כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(29) קראו עוד

אילו אתגרים מזמן מבחן מחוננים כיתה ט'? 

  • הגבלת זמן - במבחן תתבקשו להתמודד עם מענה אינטנסיבי בהגבלת זמן של עד חצי דקה לשאלה. כלומר, כדי להצליח במבחן תידרשו לא רק לשליטה טובה בחומר, אלא גם לפיתוח מיומנות גבוהה במענה זריז ומדויק. כדי שתתרגלו לתנאי המבחן, כל התרגול בערכה נעשה בהגבלת זמן התואמת לזו של המבחן האמיתי. נוסף על כך, ההסברים בערכה יציגו לכם את אסטרטגיות הפתרון היעילות והמהירות ביותר לכל סוגי השאלות.
  • אינטנסיביות - בשנים קודמות ניכר שמשך הזמן של מבחני המחוננים, בצירוף ההתמודדות עם המספר הגבוה של הפרקים והשאלות, הפכו אותם לאינטנסיביים ומאתגרים יותר מאשר מבחנים אחרים שעורכים בבית הספר. כדי להכין אתכם לאינטנסיביות הזאת, כללנו בערכת ההכנה סימולציות מלאות של המבחן שאתם צפויים לעבור. ההתנסות בסימולציות בסביבה הרגועה של הבית תעזור לכם לפתח את היכולות הדרושות כדי להצליח במבחן.  
  • חומר שאינו כלול בתוכנית הלימודים - במבחני המחוננים מופיעים נושאים שאינם כלולים בתוכנית הלימודים הרגילה של משרד החינוך, ויכול מאוד להיות שזה יהיה המפגש הראשון שלכם איתם. תרגול מוקדם בערכת ההכנה יאפשר לכם התנסות מוקדמת במענה על שאלות מסוג זה, לצד הסברים מפורטים על דרכי הפתרון לכל תרגיל.

שימו לב - מבחן המחוננים של משרד החינוך מזמן אתגרים שונים מאלו המוכרים מבית הספר. מסיבה זו כללנו בערכה חומרי לימוד שונים כדי לאפשר תרגול בכל סוגי השאלות ובמגוון נושאים, כדי שתגיעו מוכנים ובטוחים בעצמכם. הנושאים והשאלות נבנו על בסיס ניסיון של שנים רבות בהכנה למבחני מחוננים.


מה כוללת ערכת ההכנה אונליין?

 • 2 סימולציות מלאות של הבחינה. 
 • תרגול מילולי ולוגי: אנלוגיות, השלמת משפטים, הפכים, ניחוש מילים (חדש!) ועוד. 
 • תרגול כמותי: בעיות מילוליות, סדרות, גיאומטריה, תרגילי משולשים (חדש!) ועוד.
 • תרגול צורות: מטריצות, צורה בשורה ועוד.
 • שיעורי וידיאו מוקלטים בנושאים מרכזיים.

שדרגו לערכה המורחבת

וקבלו עוד כ-50 יחידות תרגול בכל נושאי המבחן. 

סמנו ✓ באפשרות השדרוג וקבלו את התוספת במחיר מיוחד של 70 שקלים בלבד.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.