כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(25) קראו עוד

הגיעו לריאיון האישי במיטבכם

הדבר החשוב ביותר שעליכם לזכור הוא שהריאיון האישי הוא מבחן לכל דבר ועניין, וכדי להצליח בו עליכם להשיב תשובות ענייניות, להתנסח כהלכה, להתמודד גם עם שאלות פחות נוחות (כישלונות, תכונות שליליות) וכמובן, להצליח להבליט את התכונות ואת האיכויות שלכם, שהופכות אתכם מתאימים לקורס.

איך מתכוננים לריאיון האישי? 

  1. סימולציה של ריאיון מלא - הדרך הטובה ביותר להתכונן לריאיון היא פשוט להתנסות באחד כזה, וזה בדיוק מה שיקרה בחלק הראשון של ההדרכה. המדריך שיעביר לכם את ההדרכה כולה ישמש בחלק זה בתפקיד המראיין, ויערוך לכם סימולציה של ריאיון מלא. במהלך הסימולציה תתבקשו להשיב על שאלות האופייניות לראיונות בכלל, ולראיונות האישיים לקורס טיס בפרט.  
  2. משוב מפורט - החלק השני של ההדרכה נועד לאפשר לכם להפיק את המיטב מהסימולציה. המשוב המפורט שתקבלו מיד עם תום הסימולציה יכלול התייחסות לכל מה שעלה בריאיון, ובעיקר לרושם שיצרתם (התנהגות, שפת גוף, סגנון התבטאות) ולתשובות שנתתם (איך הצגתם את עצמכם, האם בחרתם להתחמק משאלות פחות נוחות וכו'). דגש מיוחד יושם על הדרישות הספציפיות ממועמדים לקורס טיס (מנהיגות, יושרה, שיקול דעת) ועל מידת ההתאמה בין התשובות שנתתם לדרישות אלו. 
  3. טכניקות התמודדות נכונות - לימוד מהטעויות שלכם הוא מפתח לשיפור. בחלק זה של ההדרכה יסייע לכם המדריך להבין כיצד לשפר את המענה שלכם בשאלות שבהן התשובות שנתתם לא היו מספקות, ויצייד אתכם בטיפים חשובים שיסייעו לכם להבליט את היתרונות שלכם. 

מחפשים הכנה למיונים לקורס טיס + פסיכומטרי במחיר מיוחד? לחצו לערכה המשולבת

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.