כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

אז מה קורה בהדרכה לראיון עבודה באנגלית?

ההכנה שאנחנו מציעים לראיון עבודה באנגלית תסייע לכם להותיר רושם אישי ומקצועי חיובי, ולהפוך את הריאיון לשיחה נעימה ומשכנעת. ההכנה אורכת שעה, ומתחלקת לשני שלבים:

בשלב הראשון תשתתפו בסימולציה של ראיון עבודה. הסימולציה תיערך בשפה האנגלית על ידי מדריך או מדריכה מצוות המכון, ומטרתה לאפשר לכם להתמודד עם השאלות שאתם עתידים להישאל בריאיון ולתרגל מענה מוצלח באנגלית. ההתנסות בסימולציה גם תעזור לכם להוריד את הלחץ ולהעלות את הביטחון לקראת הריאיון האמיתי, כי תהיה לכם הבנה טובה יותר של מה שצפוי לכם שם.

בשלב השני תקבלו משוב על ההתנהלות שלכם בריאיון. המשוב נועד לשקף לכם את הביצועים שלכם בסיטואציה של ריאיון, ולתת לכם כלים לחידוד המסרים שאתם רוצים להעביר. במהלך המשוב המדריך או המדריכה ינתחו את התשובות שלכם תוך התייחסות גם למהות וגם לניסוח שלהן, ויעזרו לכם לגבש מענה שמדגיש את ההתאמה שלכם לתפקיד שעל הפרק מבלי להתפשר על רמת האנגלית.

הכנה לראיון עבודה בזום

אם אתם עוד לא מנוסים בראיונות זום, והייתם רוצים להיערך מראש לריאיון מסוג כזה ולהיות בטוחים שאתם עוברים מסך בצורה אופטימלית - ההכנה שלנו היא עבורכם. את ההכנה נפתח בסימולציה של הריאיון בזום, ולאחריה תקבלו ניתוח מפורט של הביצועים שלכם ונקודות לשיפור. וכמובן, תהיה התייחסות לדגשים חשובים שצריך לשים לב אליהם בראיון עבודה בזום (בחירת הסביבה המתאימה, שפת גוף מול המצלמה, בעיות טכניות שעלולות לצוץ ועוד).

תוספת להכנה: שדרוג קורות חיים

באפשרותכם להוסיף להכנה שלכם גם שדרוג קורות חיים: לפני המפגש תשלחו אלינו את קורות החיים שלכם, והמדריך או המדריך שיצוּותו אליכם יעברו עליהם וייתנו לכם פידבק, דגשים לשיפור והכוונה להתאמת קורות החיים למשרות שמעניינות אתכם. 

בתוספת שדרוג קורות החיים, ההכנה לריאיון תימשך שעה וחצי.

נשמע לכם טוב? סמנו ✓ במקום המתאים בתיבת המכירה

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.