כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(13) קראו עוד

מהי תוכנית כיתת ממר"ם?

תוכנית כיתת ממר"ם, שמפעילה חברת לידרסאפ טכנולוגיות (LeadersApp), היא תוכנית ייחודית, המאושרת על ידי משרד החינוך (תוכנית מספר 6025). מטרת התוכנית היא לסייע לתלמידי כיתה ז' ומעלה (אפשר להתחיל את הלימודים בתוכנית גם בכיתות ח' ו-ט') לעבור מבחני הסמכה טכנולוגיים שונים במהלך לימודי התיכון שלהם, וכך בעצם להעניק להם יתרון משמעותי בקבלה לשירות ביחידות הטכנולוגיות של צה"ל.

התלמידים לומדים בתוכנית ארבע שעות מדי שבוע עד כיתה י"ב, בחלוקה למגמות שונות כמו הנדסת תוכנה, מדעי המחשב ועוד. בין היתר, התלמידים לומדים בתוכנית DevOps, C, Java, QA, .Net, Python, בסיסי נתונים, תקשורת וחומרה, מתמטיקה ברמת 5 יח"ל, סייבר ועוד. בסיום מסלול הלימודים, התלמידים ייבחנו במבחן חיצוני, שהצלחה בו תזכה אותם בתעודות הסמכה שונות (למשל תעודות של מייקרוסופט, אמזון ועוד). 

לצד כל הנושאים הנלמדים בתוכנית, התלמידים זוכים גם להשתתף בהרצאות מטעם מרצים מחברת לידרסאפ ומטעם בכירים בתעשיית ההייטק הישראלית. בתוכנית מתקיימים גם סיורים חווייתיים בחברות ההייטק המובילות בשוק הישראלי, כגון, Google ו-SalesForce, שם התלמידים יזכו לחוות את יום העבודה ולהכיר מקרוב את התפקידים השונים הקיימים בהן.


איך מתקבלים לכיתת ממר"ם?

הקבלה לתוכנית כיתת ממר"ם מותנית בביצוע מבחן קבלה מקוון, האורך כשעה. במבחן ישאלו שאלות בנושאים שונים, כגון אנלוגיות מילוליות, תרגילי חשבון, בעיות מילוליות שונות ועוד. בכל נושא יוצגו 10 שאלות. התלמידים יתבקשו לבצע את המבחן כשהם מחוברים לזום וכשמצלמת המחשב שלהם דלוקה. 

שימו לב! אם מבצעים את המבחן פעמיים, הציון הנמוך מבין השניים יהיה זה שייחשב.

איך מתכוננים למבחן הקבלה עם ערכת ההכנה? 

    • מתרגלים את נושאי המבחן בסביבה רגועה - כדי שהמפגש הראשון של הילדים עם סוגי השאלות במבחן לא יהיה במבחן עצמו, כדאי לערוך איתם היכרות עוד בבית, בסביבה רגועה הרבה לפני המבחן. בערכת ההכנה שלנו תוכלו למצוא תרגול בכל נושאי השאלות של המבחן ובכל רמות הקושי, כדי שברגע האמת לא יחכו להם שום הפתעות.
    • מאתרים את נקודות החולשה ולומדים שיטות פתרון חדשות - בסיום כל פרק תרגול בערכה יוצג לילדים דו"ח תוצאות, שיאפשר להם לאתר את הנושאים שבהם הם מתקשים וללמוד מהטעויות שלהם בעזרת הסברים מפורטים, וגם להכיר אסטרטגיות פתרון וטריקים שיעזרו להם במבחן.
    • מתנסים במענה בהגבלת זמן - מבחן הקבלה לתוכנית מוגבל בזמן, והילדים יידרשו לעבוד בזריזות, ולא להתעכב גם על השאלות היותר קשות. כדי שהילדים יתרגלו לעבוד במהירות וביעילות, התרגול בערכה שלנו מוגבל בזמן - בדיוק כמו במבחן האמיתי.

תוספת העשרה באנגלית לכיתות ה'-ו'

ערכת העשרה לילדים שרוצים לשפר את השליטה שלהם באנגלית גם מחוץ לבית הספר. הערכה מחולקת לנושאים (למשל "מדע וחלל" ו"טבע ובעלי חיים"), כך שמעבר לתרגול אוצר מילים, דקדוק והבנת הנקרא, הילדים ילמדו עוד כמה דברים חדשים 😊

בערכה תמצאו גם מאגר מילים אינטראקטיבי, ובו כ-700 מילים הלקוחות מרשימת המילים שמשרד החינוך ממליץ ללמוד. דרך המאגר הילדים יוכלו לראות את הפירוש של כל מילה, להבין איך משתמשים בה במשפט, לשמוע אותה וגם לכתוב הערות שיעזרו להם לזכור אותה.

מעוניינים? סמנו ✓ במקום המתאים בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.