כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(25) קראו עוד

מכינים את הקרקע להצלחה

מבחן תיל לקבלה למכללת כנרת כולל מבחנים טכניים, לוגיים, מילוליים וכמותיים. המבחנים הללו עלולים להישמע מאיימים, אך חלקם בוודאי מוכרים לכם משנות הלימודים. עם זאת, בין שהם מוכרים לכם ובין שלא, כדי להצליח במבחן תיל עליכם לשלוט בחומר היטב. לשם כך נדרש תרגול.    

ערכת ההכנה שלנו מצוידת בחומרי הדרכה ובתרגול רב, שיאפשרו לכם לרענן את הזיכרון, לרכוש את המיומנויות הדרושות להצלחה במבחן וגם להתוודע אל הנושאים שאינכם מכירים. חומרי ההדרכה יסייעו לכם להכיר את נושאי המבחן וסוגי השאלות בו, וגם יציידו אתכם בשיטות פתרון יעילות. בשלב התרגול תוכלו ליישם את שיטות הפתרון ולאחריו להיעזר בהסברים המפורטים המלווים את כל השאלות. לבסוף תוכלו לתרגל סימולציות, שהן הדבר הקרוב ביותר למבחן האמיתי, ובסיומן תקבלו דו"ח תוצאות מסכם שיעזור לכם לזהות את הקשיים שלכם ולמקד את התרגול.


איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת הבחינה - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ימקד אתכם למבחן בדיוק - התרגול בערכת ההכנה שלנו מותאם במיוחד למבחן תיל לקבלה לכנרת, וכולל את כל הנושאים שעתידים להופיע בבחינה, כגון מבחנים מילוליים, טכניים, לוגיים ועוד.
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי הבחינה - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי יסייעו לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

ערכת אמירנט במחיר מיוחד לנבחני תיל במכללת כנרת

כידוע, הקבלה למסלולי הלימודים לתואר ראשון בהנדסת תוכנה, אנרגיה, גז ונפט, תעשיות מים וחשמל ואלקטרוניקה במכללת כנרת מותנית בעמידה במבחנים הפסיכומטריים או במבחנים הפסיכוטכניים. מועמדים שנבחנו במבחנים הפסיכוטכניים (מבחני תיל) נדרשים לקבוע את רמתם באנגלית באמצעות מבחן אמירנט. תרגלו בערכת ההכנה טרם הבחינה, הגיעו מוכנים וחסכו לעצמכם קורסי אנגלית מיותרים, זמן, כסף ואנרגיה!

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמירנט במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה ששווייה 489-289 ₪
במחיר מיו
חד של 100 ₪ בלבד!

מה- 1.5.24 מבחן אמירנט מחליף את מבחן אמיר"ם

משפרים את מיומנויות הקשב וריכוז

רגע לפני שאתם מתחילים בהכנה למבחן הקבלה למכללת כנרת שיקבע איך ייראו השנים הקרובות שלכם באקדמיה, כדאי לחזק את השריר שהולך לעבוד אצלכם הכי קשה - המוח. ערכת שיפור מיומנויות הקשב והריכוז שלנו, שמיועדת לכולם, מחזקת את המוח בדרך קלה, משחקית ומהנה!

כל מה שצריך הוא תרגול של 5-10 דקות ביום, שיהפוך בהדרגה את יכולות הקשב שלכם לעמידות לגירויים חיצוניים. אתם תגלו שעבודה זריזה ומדויקת, איתור אובייקטים על המסך ומילוי הוראות יהפכו במהרה לחלק מהשגרה שלכם.

בנוסף על כל משחקי שיפור המיומנויות שבערכה, הוספנו גם תרגולי מדיטציה בסגנון מיינדפולנס, שיעזרו לכם לנהל את רמות הסטרס ויביאו אתכם להכנה, למבחנים וללימודים רגועים וממוקדים.

מתחילים?


"הערכה ממש נוגעת בכל פרק עם הסברים מעולים"

 

עברה הכנה למכללת הדסה, מרץ 2024

שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

 

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הין שאלות רב-ברירה (שאלות אמריקאיות) המציגות 4 אפשרויות לרוב. אם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, מומלץ לנחש ולבחור באחת האפשרויות המוצגות. באופן זה תוכלו להעלות את סיכויי ההצלחה בשאלה ב-25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

עליכם לעדכן את המכללה או את חברת תיל בדבר ההקלות שברשותכם טרם מועד המבחן. ההקלות הניתנות במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון, מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת כנרת

המכללה האקדמית כנרת מציעה מסלולי לימודים לתואר ראשון במדעי ההתנהגות, תקשורת, ניהול תיירות ומלונאות ולימודי ארץ ישראל. כמו כן, מציעה המכללה ארבעה מסלולים לתארי הנדסה בתחומי הנדסת תעשיות מים, הנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת תוכנה והנדסת איכות ואמינות בתעשיות אלקטרוניקה. 

המכללה מציעה גם B.A רב תחומי מטעם אוניברסיטת בר אילן בתחומי כלכלה ומנהל עסקים, כלכלה ומימון השקעות, ניהול וארגון משאבי אנוש וחינוך ומשאבי אנוש. 

 

 

 

 

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.