כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

אילו מבחנים נערכים ביום המיונים?

מבחני הקבלה להתמחות בפירמת סומך חייקין KPMG כוללים שני שלבים.

השלב הראשון נמשך כ-3 שעות, וכולל את המבחנים הבאים: 

מבחנים פסיכוטכניים - מבחנים כמותיים ומילוליים, ומבחני צורות.
מבחן באנגלית -  מבחן הבוחן את רמת השליטה באנגלית, וכן את אוצר המילים שלכם.
מבחן אישיות ואמינות - מבחן הכולל סדרה ארוכה של שאלות והיגדים בנוגע לאישיותכם (בדומה למבחן 300).

השלב השני כולל מבדק אחד בלבד - ריאיון אישי. כמובן, רק מי שיעברו את השלב הראשון, יקבלו זימון אליו.  


הגיעו מוכנים בעזרת הכנה ממוקדת וקצרה  

החומרים שעליהם תיבחנו ביום המיון אינם קשים במיוחד, ורובם בוודאי מוכרים לכם מלימודים קודמים. אולם המבחנים נערכים במגבלת זמן ובמסגרת יום די אינטנסיבי, כך שללא התרעננות בחומר ותרגול מוקדם יהיה לכם קשה להצליח בהם. עד כאן הבשורות הפחות נעימות. הבשורות הטובות הן שלא נדרש מכם לפנות זמן רב כדי להגיע מוכנים - גם הכנה קצרה וממוקדת יכולה לסייע לכם לעבור את המיונים בהצלחה. 

איך עושים את זה?

ערכת ההכנה שלנו תעזור לכם להסיר את האבק, ובעיקר תספק לכם את התרגול הנדרש כדי להשיג את המיומנות הנדרשת.  

    • מסירים חלודה: כאמור רבים מנושאי הבחינה אתם מכירים היטב, ולכן מה שנדרש לכם הוא להתרענן בחומר ולחדד את השליטה בו לקראת התרגול.  
    • משלימים פערי ידע: ייתכן שחלק מהנושאים הצפויים בבחינה מוכרים לכם פחות. בערכה תוכלו למצוא מידע שיעזור לכם לגשר על הפערים.   
    • מתרגלים את החומר באופן ממוקד: תרגול החומר הוא הדרך הטובה והיעילה ביותר להגיע מוכנים למבחן. ערכת ההכנה כוללת תרגול מקיף בכל נושאי המבחן, בליווי פתרונות, הסברים מלאים וטיפים לפתרון מהיר. התרגול בערכה מתאפשר גם במגבלת זמן, ובדרך זו תהיה לכם ההזדמנות להתכונן לא רק לנושאים הצפויים במבחנים, אלא גם לתנאים שבהם ייערכו. 
    • מתנסים בסימולציה מלאה: הסימולציה היא הדבר הקרוב ביותר למה שאתם צפויים לעבור ביום המיונים, וההתנסות בה תכין אתכם לאינטנסיביות הכרוכה במבחן האמיתי וכמובן למגבלת הזמן. בסיום הסימולציה יוצג בפניכם דו"ח תוצאות מקיף שיעזור לכם לבחון את ביצועיכם ולקבל הסברים מפורטים לכל השאלות שעליהן עניתם.
    • מתכוננים גם לראיון העבודה: השלב האחרון והמכריע בקבלה להתמחות בסומך חייקין הוא ראיון העבודה. ערכת האונליין כוללת חומרים תיאורטיים שיכינו אתכם לדרישות הריאיון ולמה שצפוי לכם בו.

עוברים בהצלחה גם את ראיון העבודה 

למי מאיתנו זה לא קרה: עם סיום ראיון עבודה נזכרנו בתשובה טובה יותר לשאלה שנשאלנו או הצלחנו לנסח בצורה מדויקת את המשפט שלפני רגע גמגמנו. אין פלא שזה קורה, ראיון עבודה הוא סיטואציה מלאכותית ולעיתים מלחיצה. ההכנה האישית שלנו לראיון עבודה נועדה לתת מענה לתופעה מוכרת זו ולהכין אתכם לאתגרים נוספים שבהם נתקלים מועמדים רבים בריאיון.

בהכנה תיערך לכם סימולציה של ראיון עבודה מלא. את הסימולציה יעביר מדריך מקצועי ומנוסה, שישמש כמראיין, ובסופה הוא יעניק לכם משוב מפורט על התשובות שנתתם, כך שבריאיון האמיתי לא תיתפסו לא מוכנים. המשוב יכלול גם התייחסות לרושם שיצרתם בריאיון ולאופן שבו הצגתם את עצמכם, ובמהלכו יצייד אתכם המדריך בטיפים חשובים שיעזרו לכם להבליט את החוזקות שלכם. ההכנה מתבצעת בזום.

מעוניינים? סמנו V בתיבת המכירה ליד "הכנה לריאיון", ונציג מטעמנו ייצור עימכם קשר כדי לתאם את מועד ההדרכה.

הצליחו גם במבחן האמינות הממוחשב

מבחן האמינות הממוחשב, שהוא חלק ממבחן האישיות במיונים לסומך חייקין, הוא מבחן מבלבל, שרבים מתקשים לעבור. ערכת ההכנה שלנו תסייע לכם להבין מה באמת בודקות השאלות במבחן, כיצד לענות עליהן ומה לומדים עליכם מהתשובות שלכם. גלו את כל המוקשים שמזמן לכם המבחן והבינו איך להתמודד איתם ולעבור את המבחן בהצלחה. 

מעוניינים בהכנה? סמנו V בתיבה "הכנה אונליין לאמינות". 


על חברת סומך חייקין KPMG

פירמת סומך חייקין לרואי חשבון שייכת לחברה הבינלאומית – KPMG. לפירמה ארבעה סניפים ברחבי הארץ, בערים תל אביב, ירושלים, באר שבע וחיפה. פירמת סומך חייקין מספקת שירותים למגוון חברות מובילות וארגונים השייכים לסקטורים שונים.
מדי שנה עורכת הפירמה מבחני קבלה קפדניים למאות המועמדים המבקשים להתקבל להתמחות במשרדים, והכוללים מבחנים פסיכוטכניים, מבחן באנגלית ומבחן אישיות ממוחשב.


 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.