כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(21) קראו עוד

מה חשוב לדעת על המבחנים הממוחשבים

המכנה המשותף של כל סוגי המבחנים הממוחשבים שאוניברסיטת בן-גוריון עורכת למועמדים ללימודי רפואה הוא, ובכן, שהם ממוחשבים. מעבר לזה, כל אחד מהמבחנים נועד להעריך אתכם בהתבסס על פרמטרים שונים: מבנה אישיותי, יכולת רפלקטיבית, כישורים אנליטיים ועוד. השקלול של כל תוצאות המבחנים יחד מאפשר להכיר אתכם בצורה יותר ממוקדת ורלוונטית לעולם הרפואה, ובהתאם לקבוע אם אתם מתאימים ללימודים. בהתחשב בזה שאפשר לגשת מקסימום פעמיים למיונים לרפואה בבן-גוריון, כדאי שלא תיתנו להזדמנות הזאת להתפספס.

איך ההכנה שלנו יכולה לעזור?

התרגול בערכת האונליין שלנו מחולק בהתאם לסוגי המבחנים הממוחשבים: מבחן אישיות, מבחן פירמידת תכונות, שאלות ביוגרפיות ומבחנים קוגניטיביים (סדרות, הסקה מדיאגרמה, תרשים שינוי קוד ועוד). בנוסף, תמצאו בערכה גם סימולציה מלאה של המבחנים.

כדי שההכנה תהיה אופטימלית, צירפנו לערכה גם קובצי הדרכה שיעזרו לכם להבין איך כדאי לגשת לתרגול ולמבחנים. אפשר למצוא שם שאלות ותשובות לדוגמה, עקרונות ודגשים למענה, טעויות נפוצות במבחנים ועוד כמה דברים שכדאי לדעת. חוץ מזה, בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות, כדי שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ולהיחשף לדרכים נוספות לפיצוח השאלות.

ולסיכום - אם הגעתם עד לשלב הזה בתהליך, אתם כבר יודעים שצריך לעבוד כדי להשיג תוצאות. הערכה שלנו אומנם לא תקצר לכם את התהליך, אבל היא תהפוך את ההכנה שלכם להכי נוחה, מובנית ואפקטיבית.

שימו : בניגוד לשנים קודמות, בשנת 2023 המבחנים הממוחשבים לא כללו מבחן אנגלית, מבחן דילמות ומבחן דירוג תגובות. בכל מקרה החלטנו להשאיר את התרגול של המבחנים האלה בלשונית "תרגול נוסף" בערכה.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.