כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(17) קראו עוד

שימו לב – נכון לשנת 2023, המבחנים הממוחשבים של בן-גוריון עברו שינויים. בניגוד לשנים קודמות, השנה לא יתקיימו מבחן דירוג תגובות, מבחן דילמות אתיות ומבחן אנגלית. במקומם יתווספו למבחנים מבחן דירוג תכונות ומבחנים אנליטיים שונים. אנחנו מעדכנים את הערכות שלנו כל הזמן בהתאם לשינויים במבחנים.  

מה חשוב לדעת על המבחנים הממוחשבים

המכנה המשותף של כל סוגי המבחנים הממוחשבים שאוניברסיטת בן-גוריון עורכת למועמדים ללימודי רפואה הוא, ובכן, שהם ממוחשבים. מעבר לזה, כל אחד מהמבחנים נועד להעריך אתכם בהתבסס על פרמטרים שונים: מבנה אישיותי, התמודדות עם סיטואציות מורכבות ומלחיצות, קבלת החלטות ועוד. השקלול של כל תוצאות המבחנים יחד מאפשר להכיר אתכם בצורה יותר ממוקדת ורלוונטית לעולם הרפואה, ובהתאם לקבוע אם אתם מתאימים ללימודים. בהתחשב בזה שאפשר לגשת מקסימום פעמיים למיונים לרפואה בבן-גוריון, כדאי שלא תיתנו להזדמנות הזאת להתפספס.

איך ההכנה שלנו יכולה לעזור?

ערכת האונליין שלנו מחולקת בהתאם לסוגי המבחנים הממוחשבים: מבחן אישיות, מבחן דירוג תכונות אישיות, שאלות ביוגרפיות ומבחן סדרות של אותיות (בשנת 2023 לא תידרשו להיבחן במבחן האנגלית, מבחן דילמות ומבחן דירוג תגובות, אם כי תמצאו הכנה גם עבור מבחנים אלו). הדבר הכי חשוב בערכה, מן הסתם, הוא כל התרגול שתמצאו בה: שאלות פתוחות שאופייניות למבחן שאלות ביוגרפיות*, כמו שהיה בשנים קודמות; מבחן אישיות סופר מעמיק עם יותר מ-200 שאלות; מבחני סדרות של אותיות; וסימולציה של יום המבחנים המלא.

כדי שההכנה תהיה הכי אופטימלית, צירפנו לערכה גם קובצי הדרכה שיעזרו לכם להבין איך כדאי לגשת לתרגול ולמבחנים. אפשר למצוא שם שאלות ותשובות לדוגמה, עקרונות ודגשים למענה, טעויות נפוצות במבחנים ועוד כמה דברים שכדאי לדעת. חוץ מזה, בסוף כל תרגול תקבלו דו"ח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות, כדי שתוכלו ללמוד מהטעויות שלכם ולהיחשף לדרכים נוספות לפיצוח השאלות. 

ולסיכום - אם הגעתם עד לשלב הזה בתהליך, אתם כבר יודעים שצריך לעבוד כדי להשיג תוצאות. הערכה שלנו אומנם לא תקצר לכם את התהליך, אבל היא תהפוך את ההכנה שלכם להכי נוחה, מובנית ואפקטיבית.

*אם אתם רוצים לקבל משוב אונליין על התשובות שלכם בשאלות הביוגרפיות, כדאי לכם לבדוק את הערכה הזאת.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.