כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(13) קראו עוד

למה להתכונן ללוגיפס עם הערכה שלנו?

התאמה מדויקת למבחני לוגיפס - כדי לדמות בצורה הטובה ביותר את מה שצפוי לכם במבחני לוגיפס, אנחנו מעדכנים תדיר את החומרים בערכת ההכנה ומתאימים את התכנים שבה מותאמים לשינויים הנערכים במבחני לוגיפס.

 קובצי למידה תיאורטיים - בקובצי הלמידה תוכלו למצוא הסברים מפורטים על סוגי השאלות השכיחות ועל הרציונל שעומד מאחורי המבחנים הצפויים לכם. כמו כן, תוכלו למצוא בהם הצעות לדרכי פתרון מהירות ויעילות וגם טיפים פרקטיים שיסייעו לכם במהלך המבחן. 

עשרות תרגולים מעשיים - בעזרת התרגולים הכלולים בערכה תוכלו ליישם את החומר התיאורטי תוך כדי תנועה ובמהירות. דו"ח התוצאות, המסכם כל תרגול מעשי, ישקף לכם את מצב שליטתכם בחומר ובאילו נושאים עליכם להשתפר, כך שתוכלו לנצל בצורה טובה וממוקדת את זמן ההכנה שברשותכם.

 שיפור בזמן קצר - ערכת ההכנה מותאמת לזמן ההכנה הקצר שעומד לרשותכם - התרגולים המעשיים בערכה אורכים מספר דקות בלבד, כדי לאפשר לכם לתרגל מספר נושאים, גם אם אין לכם הרבה זמן. בנוסף, התרגול ערכה מתבצע אונליין, כך שתוכלו לתרגל 24/7, במקום ובזמן שנוח לכם. 

חלוקה ממוקדת לנושאים - כדי לחסוך לכם זמן ולהפוך את ההכנה שלכם ליעילה יותר, חילקנו את הערכה לנושאים ולתתי נושאים. באופן זה, תוכלו לדלג על תרגול בנושא שבו אתם שולטים היטב, ולבחור להשקיע את המאמץ והזמן בנושא אחר שבו אתם מתקשים.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.