כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(78) קראו עוד

הגיעו מוכנים לאתגרים שמציבים המבחנים הפסיכוטכניים

המיונים בחלק הראשון של ירפ"א א' כוללים סדרה של מבחנים, שכדי להצליח בהם נדרשת רמת מיומנות גבוהה. חשוב לזכור שכל המועמדים שייבחנו לצידכם ביום המיון הם מועמדים איכותיים במיוחד ובעלי מוטיבציה גבוהה. לכן התחרות לא תהיה פשוטה, וכדי להתבלט תצטרכו להפגין מיומנויות גבוהות.

הנה כמה מהאתגרים שתידרשו להתמודד איתם: 

 מבחנים פסיכוטכניים כמותיים: המבחנים הפסיכוטכניים ממוקדים בתחום הכמותי, והנושאים שבהם בוודאי מוכרים לכם מבית הספר ומהצו הראשון. עם זאת רמת הקושי של השאלות בהם צפויה להיות גבוהה יותר, ובנוסף יהיה עליכם לענות עליהן בהגבלת זמן. ערכת ההכנה תאפשר לכם לתרגל את כל סוגי השאלות ורמות הקושי, לקבל הסברים מפורטים וללמוד אסטרטגיות פתרון יעילות. התרגול בערכה יתבצע כולו בהגבלת זמן, כך שתוכלו להתנסות באינטנסיביות של המבחן האמיתי ולפתח את המיומנויות הדרושות כדי לפתור שאלות במהירות. 

מבחן דינור: מבחן דינור הוא מבחן ייחודי למיונים בחיל האוויר, והוא כולל שורה של שרטוטי קובייה שונים. במבחן יוצגו שאלות שיבקשו לבדוק האם קווים היוצאים מפאות הקובייה השונות ייפגשו, ואם כן - באיזה סדר. ערכת ההכנה תסייע לכם לערוך היכרות מוקדמת עם השאלות האופייניות למבחן זה, והתרגול בה יסייע לכם בהתמודדות איתן. גם אם יש לכם תפיסה מרחבית טובה, וגם אם אתם צריכים לאמן את השריר הזה, ככל שתתמודדו עם יותר שאלות מסוג זה, מיומנויות הפתרון והמהירות שלכם ישתפרו.

מבחן נוף מתא הטייס: במבחן זה תוצג בפניכם סדרה של תמונות המדמות את הנוף מתא הטייס ובסביבת המטוס. על פי התמונות תצטרכו לקבוע את מצבו של המטוס - האם הוא נוסק, האם הוא צולל וכן הלאה. במבט ראשון השאלות האלה עשויות להיראות פשוטות לפתרון, אך פעמים רבות האינטואיציה עלולה דווקא להטעות אותנו. ערכת ההכנה תצייד אתכם בהסבר תיאורטי מקדים, בהסברים מפורטים ובשורה של כללי אצבע שכדאי לעקוב אחריהם במענה על השאלות השונות. התרגול בערכה יאפשר לכם ליישם את הכללים ואת האסטרטגיות שלמדתם וכך להפנים אותם.


תוספות לשדרוג ההכנה

הדרכה אישית למבחני ירפ"א א'

הדרכה אישית בת שעה וחצי במכון או בזום עם מדריך מקצועי. במהלך ההדרכה יעבור איתכם המדריך על כל הנושאים הכלולים במבחני ירפ"א א' חלק א' ויתמקד בנושאים שבהם אתם מתקשים או זקוקים לחידוד ולשיפור. בתוך כך, הוא יצייד אתכם בטכניקות פתרון חדשות, בטיפים מועילים ובמשוב על אופן העבודה שלכם.

מעוניינים? סמנו בתיבת המכירה

 

משפרים את מיומנויות הקשב והריכוז

קבלו את הערכה שתעזור לכם לחזק את השריר הכי חשוב – המוח – לפני שאתם ניגשים למבחני ירפ"א א'!

איך זה עובד? מקדישים 10-5 דקות ביום למשחקים ולפעילויות שבערכה, ומרגישים איך מיומנויות הקשב שלכם הופכות עמידות יותר להסחות דעת, ואיך לכם נהיה קל יותר לשמור על ריכוז ולעקוב אחר הוראות.

בנוסף, בערכה תמצאו גם תרגולי מיינדפולנס שישלחו אתכם למבחן רגועים וממוקדים 😊

מעוניינים? סמנו בתיבת המכירה

 

 

מחפשים הכנה למיונים לקורס טיס + פסיכומטרי במחיר מיוחד? לערכה המשולבת לחצו כאן

חזרה לעמוד קודם:

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.