממוחשב מלא לתרגול, הכולל מעל 200 שאלות ודו"ח תוצאות מפורט שיעזור לכם להבין את הציונים שקיבלתם וכיצד תוכלו לשפר את המענה שלכם כדי שאלו יהיו בטווח הרצוי. 
עוד תמצאו בערכה חומר תיאורטי על שאר מבחני האישיות שאתם צפויים לעבור, וכן על הריאיון במרכז ההערכה והדינמיקה הקבוצתית הצפויה לכם. 

אז מה כוללת ערכת האונליין? 

  • 3 סימולציות מלאות - המדמות את המבחן המלא
  • תרגול מקיף בכל נושאי המבחן - מבחנים כמותיים ומילוליים, מבחני צורות, מבחני זריזות ודיוק ומבחנים באנגלית
  • מבוך אסטרטגי (rush hour) - שבו 20 שלבים, בדרגת קושי עולה
  • מבחני אישיות - הסברים תיאורטיים + מבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט 
  • דינמיקה קבוצתית - הסבר תיאורטי על אופי המבחן 
  • ראיון עבודה - הסבר תיאורטי על ראיון עבודה

תוספות לערכת האונליין

ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות נועד לאתר נטיות, פרטים ודפוסי התנהגות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת מעסיקים. במבחן האמינות הממוחשב יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים ויהיה עליכם לדרג אם ועד כמה הם נכונים לגביכם. בין היתר, ההיגדים יעסקו בצריכת סמים ואלכוהול, התנהלות עם כספי ארגון, שימוש במידע פנימי, רישום פלילי וכדומה. אלו נושאים רגישים עם חשיבות רבה, ולכן חשוב שתדעו איך להתמודד עם השאלות. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא הכנה תיאורטית ומעשית למבחן האמינות: הסברים על מה הוא כולל ואיך כדאי לגשת אליו, לצד מבחנים ממוקדים בתחומי האמינות השונים וסימולציות מלאות - כולם מלווים בדו"ח תוצאות מפורט. 

מעוניינים להגיע מוכנים גם למבחן האמינות? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס הוא אחד המבחנים המאתגרים שאתם צפויים לעבור במיונים שלכם. בניגוד למבחנים אחרים ביום המיונים, במבחן הזה מעולם לא נבחנתם, שכן הוא מיועד למועמדים לתפקידים ניהוליים בלבד.
המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות כגון יכולת לתעדף משימות, להתמודד עם מצבי לחץ ולקבל החלטות בזריזות. ההכנה שלנו כוללת סימולציה מלאה המדמה את המבחן האמיתי, ופגישת משוב אישית עם מדריך מקצועי. במהלך הפגישה המדריך ינתח את הביצועים שלכם במבחן וייתן לכם כלים וטיפים חשובים שיסייעו לכם לשפר את ההתנהלות שלכם במבחן האמיתי. 

משך ההכנה:  שעה וחצי במכון, או שעתיים בזום

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

חבילת ההכנה המקיפה ביותר לכל החלקים שצפויים לכם ביום המיון. במסגרת חבילה זו תקבלו שתי ערכות אונליין וארבע הדרכות אישיות. כל הפרטים כאן:

ערכת אונליין + הדרכה למבחנים הפסיכוטכניים

כדי שתגיעו הכי מוכנים שיש למבחנים הפסיכוטכניים תקבלו גם את ערכת האונליין שלנו למבחנים הפסיכוטכניים, וגם הדרכה אישית של שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית (אפשר לקיים את ההדרכה בזום או במכון, לבחירתכם). בהדרכה המאבחנת תעבוד איתכם על הנושאים שאתם פחות חזקים בהם (בהתבסס על התרגול בערכה), תענה על שאלות שאולי צצו אצלכם במהלך התרגול, ותנחה אתכם איך להמשיך להתכונן עד למועד המבחן.

ערכת אונליין + הדרכה למבחני אישיות ואמינות

ההכנה הזאת כוללת ערכת אונליין ממוקדת למבחני אישיות ואמינות והדרכה אישית של שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון (בזום או במכון, לבחירתכם). בערכה תמצאו סימולציות של סוגים שונים של מבחני אישיות (שאלון ביוגרפי, מבחן השלמת משפטים, מבחן TAT), שלוש סימולציות של מבחן אמינות ויחידות תרגול המחולקות לפי התחומים הנבדקים במבחן האמינות. בהדרכה האישית המדריך או המדריכה ייתנו לכם משוב על מבחני האישיות שהשלמתם ועל אחת מהסימולציות של מבחני האמינות, ויסבירו לכם על מבנה המבחנים ועל האופן שבו מעריכים אותם.

הדרכה לדינמיקה קבוצתית

הדרכה של שלוש שעות, בקבוצה של עד שבעה משתתפים (בזום או במכון, לבחירתכם). במהלך ההדרכה תעברו סימולציה מלאה של דינמיקה קבוצתית: תקבלו סדרה של משימות שאופייניות למיונים של דינמיקה קבוצתית באדם מילא, ותצטרכו לשתף פעולה עם שאר חברי הקבוצה כדי למלא אותן. לאחר הסימולציה המדריך או המדריכה ייתנו משוב אישי לכל משתתף ומשתתפת. המשובים יינתנו בפורום קבוצתי, כדי שתוכלו ללמוד גם מההערות שיקבלו שאר חברי הקבוצה.

הדרכה לריאיון האישי

הדרכה של שעה לקראת הריאיון האישי שתעברו במיונים (תוכלו לבחור אם לקיים אותה בזום או במכון). ההדרכה כוללת סימולציה של ריאיון מול מדריך או מדריכה מהמכון. בסימולציה תישאלו שאלות עומק, בדומה לאלו שתישאלו באדם מילא - תתבקשו למשל לתת דוגמאות להתמודדות עם קונפליקטים במקומות עבודה קודמים, לספר על היחסים שלכם עם הממונים עליכם וכו'. לאחר הסימולציה תקבלו משוב על ההתנהלות שלכם - איזה רושם אתם עושים, איך אפשר להבליט את הצדדים החזקים שלכם, האם הדוגמאות שאתם משתמשים בהן מתאימות ועוד.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.