איך ערכת האונליין שלנו תכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים? 

ערכת האונליין שלנו מותאמת במיוחד למבחנים הפסיכוטכניים שנערכים במכון המיון אדם מילא. היא מיועדת ללמידה עצמית, וזמינה מכל מכשיר ובכל זמן. כך הערכה תעזור לכם להתכונן למבחני המיון שלכם:

 • הסרת חלודה - המבחנים הפסיכוטכניים כוללים נושאים שכנראה לא תרגלתם הרבה זמן, וכשאנחנו אומרים הרבה זמן - אנחנו מדברים על תיכון, כן, נושאים כמו שברים או אחוזים. צירפנו לערכה קובצי הדרכה ורענון בנושאים כמותיים בסיסיים שיעזרו לכם להתחיל את התרגול בנקודת התחלה טובה הרבה יותר. 
 • תרגול, והרבה - בערכה מחכים לכם פרקי תרגול הכוללים עשרות תרגילים בכל נושאי הבחינה ובכל רמות הקושי. בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם הסבר מפורט לכל שאלה וטיפים לפתרון יעיל. כך תוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ולהכיר שיטות עבודה חדשות ומהירות יותר. 
 • התנסות בסימולציה - מרגישים שאתם מוכנים לדבר האמיתי? זה הזמן להתנסות בסימולציה מלאה של המבחן, בהגבלת זמן ממש כמו במבחן האמיתי. בסיום הסימולציה תקבלו ציון ודו"ח תוצאות, כך שתוכלו לדעת בדיוק איפה אתם עומדים ואילו נושאים כדאי לכם לחזק. 
 • בונוס! הצצה למבחני המיון הנוספים שמחכים לכם - בערכה תמצאו סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב עם יותר מ-200 היגדים, לצד קובצי הסבר ותיאוריה על מבחני אישיות נוספים, ראיון עבודה ודינמיקה קבוצתית.

בשורה התחתונה - מה בדיוק כוללת ערכת האונליין?

 • תרגול כמותי: בעיות מילוליות וחישובים, סדרות ואומדנים.
 • תרגול מילולי ולוגי: אנלוגיות, הוראות, סכינים ומזלגות ולוגיקה.
 • תרגול צורות: מטריצות.
 • תרגול זריזות ודיוק: תווים, סימן מספר וספרות בשורה. 
 • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא.
 • הכנה לשלבי מיון נוספים: חומר תיאורטי על דינמיקה קבוצתית, ראיון עבודה ומבחני אישיות + סימולציה של מבחן אישיות ממוחשב.

איך נראה תהליך המיון באדם מילא לתפקידי שירות בבנקים?

ליום המיונים לתפקידי שירות בבנקים מגיעים מועמדים לתפקידים כמו טלר, בנקאית פרונטלית, בנקאי טלפוני ועוד. יום המיונים כולל לרוב את המבחנים הבאים:

 • מבחנים פסיכוטכניים - מבחנים הבוחנים מיומנויות קוגניטיביות שונות, כמו חשיבה כמותית, מרחבית, מילולית וכדומה. המבחנים מורכבים משאלות אמריקאיות, ונערכים בהגבלת זמן מאתגרת.
 • מבחן אמינות - מבחן האמינות נועד לאתר דפוסי התנהגות ונטיות אישיות שעשויים להשפיע לרעה על העבודה בתפקידים רגישים בבנק. 
 • מבחן דינמיקה קבוצתית - מבחן זה נועד לבחון את התנהלותכם בקבוצה ואת היחסים הבינאישיים שלכם. במסגרת המבחן תקבלו משימות קבוצתיות שונות שתתבקשו למלא יחד עם המועמדים האחרים. 
 • מבחן אישיות - מבחנים הבוחנים את נטיות האישיות שלכם ואת דרכי פעולה הנוגעות לסגנון העבודה שלכם, כמו גם את אופן התמודדות שלכם עם סיטואציות חברתיות שונות. יש מספר סוגים של מבחני אישיות - מבחן אישיות ממוחשב, מבחני השלמת משפטים, תיאור תמונה ועוד. 
 • ריאיון אישי - הריאיון האישי בוחן את התאמתכם לתפקיד באמצעות שאלות אישיות ומקצועיות.
 • מבחן דואר נכנס - מבחן זה רלוונטי למועמדים לתפקידי ניהול. במבחן זה תתבקשו לתעדף מענה על מיילים כשאתם נתונים בעומס. מטרת המבחן היא לבחון את היכולות הניהוליות שלכם ואת היכולת שלכם להתמודד עם מצבי לחץ שונים.

ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות

מבחן האמינות נועד לזהות תכונות ודפוסי התנהגות שעלולים להיות בעייתיים מבחינת המעסיקים. במבחן יוצגו לפניכם היגדים בנושאים שונים ויהיה עליכם לדרג אם ועד כמה הם נכונים לגביכם. בין היתר, ההיגדים יעסקו בצריכת סמים ואלכוהול, התנהלות עם כספי ארגון, שימוש במידע פנימי, רישום פלילי וכדומה. אלה, ללא ספק, נושאים רגישים בעלי חשיבות רבה, על אחת כמה וכמה כשמדובר במשרות בבנק, ולכן חשוב שתדעו לקראת מה אתם הולכים. בערכת האונליין שלנו תוכלו למצוא שלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות, תרגול ממוקד של תחומי האמינות הנבחנים בו והסברים על הרציונל שעומד מאחוריו.

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר נכנס

מבחן דואר נכנס מיועד למועמדים לתפקידי ניהול, בעיקר בכירים. המבחן מדמה יום עבודה עמוס במשרד, ובודק יכולות ניהוליות שונות כגון תעדוף משימות, קבלת החלטות, התמודדות עם מצבי לחץ ועוד. במסגרת ההכנה שלנו תתנסו בסימולציה של המבחן - תתבקשו להשלים סדרה של משימות ולהתמודד בדרך עם הפרעות שונות. לאחר הסימולציה, יגיע שלב המשוב - מדריך או מדריכה מטעם המכון ינתחו את ביצועיכם בתרגיל וינחו אתכם מה כדאי לשפר וכיצד, לְמה לשים לב ואיך נכון להתמודד עם הדרישות השונות שהמבחן מציג.

משך ההכנה: שעה וחצי במכון, או שעתיים בזום.

מעוניינים? סמנו  ✓  בתיבת המכירה 


הכנה אונליין + הדרכות אישיות בזום או במכון

הכנה מלאה לכל המבחנים הצפויים לכם ביום המיון, שכוללת:

  • הכנה מקיפה למבחנים הפסיכוטכניים:
    ערכת הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים
   ♦ הדרכה אישית בת שעה וחצי בליווי מאבחנת פסיכוטכנית. במסגרת ההדרכה תפתרו יחד תרגילים שבהם התקשיתם בעת התרגול בערכה, תלמדו שיטות פתרון יעילות ומהירות ותבנו תוכנית עבודה מותאמת אישית עד למועד המבחן. 
  • הכנה למבחני האמינות והאישיות:
   ערכת הכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב והתנסות מעשית בסימולציות של מבחני אישיות ואמינות. 
   ♦ בסיום ההתנסות בסימולציות תעברו הדרכה אישית בת שעה בליווי מדריך או מדריכה, שינתחו את המענה שלכם ויסבירו לכם מה ניתן ללמוד מהסימולציות ומה כדאי לשפר. 
  • הכנה לדינמיקה הקבוצתית:
   ♦ התנסות מעשית קבוצתית (עד 7 משתתפים) בת שלוש שעות בתרגיל הדינמיקה הקבוצתית, בתנאים המאפיינים את המבחן האמיתי. 
   ♦ במסגרת ההדרכה תעברו משימות קבוצתיות ותלמדו כיצד לגשת אליהן, אילו התנהגויות נחשבות רצויות מצד הבוחנים ועל מה כדאי לכם לעבוד. 
  • הכנה לריאיון האישי:
   ♦ סימולציה של הריאיון האישי שתעברו במיונים, הנערכת על ידי מדריך או מדריכה מקצועיים מצוות המכון. 
   ♦ בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט על ידי המדריך או המדריכה, שיסבירו אתכם כיצד לשפר את תשובותיכם ואיך לשקף את הרושם המתאים. בסך הכול מפגש ההדרכה נמשך כשעה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.