כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב אפור וריק
(1) קראו עוד

אילו מבחנים נערכים ביום המיונים?

יום המיונים הצפוי לכם לקבלה להתמחות בפירמת זיו האפט BDO מורכב מסדרה של מבחנים בנושאים שונים. המבחנים הפסיכוטכניים יכללו מבחנים כמותיים, מבחני צורות ומבחנים שיבחנו זריזות ודיוק. מבחן נוסף שאתם צפויים לעבור הוא מבחן באנגלית, שבו ייבחנו ידיעותיכם בשפה. מלבד מבחני הידע והמבחנים הפסיכוטכניים תעברו גם מבחן אישיות המורכב מסדרה ארוכה של שאלות, דינמיקה קבוצתית שאותה תעברו עם מתמודדים נוספים לתפקיד וריאיון אישי


איך להגיע מוכנים אל יום המיונים?

יום המיונים אומנם עמוס ועלול להרתיע, אבל גם אליו כמו אל כל מבחן ניתן להתכונן. מה שחשוב לדעת הוא שכדי להצליח במיונים אין צורך בהכנה ארוכה של ימים ושבועות. הניסיון שלנו עם הרבה מאוד מועמדים שעברו את המבחנים מלמד שגם הכנה ממוקדת וקצרה יחסית יכולה לעשות את ההבדל. 

חלק מן הנושאים הכלולים במבחנים שתעברו ביום זה מוכרים לכם בוודאי מלימודים קודמים. ייתכן שבחלקם אתם שולטים טוב יותר, ובאחרים פחות, אולם בסופו של דבר מה שבעיקר נדרש מכם בנושאים אלו הוא להתרענן בחומר. במקרים אחרים ייתכן שתידרשו להשלים פערי ידע, ולאחר מכן כמובן לתרגל. ואומנם, ערכת ההכנה אונליין שלנו פועלת בשני מישורים אלו: הסרת חלודה והשלמת פערי ידע, ובמקביל שיפור המיומנות והידע על ידי תרגול.

    • הסרת חלודה והשלמת פערי ידע: כאמור חלק מנושאי הבחינה כבר מוכרים לכם, מעברכם הלימודי או המקצועי. עם זאת סביר להניח שלא עסקתם בהם בשנים האחרונות, ועל כן אתם זקוקים לרענן את החומר. לשם כך מיועדים קובצי הסרת החלודה. נוסף אליהם תוכלו למצוא בערכה הסברים תיאורטיים לקראת ראיון העבודה וכן דוגמאות של תרגילים מתוך הדינמיקה הקבוצתית, אשר יאפשרו לכם להכין את עצמכם לקראת מה שצפוי לכם. 
    • תרגול ממוקד: תרגול הוא החלק החשוב ביותר בהכנה לקראת יום המיונים, ועל כן בליבה של הערכה נמצאים המבחנים לתרגול. במבחנים תמצאו את כל הנושאים הצפויים להופיע ביום המיונים, ותוכלו לתרגל את כולם במגבלת זמן, באופן המדמה את יום המיונים הצפוי. לאחר התרגול תוכלו להיעזר בפתרונות ובהסברים מלאים כדי ללמוד דרכי פתרון אפקטיביות ומהירות, אשר יעזרו לכם לקצר את פרק הזמן שנדרש לכם לפתרון השאלות.  
    • סימולציה מלאה: השלב האחרון בהכנה הוא תרגול של סימולציה מלאה. הסימולציה היא הדבר הקרוב ביותר למה שצפוי לכם ביום המיונים, ועל כן ההתמודדות איתה תספק לכם את ההכנה הטובה ביותר גם לאינטנסיביות הכרוכה במבחנים, וכמובן גם לצורך לעבוד בלחץ זמן.

על אודות חברת זיו האפט, BDO

זיו האפט הינה פירמת ראיית חשבון וייעוץ עסקי מהגדולות בישראל והיא מהווה חלק מפירמת רואי החשבון הבינלאומית BDO. לזיו האפט שמונה סניפים ברחבי הארץ (בערים תל אביב, חיפה, ירושלים, באר שבע, קרית שמונה, בני ברק, פתח תקווה ומודיעין עילית), בהם למעלה מ-1200 עובדים בסך הכל. זיו האפט מספקת שירותים למגזר הפרטי, הציבורי והממשלתי והיא פועלת במגוון סקטורים.
החברה עורכת מדי שנה מיונים לקבלה להתמחות בראיית חשבון. המיונים כוללים מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אנגלית, דינמיקה קבוצתית וראיון. מומלץ להתכונן למיונים אלה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.