בוחרים את ההכנה המתאימה לכם

אפשרות 1 - ערכת הכנה אונליין 

ערכת ההכנה שלנו היא ערכה לתרגול אונליין (מכל מכשיר), המוכנה לתרגול מיד בתום תהליך הרכישה, והכוללת מאות תרגילים בכל נושאי הבחינה וכן סימולציה מלאה. 

למי הערכה מתאימה?

התרגול בערכת ההכנה אונליין מותאם ללימוד עצמי, ועל כן הערכה מתאימה למי שמעוניין לתרגל לבד, בהתאם ללוחות הזמנים שלו. הערכה מתאימה גם למועמדים שזקוקים לחזרה על החומר ולתרגול מקיף, אך אינם זקוקים לתמיכה ולהכוונה אישית. 

מה כוללת הערכה?

 • סימולציה מלאה - התנסות מלאה המדמה את המבחן האמיתי.
 • תרגול מקיף בכל נושאי המבחן - מבחנים כמותיים, מילוליים ולוגיים, מבחני צורות ומבחני זריזות ודיוק.
 • קובצי הסרת חלודה - קובצי PDF המיועדים להדפסה ולרענון החומר טרם תחילת התרגול המעשי. 
 • הכנה למבחני האישיות - תרגול של כ-220 שאלות, דו"ח תוצאות מפורט וחומרי קריאה תיאורטיים. 
 • ריאיון עבודה - הסבר תיאורטי על ראיון עבודה.
 • דינמיקה קבוצתית - הסבר תיאורטי על אופי המבחן וכן דוגמאות למשימות מדינמיקות קבוצתיות שונות.

איך זה עובד?

בחרו את התוקף המתאים - שבוע, חודש או 3 חודשים (מינוי VIP) - ולחצו על כפתור "קנו עכשיו". צרו חשבון חדש באתר שלנו או הזדהו כדי להיכנס לחשבון האישי שלכם. הזינו את פרטי כרטיס האשראי שלכם ואשרו את העסקה. הודעה ובה אישור הרכישה ופרטיה יישלח אליכם לדוא"ל. 

תוכלו להיכנס למערכת ההכנות שלנו באתר בלחיצה על "ההכנות שלי" בפינה השמאלית העליונה של המסך. ערכת ההכנה שלכם תמתין לכם שם, ותוכלו להתחיל לתרגל בה מיד.  


אפשרות 2 - הדרכה אישית במכון או בזום

ההדרכה האישית מיועדת למועמדים שזומנו לימי מיון מלאים הכוללים תחנות מיון סטנדרטיות, כגון דינמיקה קבוצתית, ריאיון אישי, מבחנים פסיכוטכניים ומבחני אישיות ואמינות. ההדרכה מתקיימת במשרדי מכון נועם בתל אביב או בזום, אורכת כ-11-10 שעות ולרוב מפוצלת לשני ימים. 

למי ההדרכה מתאימה?

ההדרכה מתאימה למועמדים שמעוניינים בהדרכה אישית למבחנים השונים הצפויים להם ביום המיון ובתרגול מעשי של התחנות השונות, המדמה את תנאי המבחן האמיתי, וכולל כמובן משוב אישי.

מה כוללת ההדרכה האישית?

  • הכנה למבחנים הפסיכוטכניים
  • הדרכה אישית להתמודדות עם משימות הדינמיקה הקבוצתית והתנסות בתרגיל קבוצתי
  • הכנה לריאיון אישי עם פסיכולוג
  • הכנה למבחני האישיות ולמבחני האמינות

איך זה עובד?

לאחר הלחיצה על כפתור "קנו עכשיו" הממוקם במשבצת התחתונה מצד שמאל, תתבקשו ליצור חשבון חדש או להזדהות כדי להיכנס למערכת שלנו. עם סיום תהליך הרכישה, יישלח אליכם במייל אישור הרכישה, ומאוחר יותר ניצור אתכם קשר לתיאום מועד ההדרכה. 

מה עוד חשוב לדעת?

 • ערכת ההכנה אונליין כלולה במחיר ההדרכה האישית. בערכת ההכנה תוכלו להתחיל לתרגל מיד.
 • מומלץ מאוד להגיע להדרכה האישית לאחר שתרגלתם בערכת ההכנה וזיהיתם את הקשיים שלכם. המדריך האישי שלכם יסייע לכם בפתרון המבחנים הפסיכוטכניים, ובדרך זו יחזק את נקודות התורפה שגיליתם בעת התרגול בערכה.
 • המדריך האישי שלכם ידריך אתכם בנוגע להתנהלות נכונה במשימות הדינמיקה הקבוצתית ובריאיון האישי עם הפסיכולוג. ההכנה האישית המלאה כוללת גם סימולציה של תרגיל הדינמיקה הקבוצתית (בשגרת קורונה מתבצע התרגיל בזום ובנוכחות 6 משתתפים בלבד).

מעוניינים בהכנה גם למבחני האמינות?

סמנו V בתיבה "הכנה אונליין לאמינות" ורכשו הכנה במחיר מוזל

ההכנה של מכון נועם כוללת סקירה של מבחני האמינות הרווחים בשוק העבודה, ותרגול מעשי של המבחן הנפוץ והמאתגר ביותר, מבחן האמינות הממוחשב. בקובצי ההדרכה תוכלו למצוא מידע מפורט על 14 תחומי האמינות הנבדקים במבחן הממוחשב, על הרציונל העומד מאחורי השאלות ועל האופן שבו מאומתות התשובות שלכם. החלק המעשי כולל תרגול ממוקד של כל אחד מ-14 תחומי האמינות ו-3 סימולציות, המדמות את המבחן האמיתי. 

שימו לב! רוכשי ההכנה המלאה ייהנו מערכת ההכנה אונליין חינם וכן יקבלו הדרכה אישית מאיש מקצוע על תוצאותיהם באחת מהסימולציות שבערכה.


תהליך המיון לתפקידים בשב"כ

שירות הביטחון הכללי (השב"כ) עורך מיונים לתפקידים שונים ומגוונים. לרוב אורך תהליך המיון כ-4 חודשים, אולם לכל תפקיד תהליך מיון ייחודי, ועל כן סביר שיחולו שינויים במשך תהליך המיון לתפקידים שונים ובדרישותיו. התהליך כולל סדרה של ראיונות אישיים, מבחני התאמה שונים, בדיקות התאמה בטחוניות, בדיקות רקע אישי ובדיקות פוליגרף. כמו כן, כל המועמדים לתפקידי שב"כ נדרשים לבצע סדרת בדיקות רפואיות כתנאי לקבלתם לתפקיד. ייתכן שמועמדים לתפקידים ייחודיים יידרשו להיבדק בבדיקות רפואיות נוספות לשם בחינת מועמדותם. 

מבחני ההתאמה לתפקידים השונים בשב"כ יבוצעו במכוני מיון שונים. כאמור, משך יום המיון ותוכנו עשויים להשתנות בהתאם לדרישות התפקיד. 

מועמדי השב"כ יזומנו ליום מבחנים מרוכז הכולל:

  • מבחני כשרים - מבחנים פסיכוטכניים שונים, כגון מבחנים מילוליים, צורניים וכמותיים. 
  • מבחני ביצוע
  • מבחני אישיות
  • דינימיקה קבוצתית - תרגילים קבוצתיים שונים וסימולציות. 
  • ריאיון אישי

 

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.