כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(11) קראו עוד

מה כוללת ערכת ההכנה אונליין?

 • 3 מבחני סימולציה הניתנים להדפסה והמדמים את מבנה הבחינה. 
 • כ-90 מבחנים הכוללים שאלות בנושאים שונים
 • תרגול כמותי: אומדנים, אחוזים, בעיות יחס, בעיות שטח והיקף, דרך והספק, הצבת נעלמים, סדר פעולות חשבון, סדרות, ריבוע הקסם, שברים פשוטים, שברים עשרוניים, תרשים פעולות חשבון ועוד.
 • תרגול צורות: מטריצות, צורה בשורה וקיפולי נייר.
 • תרגול מילולי ולוגי: אנלוגיות מילוליות, השלמת משפטים, יוצא דופן, כושר מילולי, תיקון שגיאות כתיב ועוד. 
 • תרגול מרחבי: צורות פרוסות וקוביות פרוסות.
 • תרגול זריזות ודיוק: טבלאות זריזות ודיוק.
 • קובצי עזר והעשרה להדפסה: שברים, צורות ועוד

משדרגים לערכה המורחבת

ערכת ההכנה המורחבת כוללת תוספת של כ-40 מבחנים הכוללים מאות שאלות נוספות בכל נושאי המבחן. סמנו V באפשרות השדרוג וקבלו את התוספת במחיר מיוחד של 50 שקלים בלבד.

מתרגלים אחד על אחד

קבלו הדרכה אישית בת כשעה וחצי עם מדריך מנוסה מצוות ההדרכה והפיתוח של מכון נועם. בהדרכה תוכלו להתמקד בקשיים שעלו בזמן התרגול בערכה, ללמוד אסטרטגיות פתרון יעילות להתמודדות עימם ולקבל טיפים ייחודיים. 


מהם האתגרים שמציב מבחן הקבלה של מכון קרני וכיצד נכון להתמודד עימם?

  • מגבלת זמן - אחת ההתמודדויות המרכזיות במבחן של מכון קרני היא מגבלת הזמן: המבחן כולו אורך כשעתיים, ובמהלכן תצטרכו להתמודד עם יותר מ-100 שאלות. אם לא די בכך, בחלק מן השאלות תעמוד לרשותכם חצי דקה בלבד כדי להגיע לפתרון. מכאן, שכדי להצליח במבחן נדרשת לא רק שליטה טובה בחומר, אלא גם מיומנות גבוהה.
   כדי לסייע לכם להשיג את המיומנות הדרושה, כללנו בהסברים המצורפים לכל השאלות אסטרטגיות פתרון יעילות ומהירות, שמותאמות למגבלת הזמן. כמו כן, כל המבחנים בערכה ניתנים לתרגול במגבלת זמן, דבר שיאפשר לכם להתרגל לתנאי המבחן ולהגיע מוכנים אליהם. 
  • אינטנסיביות - משכם של מבחני הקבלה (כשעתיים), מספר הפרקים המופיעים בהם (מילולי, כמותי וצורני) ומספר השאלות (כ-100) הופכים אותם לאינטנסיביים למדי. רוב תלמידי כיתות ח' אינם רגילים להיבחן במתכונת שכזו, וכדי להכין אתכם אליה כללנו בערכת ההכנה סימולציות, המדמות את המבחן שאתם צפויים לעבור. הסימולציות מדמות את המבחן גם מבחינת האורך, גם מבחינת רמת השאלות וגם מבחינת מגבלת הזמן, והתנסות בהן בסביבה הרגועה של הבית תעזור לכם לפתח את היכולות הדרושות כדי להצליח במבחן.  
  • מענה על שאלות הנוגעות לחומר שאינו כלול בתוכנית הלימודים - מבחני הקבלה כוללים שאלות צורניות ושאלות בנושא חשיבה מרחבית. נושאים אלו אינם כלולים בתוכנית הלימודים של משרד החינוך, וסביר שיהיה זה המפגש הראשון שלכם איתם. תרגול מוקדם בערכת ההכנה יאפשר לכם התנסות מוקדמת במענה על שאלות מסוג זה, לצד הסברים מפורטים על דרכי הפתרון לכל תרגיל.
  • סימון תשובות על גבי דף נפרד - בשונה ממבחנים אחרים הנערכים בבתי הספר, מבחן הקבלה של מכון קרני ידרוש מכם לסמן את התשובות לשאלות לא על גבי דף המבחן אלא על גבי דף סימון תשובות נפרד. שיטה זו, הידועה כשיטה מסורבלת במיוחד (דוגמת המבחן הפסיכומטרי), מאתגרת נבחנים רבים, צעירים ומבוגרים כאחד, ומובילה לטעויות רבות הנובעות לא בהכרח מחוסר ידיעה אלא מהיסח הדעת או מבלבול. ערכת ההכנה שלנו מציעה התנסות מוקדמת בסימון תשובות בדף תשובות, והיא תאפשר לכם להתנסות בשיטת סימון זו בטרם המבחן.

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.