הכנה אונליין 

תהליך המיון באדם מילא כולל מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות, דינמיקה קבוצתית וריאיון. ערכת האונליין שלנו הותאמה במיוחד לתהליך המיון וכוללת חומרי הדרכה ותרגול רב, טיפים ושיטות פתרון שיסייעו לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה. לאחר שתתרגלו את כל נושאי המבחנים, תוכלו לבצע סימולציה מלאה, שהיא הדבר הקרוב ביותר למבחן האמיתי. בסיומה תקבלו דו"ח משוב מפורט, אשר בעזרתו תוכלו לזהות את הקשיים ולשוב ולתרגל במידת הצורך. 

מה תמצאו בערכה?

  • מבחנים פסיכוטכניים: מבחנים כמותיים ומילוליים, מבחני צורות, מבחנים מרחביים ומבחני זריזות ודיוק
  • מבחנים באנגלית: הבנת הנקרא, ניסוח מחדש והשלמת משפטים
  • הסרת חלודה: קבצים לרענון ולהדפסה בנושאים כמותיים שונים
  • מבחני אישיות: חומרים תאורטיים ומבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח משוב
  • דינמיקה קבוצתית: הסבר תאורטי על אופי המבחן
  • הכנה לראיון עבודה: סרט באורך 20 דקות והסבר תאורטי על ראיון עבודה
  • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא

 

 מעוניינים גם בהכנה מקיפה גם למבחן האמינות

מבחן האמינות ידוע כמבחן מאתגר במיוחד, כיוון שהוא כולל שאלות והיגדים ישירים ועקיפים הבוחנים 14 תחומים שונים. על פניו המבחן יכול להיראות פשוט, אך למעשה כדי להצליח יש לדעת מהי מידת הכנות הנדרשת בתחומים השונים ולהתנסות בשאלות לדוגמה. ההכנה אונליין למבחן האמינות כוללת 3 סימולציות מלאות ומידע תאורטי על התחומים הנבדקים במבחן האמינות הממוחשב. בתום כל סימולציה תקבלו דו"ח משוב מקיף, שבאמצעותו תוכלו להבין מהן נקודות התורפה שלכם, ולשפר את ביצועיכם.

אם אתם מעוניינים, סמנו  בתיבת הרכישה.

הכנה אונליין + הדרכות אישיות במכון

נוסף על ערכת האונליין (המפורטת מעלה), תוכלו להיערך לתהליך המיון באמצעות הכנה מלאה במכון נועם או בזום, אשר תאפשר לכם להתנסות באופן מעשי בדינמיקה קבוצתית, בריאיון, במבחני אמינות ובשאלוני אישיות. בכל שלב ילוו אתכם מדריכי מכון נועם באופן אישי, יספקו לכם משוב ויסייעו לכם להגיע למרכז ההערכה מוכנים יותר ובטוחים בעצמכם. 

  • הכנה לדינמיקה קבוצתית  בסימולציה תתמודדו עם משימות קבוצתיות הדומות למשימות באדם מילא בקבוצות של 10-6 משתתפים. בתום כל סימולציה יקבל כל משתתף משוב אישי, ויוכל גם ללמוד מהמשובים שיקבלו חבריו לקבוצה. 
  • הכנה לריאיון  בשלב הראשון מדריך מקצועי ומנוסה יערוך לכם סימולציה של ראיון עבודה, ובה יבקש מכם להציג את עצמכם וישאל אתכם שאלות מאתגרות. בשלב השני יספק לכם המראיין משוב מפורט על תשובותיכם ועל שפת הגוף שלכם, ויסביר לכם באילו נושאים יצרתם רושם חיובי, אילו נושאים עלולים להכשיל אתכם, וכיצד תוכלו להבליט את החוזקות שלכם בריאיון האמיתי. 
  • הכנה למבחני אישיות – במבחנים אלה לא תמיד ברור לנבחנים לפי אילו מדדים הם מוערכים, ולכן התשובות שהם עונים עלולות לפגוע בציון הכללי. בהכנה תמלאו שאלוני אישיות התואמים למבחנים שתעברו במרכז ההערכה, שבהם שאלון אישיות המכיל כ-220 שאלות, תיאור תמונות TAT ועוד. בתום הסימולציה תעברו יחד עם המדריך על התוצאות, והמדריך ינחה אתכם כיצד תוכלו לשפר את המענה בכל מבחן ומבחן. 
  • הכנה למבחן אמינות - אחד הקשיים הבולטים במבחני אמינות הוא שלא תמיד ברור כיצד יש לענות על השאלות. השלב הראשון של ההכנה נועד לעמת אתכם בדיוק עם קושי זה, באמצעות סימולציה של מבחן אמינות שתתבקשו לעבור. בסוף הסימולציה יעבור איתכם המדריך על תחומי האמינות השונים הכלולים במבחן, ובצד הסבר תיאורטי עליהם, ייתכן לכם משוב אישי מפורט על אופן המענה שלכם. דגש מיוחד יושם על התחומים שבהם המענה שלכם לא היה מספק. לקראת סוף ההכנה, ינחה אתכם המדריך כיצד להמשיך להתכונן בעזרת ערכת ההכנה אונליין למבחן האמינות הממוחשב.
  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – בנוסף לערכת האונליין המקיפה הכוללת את המבחנים שאתם צפויים לעבור במרכז ההערכה, תקבלו הדרכה אחד על אחד עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. המדריכה תעבור איתכם על הנושאים שבהם אתם מתקשים, תספק לכם טיפים לפתרון ותנחה אתכם כיצד להמשיך להתכונן עד המבחן. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.