הכנה אונליין למיונים 

ערכת האונליין שלנו כוללת תרגול רב שיסייע לכם להתכונן למבחנים הפסיכוטכניים, וכן חומרים תיאורטיים שיכינו אתכם לשלבי הדינמיקה הקבוצתית ולריאיון שאתם צפויים לעבור ביום המיון. בעזרת פרקי התרגול שבערכה תוכלו לשפר את השליטה בחומר, ובסוף כל אחד מהם תקבלו הסברים מפורטים, טיפים ושיטות פתרון מומלצות. 

לאחר שלב התרגול, תוכלו לבצע סימולציה מלאה בהגבלת זמן בדומה למבחנים האמיתיים. בסיומה תקבלו דו"ח משוב מפורט, אשר בעזרתו תוכלו לזהות את נקודות התורפה שלכם ולהמשיך לשפר את יכולותיכם.

הערכה כוללת:

  • מבחנים כמותיים ומילוליים ומבחני צורות: בנושאי הסקה כמותית, לוגיקה והבנת הנקרא, מטריצות וצורות בשורה
  • מבחנים טכניים ומבחני זריזות ודיוק: בנושאי ידע כללי, איתור תקלות, חשמל, מים, לחץ ותרשימים, תווים, מספרים ושמות
  • מבחנים באנגלית: תרגול שאלות הבנת הנקרא 
  • הסרת חלודה: קבצים לרענון בנושאים כמותיים שונים
  • סימולציה מלאה: תרגול מקיף המדמה את המבחן המלא
  • מבחני אישיות: חומרים תיאורטיים ומבחן מעשי של כ-220 שאלות ודו"ח משוב
  • דינמיקה קבוצתית: הסבר תיאורטי ודוגמאות
  • הכנה לראיון עבודה: סרט באורך 20 דקות וחומר תיאורטי על ראיונות עבודה 

 

 מעוניינים בהכנה מקיפה גם למבחן האמינות

מבחן האמינות הוא אחד המבחנים המאתגרים ביותר בתהליך המיון. ההכנה אונליין תאפשר לכם לתרגל באופן ממוקד את המבחן באמצעות 3 סימולציות מלאות שבסיומן תקבלו דו"ח תוצאות מפורט. בהכנה תוכלו למצוא ניתוח של 14 התחומים הנבדקים במבחן האמינות הממוחשב, דגשים חשובים ורקע תיאורטי לקראת המבחן. 

ההכנה למבחן האמינות עולה לרוב 300-250 שקלים, אך בעת רכישת ערכת האונליין תוכלו לקבל אותה במחיר מיוחד של 100 שקלים. אם אתם מעוניינים, סמנו  בתיבת הרכישה. 

הכנה אונליין + הדרכות אישיות במכון

בנוסף לערכת ההכנה אונליין (המפורטת מעלה), תוכלו להשתתף בהכנה אישית מלאה במכון או בזום. ההכנה המלאה תאפשר לכם להתנסות בכל סוגי המבחנים שתעברו במיונים, בצורה שמדמה את ההתנהלות ביום המיון עצמו ובליווי אישי של מדריכים מכון נועם. ההכנה לעיתים מרוכזת ביום אחד ולעיתים מתפרסת על פני כמה ימים, והיא כוללת: 

  • הכנה לדינמיקה קבוצתית – הסימולציה נערכת בקבוצות של 10-6 משתתפים והיא תאפשר לכם להתנסות בסוג המשימות הקבוצתיות הצפויות לכם בפילת. בסיומה של הדינמיקה יקבלו כל המשתתפים משוב אישי בפורום קבוצתי, כדי שכל אחד ואחת יוכל ללמוד גם מהמשובים שיקבלו האחרים. 
  • הכנה לריאיון  סימולציית ריאיון אישי אחד על אחד עם מראיין מקצועי. בתום הסימולציה ייתן לכם המראיין משוב ויפרט באילו תחומים עניתם באופן שמותיר רושם חיובי, ואילו תחומים עלולים להיות עבורכם מוקש בריאיון האמיתי. המדריך יסייע לכם להתמודד עם שאלות קשות ולהבליט את חוזקותיכם. 
  • הכנה למבחני אישיות – במבחנים אלו חשוב להבין היטב לפי אילו מדדים אתם מוערכים, כדי לא לענות באופן שעלול להכשיל אתכם. במהלך ההכנה תמלאו שאלוני אישיות המדמים את אלו שתעברו במרכז ההערכה, בהם שאלון אישיות המכיל כ-220 שאלות, תיאור תמונות TAT ומילוי שאלונים נוספים. לאחר מכן ישוחח איתכם מדריך מקצועי ויספק לכם משוב והסברים על אופן מילוי השאלונים.
  • הכנה למבחן אמינות - מבחן האמינות הוא מורכב יותר ממה שנהוג לחשוב, ונבחנים רבים מתקשים להבין כיצד לענות על השאלות בו. לאחר שתתנסו בסימולציה מלאה, תיפגשו עם מדריך מקצועי, שיסביר לכם בדיוק מהן נקודות התורפה שלכם, וכיצד כדאי לגשת לשאלות במבחן. 
  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים – בנוסף לערכת האונליין המקיפה, תקבלו הדרכה אישית עם מאבחנת פסיכוטכנית מצוות מכון נועם. המדריכה תתרגל איתכם שאלות בנושאים שבהם התקשיתם, תדגים לכם שיטות עבודה, תספק לכם טיפים לפתרון ותמקד אתכם היטב למבחן.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.