שלבי ההכנה האישית לראיון העבודה 

  1. סימולציה מלאה של ראיון עבודה באנגלית - סימולציה בהנחיית מדריך מקצועי מנוסה, אשר ישמש מראיין. במסגרת הריאיון תישאלו את כל השאלות הנפוצות שעתידות להופיע בריאיון, וכן את השאלות הקשות המאפיינות רבים מהם. 
  2. משוב מפורט - בסיום הסימולציה, ייתן לכם המדריך משוב מפורט על התרשמותו מכם - באילו נושאים יצרתם רושם מקצועי ואישי חיובי ובאילו נוצר רושם שלילי. 
  3. טכניקות התמודדות נכונות - לקראת סיום, יצייד אתכם המדריך בטכניקות שונות שיסייעו לכם להתמודד טוב יותר בראיון העבודה ובטיפים שיעזרו לכם להפוך את הריאיון שלכם לשיחה מקצועית ומשכנעת.

הכנה אישית בזום

הכנה אישית בזום חוסכת לכם את הפקקים, את בעיות החניה ואת הזמן הכרוך בהגעה אלינו למכון, ומאפשרת לכם להתכונן לראיון העבודה מהבית.  

בימים אלו יש סיכוי לא מבוטל שגם ראיון המיון שלכם יתקיים באופן מקוון, וההכנה האישית בזום תכין אתכם גם לאתגרים המיוחדים של ראיון עבודה מסוג זה (בחירת החדר המתאים, תאורה, זוויות צילום וכדומה).

ההכנה כוללת את כל השלבים המתוארים בעמוד (סימולציה, משוב וכדומה), ומתקיימת בהנחיית מדריך מקצועי ומנוסה. תיאום מועד ההדרכה ייעשה לאחר הרכישה, בשיחת טלפון שתקבלו מאחד מנציגנו. 

נצלו את המומחיות של המדריך גם כדי לתקן ולשדרג את קורות החיים שלכם. לשם כך, סמנו וי בתיבת המכירה ליד "תיקון ושדרוג קורות חיים".

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.