כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(21) קראו עוד

למה חשוב להמשיך לתרגל גם בקיץ?

  • שמירה על רצף לימוד - החופש הגדול קוטע את רצף הלימוד, וזה עלול לפגוע במיומנות שנרכשה במהלך שנת הלימודים ובבקיאות בחומר. חזרה בקיץ על החומר שנלמד במהלך השנה יסייע לילדיכם לשמר את הידע שרכשו ולשמור על כושר.  
  • סגירת פערים - לחטיבת הביניים מגיעים ילדים מבתי ספר יסודיים שונים, ואף שהציפייה מכולם לשלוט בחומר באותה רמה, בפועל יש פערים בין התלמידים. סגירת פערים במתמטיקה בקיץ תעזור לילדיכם להתחיל את השנה ברגל ימין.
  • הפחתת הלחץ - המעבר לחטיבת הביניים טומן בחובו הרבה התמודדויות מאתגרות - חברים חדשים, חוקים נוקשים יותר ועומס לימודי גדול. אחת ההתמודדויות המרכזיות היא בתחום המתמטיקה, שהופך הרבה יותר מרכזי בחטיבת הביניים. חיזוק היסודות ושיפור השליטה בחומר במתמטיקה במהלך הקיץ יורידו את העומס מילדיכם ויאפשרו להם למקד את מאמציהם בשאר ההתמודדויות המצפות להם.   

למה לתרגל דווקא בערכה שלנו?

1 - תרגולים בכל הנושאים: הערכה כוללת את כל הנושאים הכלולים בתוכנית הלימודים של משרד החינוך לכיתה ו', והיא תאפשר לילדיכם להגיע עם הידע הנדרש לכיתה ז'. היות שהערכה מחולקת לנושאים, ילדיכם יוכלו לארגן את הלמידה שלהם ולהתמקד בנושאים שבהם הם צריכים להשתפר.  

2 - מעקב אחר ההתקדמות ותחקור הביצועים: בסוף כל תרגול יתקבל דו"ח תוצאות, שיאפשר לילדיכם גם לבחון את השיפור שלהם, וגם להבין במה טעו ומהי הדרך הנכונה להגיע לתוצאה הנכונה. 

3 - האנשים שמאחורי הערכה: הערכה נבנתה ע"י צוות של מורות ומורים למתמטיקה, בעלי ניסיון של שנים רבות בהוראת מתמטיקה בחטיבת הביניים. 

4 - תרגול זמין אונליין: התרגול בערכה הוא אונליין, כך שלפחות חלק מזמן המסך של ילדיכם יוקדש לפעילות חינוכית ומעשירה.  


קורס קיץ קבוצתי אונליין 

חלק מהילדים זקוקים לדחיפה קצת יותר חזקה, וייתרמו רבות מליווי מקצועי ומלמידה בקבוצה עם ילדים בני גילם. בדיוק בשבילם הקמנו את מערך קורסי הקיץ הקבוצתיים.

קורסי הקיץ מתקיימים בזום בקבוצות קטנות, ומועברים על ידי מורים מנוסים למתמטיקה בחטיבת הביניים. הקורסים מהווים השלמה לערכת האונליין, וכך מאפשרים לשלב בין למידה עצמאית ללימוד בקבוצה. 

יתרונות הקורס:

  • מסגרת לימוד קבועה: בייחוד בחופשת הקיץ שמירה על מסגרת מסוימת חשובה לילדים. השיעורים הקבועים בקורס עוזרים לייצר מסגרת ברורה ומחייבת, שדוחפת את הילדים ללמוד גם באופן עצמאי. 
  • מענה לשאלות בתרגול: קבוצת לימוד קטנה מאפשרת למורה לתת יחס אישי לילדים ולסייע להם בשאלות שעלו במהלך התרגול בערכת האונליין. 
  •  ליווי והכוונה מקצועית: הניסיון הרב של המורים המעבירים את הקורסים מאפשר להם לאתר בקלות את הקשיים של כל תלמיד ותלמיד ולתת להם כלים שיעזרו להם להתמודד איתם. בכך ייחסך מהם הרבה תסכול וכעס בדרך. 

פרטי הקורס:

  • משך הקורס: 5 מפגשים אונליין, כל מפגש באורך שעה וחצי.
  • קבוצות לימוד קטנות: עד 8 תלמידים. 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.