כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(17) קראו עוד

מה שחשוב לדעת על מבחני מערכת מר"ב

המבחנים של מערכת מר"ב רלוונטיים גם לציון הקוגניטיבי וגם לציון האישיותי שלכם: מבחן החשיבה האנליטית נכנס לשקלול של הציון הקוגניטיבי (יחד עם מבחן הידע שכבר עברתם); והשאלון הביוגרפי, מרכז ההערכה ושאלון שאו"ל (של"ו) מרכיבים את הציון האישיותי. כלומר, למבחנים של מערכת מר"ב יש משקל משמעותי בתהליך המיון שלכם. מצד אחד זה קצת מלחיץ, אבל מצד שני - אל תשכחו שאתם כבר ממש בסוף הדרך (ועברתם כברת דרך!), ועם עוד קצת מאמץ תגיעו ליעד שלכם.

הדחיפה שאתם צריכים כדי להגיע מוכנים

ההכנה שלנו תאפשר לכם לכסות את כל הנושאים, הסוגיות וסוגי השאלות שתיתקלו בהם במבחן החשיבה האנליטית, בשאלון האישי-ביוגרפי ובמרכז ההערכה.* זה מה שאנחנו מציעים:

  • ערכת הכנה אונליין למבחן החשיבה האנליטית: בערכה מחכה לכם תרגול של שלושת הנושאים במבחן: הבנת הנקרא, לוגיקה והסקה כמותית. בנוסף, תוכלו למצוא שם שלוש סימולציות מלאות (כל הנושאים מופיעים בזה אחר זה, בלי הפסקה), כדי שתהיה לכם את ההתנסות שהכי קרובה למבחן האמיתי. גם הסימולציות וגם התרגול נעשים בהגבלת זמן, ובסוף כל אחד מהם תקבלו דוח תוצאות עם פתרונות והסברים לכל השאלות. 
  • הדרכה אישית של שעה לשאלון האישי-ביוגרפי: כדי להפיק את המיטב מההדרכה, נבקש שתגיעו אליה עם התשובות שלכם לשאלון הביוגרפי (ואם עדיין לא קיבלתם שאלון, נשלח לכם שאלון לדוגמה שבנינו). בהדרכה עצמה נעבור על התשובות יחד כדי לראות מה רצוי לחדד, איך מומלץ להביא לידי ביטוי את החוזקות שלכם בצורה אותנטית ומהימנה, ולא פחות חשוב - איך כדאי לגשת לשאלות הנוגעות לחולשות שלכם או לקונפליקטים שהתמודדתם איתם. 
  • הדרכה אישית של שעה וחצי למרכז ההערכה: בהדרכה האישית נקדיש 30 דקות לכל תחנה שתעברו במרכז ההערכה: תחנת ריאיון אישי, תחנת דיון בדילמות מעולם הרפואה ותחנת סימולציות. 20 דקות מתוכן יוקדשו להדמיית ההתנהלות בכל תחנה, ועשר הדקות הנותרות יוקדשו לניתוח הביצועים שלכם ולליטוש המקומות שבהם אתם יכולים לשפר את המענה שלכם ואת האופן שבו אתם מציגים עצמכם. בנוסף תתנסו גם בשאלון אישיות ממוחשב בסגנון שאלון שאו"ל ותקבלו הדרכה איך כדאי לגשת לשאלות השונות.

 

עדכון חשוב!

בוטלה הבחינה האנליטית במסלולים הארבע-שנתיים ללימודי רפואה באוניברסיטאות בר אילן, תל אביב, אריאל ובאר שבע לשנה זאת.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.