כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(16) קראו עוד

איך מתכוננים למבחן אמי"ר בעזרת ערכת ההכנה?

  • מתרכזים באוצר המילים שיופיע בבחינה - כדי להצליח במבחן אמי"ר יש לשלוט באוצר מילים של 3,000-1,500 מילים, ואת רובן אתם כבר מכירים. כדי לשפר את התרגול ולחסוך בזמן בלמידה לקראת המבחן, חשוב מאוד להתמקד בעיקר באוצר המילים הרלוונטי לבחינה. ערכת ההכנה מצוידת בדיאלוגים, מכתבים לקריאה וסיפורים שונים שכוללים ניבים שגורים ומילים נפוצות המופיעות במבחן. 
  • מכירים את חוקי הדקדוק והתחביר - ערכת ההכנה כוללת חומר עיוני בנושאי דקדוק ותחביר אנגלי וכללי אצבע שתוכלו ליישם כדי להתמודד טוב יותר עם משפטים קשים ומורכבים. שליטה טובה בחוקי הדקדוק, היכרות עם מבני המשפט באנגלית ועם מילות היחס הנפוצות יסייעו לכם להתגבר על פערי השפה ולהתמודד עם הגבלת הזמן.
  • מטמיעים אסטרטגיות פתרון - בערכת ההכנה תמצאו הסברים מפורטים ואסטרטגיות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם להתמודד טוב יותר עם שאלות נפוצות כמו שאלות ניסוח מחדש ושאלות הבנת הנקרא. תרגול חוזר לצד ההסברים האלו יעזור לכם להטמיע את אסטרטגיות הפתרון במהירות ולפתור את השאלות המבחן ביעילות ובקלות.
  • מתמקדים בנושאים החלשים וחוסכים זמן - בערכת הכנה יש 5 סימולציות מלאות המדמות את תנאי המבחן האמיתיים. בסוף כל סימולציה יוצג לכם דו"ח תשובות מסכם שיסייע לכם לזהות בקלות את הנושאים שבהם אתם מתקשים ועליהם יש לחזור לפני הסימולציה הבאה, ואת אלה שבהם אתם חזקים ועליהם חבל להתעכב. תרגול לצד הדו"חות המסכמים יסייע לכם לחסוך זמן יקר בתרגול, להתמקד בנושאים שזקוקים לחיזוק ולהגביר את הסיכויים שלכם לקבל ציון גבוה יותר. 

יש לכם שאלה בנוגע לערכה? זקוקים לעזרה?

 התקשרו לטלפון 03-5377361


שאלות נפוצות

 

מהו ההבדל בין מבחן אמי"ר למבחן אמיר"ם?

מבחן אמי"ר הוא מבחן בכתב ומבחן אמיר"ם הוא מבחן ממוחשב. כמו כן, בשונה ממבחן אמי"ר, מבחן אמיר"ם הוא מבחן אדפטיבי המתאים את רמת השאלות המוצגות בו לרמתו של הנבחן. הנוסח במבחני אמי"ר יהיה זהה וקבוע. תוצאות מבחן אמי"ר יוכלו לשמש אתכם בקבלה לכל מוסד לימודים שהוא, בעוד שתוצאות מבחן אמיר"ם יוכלו לשמש אתכם לקבלה למוסד הלימודים שבו נבחנתם בלבד.

כמה זמן אורכת הבחינה?

הבחינה אורכת כשעה ללא הפסקות.

מהו ציון הפטור במבחן אמי"ר?

ציון 134 ומעלה. 

איך נרשמים למבחן אמי"ר?

אפשר להירשם למבחני אמי"ר באמצעות אתר מאל"ו.

כמו כן, אפשר לשלוח טופס הרשמה מודפס – את הטופס יש לבקש ממרכז הזימונים של מאל"ו בטלפון 02-6759555 או במייל zimunim@nite.org.il. את טופס ההרשמה יש לשלוח למאל"ו בדואר בלבד (לא בפקס)  לכתובת ת"ד 26015 ירושלים 9126001.

האם ציון המבחן שלי תקף ביותר ממוסד לימודים אחד?

הציון שתשיגו במבחן אמי"ר עשוי לשמש אתכם בקבלה לכל מוסד לימודים במשך 7 שנים מיום הבחינה. ציונכם יועברו למוסדות הלימודים לפי בקשתכם.

בכמה קורסי אנגלית אצטרך להשתתף?
ציון אמי"ר קורס 
84-50

קורס טרום בסיסי א' (69-50)

קורס טרום בסיסי ב' (84-70)

99-85 בסיסי
119-100 קורס מתקדמים א'
133-120 קורס מתקדמים ב'
150-134 רמת פטור 

*ציון סף לקבלה לאוניברסיטאות - 85 ומעלה. 

**ציון סף לקבלה לטכניון - 105 ומעלה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.