כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(7) קראו עוד

זקוקים לעזרה? יש לכם כתובת

ערכת ההכנה אונליין אומנם מיועדת ללמידה עצמית, אך אנחנו מלווים אתכם לאורך כל הדרך. אם במהלך התרגול עולה לכם שאלה או שהפתרון וההסברים שסיפקנו למבחן מסוים אינם ברורים לכם - אנחנו כאן בשבילכם: 

שלחו לנעם הודעה באימייל, והוא יענה לכם בהקדם - asknoam@machon-noam.co.il.


איך מתכוננים למבחן אמי"ר בעזרת ערכה ההכנה?

  • מתרכזים באוצר המילים שיופיע בבחינה - כדי להצליח במבחן אמי"ר יש לשלוט באוצר מילים של 3,000-1,500 מילים, ואת רובן אתם כבר מכירים. כדי לשפר את התרגול ולחסוך בזמן בלמידה לקראת המבחן, חשוב מאוד להתמקד בעיקר באוצר המילים הרלוונטי לבחינה. ערכת ההכנה מצוידת בדיאלוגים, מכתבים לקריאה וסיפורים שונים שכוללים ניבים שגורים ומילים נפוצות המופיעות במבחן. 
  • מכירים את חוקי הדקדוק והתחביר - ערכת ההכנה כוללת חומר עיוני בנושאי דקדוק ותחביר אנגלי וכללי אצבע שתוכלו ליישם כדי להתמודד טוב יותר עם משפטים קשים ומורכבים. שליטה טובה בחוקי הדקדוק, היכרות עם מבני המשפט באנגלית ועם מילות היחס הנפוצות יסייעו לכם להתגבר על פערי השפה ולהתמודד עם מגבלת הזמן.
  • מטמיעים אסטרטגיות פתרון - בערכת ההכנה תמצאו הסברים מפורטים ואסטרטגיות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם להתמודד טוב יותר עם שאלות נפוצות כמו שאלות ניסוח מחדש ושאלות הבנת הנקרא. תרגול חוזר לצד ההסברים האלו יעזור לכם להטמיע את אסטרטגיות הפתרון במהירות ולפתור את השאלות המבחן ביעילות ובקלות.
  • מתמקדים בנושאים החלשים וחוסכים זמן - בערכת הכנה יש 16 סימולציות מלאות המדמות את תנאי המבחן האמיתיים. בסוף כל סימולציה יוצג לכם דו"ח תשובות מסכם שיסייע לכם לזהות בקלות את הנושאים שבהם אתם מתקשים ועליהם יש לחזור לפני הסימולציה הבאה, ואת אלה שבהם אתם חזקים ועליהם חבל להתעכב. תרגול לצד הדו"חות המסכמים יסייע לכם לחסוך זמן יקר בתרגול, להתמקד בנושאים שזקוקים לחיזוק ולהגביר את הסיכויים שלכם לקבל ציון גבוה יותר. 
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.