ערכת הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

ערכת ההכנה שלנו תכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים ביום המיון לקצונה לכבאות במכון קינן שפי. הערכה אומנם מתמקדת בהכנה למבחנים הפסיכוטכניים, אך ניתן למצוא בה גם רקע תיאורטי למבחני המיון הנוספים שצפויים להתקיים ביום המיון לקצונה בכבאות.

איך מומלץ להתכונן עם הערכה? 

 • לומדים - בשלב הראשון מומלץ להתחיל בלמידה והכרת החומר. בערכה תמצאו קובצי הדרכה המציגים את הנושאים השונים של המבחנים הפסיכוטכניים. בכל קובץ הדרכה יש הסבר מפורט על הנושא שבו הוא עוסק, לצד שאלות לדוגמה. כל קובץ מכיל שיטות פתרון מקצועיות וטריקים לפתרון מהיר, שעוזרים בהתמודדות עם הגבלת הזמן הנוקשה של המבחנים.
 • מתרגלים - אחרי שרעננתם את החומר ולמדתם נושאים חדשים, זה הזמן לתרגל אותם. כולנו יודעים שתרגול הוא הדרך למקצועיות, ובערכה שלנו תמצאו פרקי תרגול ממוקדים בכל אחד מנושאי המבחן. בפרקי התרגול תיחשפו למגוון שאלות מכל הסוגים ומכל דרגות הקושי. התרגול מתוזמן בהתאם להגבלת הזמן במבחן האמיתי, כך שתוכלו להתרגל ללחץ הזמן. בסוף כל קובץ תרגול תקבלו דו"ח תוצאות מפורט, הכולל הסברים מלאים לכל אחת מהשאלות. הדו"ח יסייע לכם ללמוד מטעויות ולהפנים את שיטות הפתרון.
 • נבחנים - לאחר שתשלימו את פרקי התרגול ותרגישו מוכנים, תוכלו לעבור לסימולציה מלאה שמדמה את המבחן האמיתי. הסימולציה היא תרגול מסכם אולטימטיבי, שבסופו תוכלו לדעת בדיוק מה הרמה שלכם, אילו נושאים כדאי לכם לחזק וכמובן - האם אתם מוכנים למבחן. 

מלבד ההכנה למבחנים הפסיכוטכניים, לערכה צירפנו גם חומר תיאורטי שיספק לכם תמונה מלאה של היום שאתם עומדים לעבור. בערכה תוכלו למצוא מידע על מבחן הדינמיקה הקבוצתית, טיפים לקראת הריאיון האישי והסברים על מבחני האישיות, כולל סימולציה מלאה של מבחן אישיות ממוחשב. 

אז מה כוללת הערכה?

 • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא.
 • מבחנים כמותיים: בעיות בחשבון, דרך והספק, הסקה כמותית
 • מבחנים מילוליים ולוגיים: אנלוגיות, הוראות, ידע כללי, לוגיקה
 • מבחני צורות: היפוך צורה, יוצא דופן, מטריצות
 • מבחני חשיבה מרחבית: הטלת צל, השלמה למרובע, חיבור צורות במרחב
 • מבחני זריזות ודיוק: מחרוזת תווים, מספרים, שמות
 • מבחנים טכניים: מכונת צבעים, ידע כללי, לחץ, מים
 • מבחנים באנגלית: הבנת הנקרא באנגלית, ניסוח מחדש באנגלית
 • הצצה לשלבי המיון הבאים: קובצי הדרכה תיאורטיים בנושא דינמיקה קבוצתית, ראיון עבודה ומבחני אישיות + מבחן אישיות מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח מפורט

הערכה בנויה ללימוד עצמאי, בזמן ובמקום שנוחים לכם!


מומלץ להוסיף: הכנה אונליין למבחן אמינות

מבחן אמינות הוא מבחן שמטרתו לדלות על המועמדים מידע שעלול להיות בעייתי מבחינת מקום העבודה או המעסיקים. במבחן תתבקשו לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם היגדים בנושאים כמו גניבות, הימורים, שימוש בסמים, רישום פלילי וכדומה. על פניו זה נשמע פשוט, אבל לא תמיד יודעים מה באמת עומד מאחורי כל שאלה ומה הדרך הנכונה לגשת למבחן. ההכנה שלנו כוללת חומר תיאורטי מעמיק לצד תרגולים ממוקדים בכל אחד מהתחומים שנבדקים במבחן, וכן שלוש סימולציות מלאות של המבחן. לאחר ההכנה, יהיה לכם הרבה יותר פשוט לזהות את הרציונל שמאחורי ההיגדים השונים ולענות בהתאם.

מתאים לכם? סמנו ✔ בתיבת המכירה.


הכנה אישית מלאה למבחני קצונת כבאות  

אם אתם מעוניינים בהכנה מקיפה לכל התחנות שצפויות לכם ביום המיון, תוכלו לבחור בחבילת ההכנה האישית. בחבילה זו תקבלו את ערכת האונליין שתכין אתכם למבחנים הפסיכוטכניים, לצד ארבע ההדרכות האישיות הבאות (כולן יכולות להיערך במכון או בזום, לבחירתכם): 

הדרכה אישית למבחנים הפסיכוטכניים

הדרכה אישית בת שעה וחצי עם מאבחנת פסיכוטכנית. במהלך ההדרכה, המאבחנת תעבור איתכם על הנושאים שבהם אתם צריכים חיזוק, תענה על שאלות שעלו במהלך התרגול בערכת האונליין ותבנה איתכם תוכנית למידה עצמאית עד למועד המבחן.

הדרכה למבחני האישיות והאמינות

הכנה למבחני האישיות והאמינות המשלבת ערכת אונליין עם הדרכה אישית. תחילה, תיבחנו בסימולציות שונות של מבחני אישיות ואמינות. בשלב הבא, תגיעו להדרכה אישית בת שעה עם מדריך או מדריכה מצוות המכון. המדריך או המדריכה יעברו על המבחנים שמילאתם, ייתנו לכם משוב מנומק, ויסבירו לכם איך נכון לגשת לשאלות ואיך לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם.

הדרכה לראיון העבודה

במהלך יום המיון תעברו ריאיון אישי. כדי להגיע מוכנים ולדעת איך מומלץ לענות על השאלות הקשות, אנחנו מזמינים אתכם לסימולציה של הריאיון מול מדריך או מדריכה מנוסים מהמכון. ההדרכה נמשכת שעה וחצי, ובמהלכה תעברו סימולציה של ריאיון שמורכבת מהשאלות שמאפיינות את יום המיונים בקינן שפי. בסיום הסימולציה תקבלו משוב מפורט לגבי התנהלותכם בריאיון והמלצות לשיפור ולשימור.

הכנה לדינמיקה קבוצתית

מבחן הדינמיקה הקבוצתית בוחן את התנהלותכם בתוך הקבוצה, ובודק יכולות כמו הנהגה, שיתוף פעולה, יחסי אנוש, יכולות שכנוע וכדומה. במסגרת ההדרכה תעברו סימולציה מלאה, בת שלוש שעות, בקבוצה של עד שבעה משתתפים ובהדרכת מדריך או מדריכה מקצועיים. במהלך הסימולציה תקבלו משימות האופייניות למבחן ותתבקשו לשתף פעולה עם שאר חברי הקבוצה. לאורך הסימולציה המדריך או המדריכה יבחנו את התנהלותכם, ובסופה ייתנו לכם ולחברי הקבוצה הנוספים משוב אישי מפורט והמלצות לקראת המבחן האמיתי.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.