כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבדקי התאמה לרפאל

עומדים בפני מיונים לרפאל? על מנת להתקבל יש לעבור תהליך מיון ארוך. למכון נועם הכנה למבדקי ההתאמה לרפאל, לפי התפקיד ולפי מכון המיון בו אתם מתמיינים - אדם מילא, פילת או קינן שפי. למדו עוד על ההכנה שלנו.

  "ההכנה באינטרנט עזרה לי מאד ושיפרתי באופן משמעותי את הציונים לאורך התרגול. יום המיון היה הרבה יותר קל נינוח ורגוע בעקבות ההכנה המוקדמת שעשיתי בעזרת ערכת ההכנה אונליין."

הכנה למבחני מיון לתפקיד, מהנדס ברפאל, יולי 2015


 

הכנה אונליין למבחנים הפסיכוטכניים

הערכות השונות כוללות הכנה למבחני חשיבה (מבחנים פסיכוטכניים), מבחני אישיות, והכנה תאורטית לראיון אישי ולדינמיקה קבוצתית.
ההכנה למבחני החשיבה כוללת תרגול והסברים לכל השאלות.
  |  

להכנה אישית במכון כיתבו לנו:

info@machon-noam.co.il
לרכישת ערכת הכנה באינטרנט
 
החל מ-389 ₪
 
 
 
 
 

ההכנה למבדקי ההתאמה לרפאל במכון נועם כוללת:


 • הכנה לראיון – מכון נועם מתמחה בהכנה לראיונות עבודה. תעברו סימולציה של ראיון אישי עם אחד ממדריכי המכון המנוסים, המדמה את השאלות של המראיינים ברפא"ל ובמכון המיון. לאחר מכן, תקבלו משוב מפורט, נקודות לשימור והמלצות לשיפור. את ההכנה לראיון ניתן לבצע באחד מסניפי מכון נועם או באמצעות הכנה אונליין בסקייפ.

 • הכנה למבחנים פסיכוטכניים  למכון נועם ערכות הכנה אונליין שיאפשרו לכם תרגול חופשי ועצמאי של מבחנים, באמצעות האינטרנט, מכל מחשב ובכל זמן. הערכה מותאמת לפי התפקיד אליו אתם מתמיינים ברפאל, ולמכון המיון בו תתמיינו. בנוסף, תוכלו לעבור הדרכה אישית על המבחנים עם אחת המדריכות הפסיכוטכניות במכון נועם.

 • הכנה לדינמיקה קבוצתית – במכון נועם תשתתפו בדינמיקה המאפשרת תרגול משימות קבוצתיות אותן תתבקשו לבצע ביום המיונים. תבצעו סימולציה יחד עם משתתפים נוספים, ובסיומה תקבלו משוב קבוצתי וכן משוב אישי.

 • הכנה למבחני אישיות  במכון נועם תבצעו את מבחני האישיות הנהוגים במכון המיון. מדריך מנוסה יעבור על המבחנים שלכם ויתן לכם הדרכה על הביצוע ודגשים לשיפור.אודות רפאל:

רפאל נוסדה בשנת 1948 כארגון מחקר ופיתוח לאומי. רפא"ל הינה חברה העוסקת בתחום הביטחוני. החברה מפתחת ומייצרת מערכות מתקדמות ואמצעי לחימה עבור גופים שונים.

בחברה מועסקים כיום מעל ל-6000 עובדים, והיא אחד הארגונים שמעסיקה עובדים רבים באזור הצפון.
רפאל שמה דגש רב על גיוס עובדים, ומשקיעה משאבים רבים בגיוס, איתור ומיון כוח אדם איכותי.

עקב העובדה שרפאל הינה מקום עבודה מבוקש מאוד, הדורש מועמדים בעלי רמה אישית גבוהה, תהליך המיון הינו ארוך ומורכב מאוד וכולל שלבים שונים.
מכון נועם מתמחה בהכנה לשלבי המיון השונים ויוכל לעזור לכם להתקבל למשרה הנכספת.

 • ראיון טלפוני – לאחר הגשת קורות חיים, יפנה אליכם אחד המראיינים הטלפונים של חברת רפא"ל. המראיין יערוך איתכם תאום ציפיות בסיסי ויאמת את הפרטים האישיים שלכם, כפי שהזנתם אותם במערכת הרישום.

 • ראיון פרונטלי – ראיון זה יערך עם אנשי המקצוע הרלוונטיים לתפקיד אליו אתם מועמדים ועם נציגי מחלקת משאבי האנוש בחברה.

 • מבחנים במכון מיון – על מנת להמשיך את תהליך המיון ברפאל תתבקשו לעבור באחד ממכוני המיון איתם עובדים ברפא"ל: אדם מילא, קינן שפי, פילת, מכון AKT ועוד. תהליך המיון במכון אורך יום שלם, במהלכו מתבקשים המועמדים להשתתף בראיון, מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות ודינמיקה קבוצתית.

 • בידוק בטחוני – במידה ועברתם בהצלחה את התהליך במכון המיון תקבלו זימון לתחקיר בטחוני. בשלב הראשון תמלאו שאלון אישי שיבדוק את ההתאמה הבסיסית מבחינה ביטחונית, ובהמשך תעבורו תחקיר פרונטלי במטרה לקבל סיווג ביטחוני מתאים לדרישות התפקיד אליו אתם מתמיינים.

 • בדיקות רפואיות – כלל העובדים ברפאל עוברים בדיקה רפואית שמטרתה לוודא כושר פיזי בסיסי בהתאם לדרישות התפקיד.

 • תנאי העסקה – במידה ועברתם את כלל שלבי המיון תזומנו לפגישה עם נציג מחלקת משאבי האנוש ביחידה אליה אתם מיועדים, לחתימה על חוזה.


רפאל פרושה בארבעה אתרים ברחבי הארץ:
 • מכון לשם (בגליל)
 • מכון דוד (באזור הקריות)
 • מכון הגבעה (בגבעתיים)
 • מכון שדמה – אתר הניסויים של רפא"ל (ממוקם באיזור מצפה רמון)
בנוסף, לרפא"ל סניפים רבים הפזורים בערים שונות בעולם:
לונדון, פרנקפורט, מדריד, ניו יורק, וושינגטון, סיאול, ניו דלהי ועוד.למידע נוסף ולתיאום הכנה - השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם:


↑  בחזרה לראש העמוד


לתיאום קורס הכנה במכון נועם

צלצל/י 03-53-77-361
או כתבו לנו info@machon-noam.co.il

03-53-77-361
*
קליק ונתקשר

קנו הכנה אונליין
קינן שפי – הכנה אונליין
פילת – הכנה אונליין
אדם מילא – הכנה אונליין


מבחני דוגמא בחינם
מבחן רפאל לדוגמא חינם

ממליצים
"ברצוני להודות לכם על ההכנה הטובה והיסודית אשר עברתי במכונכם, ואשר סייעה לי לעבור בהצלחה את המבחן באדם מילוא ולהתקבל לתפקידי החדש."
נבחנה באדם מילא, יוני 2013
"רכשתי חבילה שלכם דרך האינטרנט וזה שווה כל שקל. ההסברים והטיפים שנתתם היו מעולים. הם הקיפו את כל הנושאים בצורה ברורה ומדויקת וגם את התרגיל החברתי והראיון. אין לי ספק שהערכה עזרה לי מאוד, נגישה ומעולה. אז תודה!!"
נבחן שעבר הכנה אינטרנטית למשרה בביטוח לאומי, אוקטובר 2014מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id