כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(17) קראו עוד

גם בן-גוריון וגם מו"ר מרק"ם - בחבילה אחת!

קיימים שני נתיבים עיקריים לקבלה למסלול השש-שנתי ברפואה: הראשון הוא מערכות מו"ר ומרק"ם, והשני הוא המבחנים של אוניברסיטת בן-גוריון. אם ברצונכם להגדיל את סיכוייכם להתקבל למסלול, סביר להניח שתבחרו לנסות את מזלכם בשני הנתיבים (מתמיינים גם למסלול השש-שנתי בבר-אילן? כדאי לכם לבדוק גם את ההכנה הזאת).

ההכנה המלאה שלנו למסלול השש-שנתי נועדה להקל עליכם בתהליך המתיש הזה. אנחנו מציעים הכנה מרוכזת שתחסוך לכם את הטרחה שבהכנות המפוזרות בכמה מוקדים. ההכנה כוללת ערכת אונליין לצד מפגשים אישיים, בהיקף כולל של חמש שעות, עם אנשי מקצוע מנוסים המגיעים מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. לנוחיותכם תוכלו לבחור אם לקיים את המפגשים במשרדי מכון נועם או בזום, ואת מועדי המפגשים תוכלו לקבוע בהתאם ללו"ז שלכם וסמוך למועדי המיונים שלכם.


אז מה ההכנה שלנו כוללת ואיך היא תעזור לכם?

הכנה למבחני אוניברסיטת בן-גוריון

ההכנה למבחני אוניברסיטת בן-גוריון תלווה אתכם לאורך כל תהליך הקבלה לאוניברסיטה ותעניק לכם מגוון כלים להתמודדות עם כל אחד מהשלבים בו:

  • הכנה לשלב קורות החיים - הדרכה אישית של שעה עם מדריך או מדריכה מהצוות של מכון נועם. במפגש תקבלו משוב מקיף על תשובותיכם לשאלות בטופס קורות החיים, כולל המלצות כיצד לשפרן. ההכנה לשלב זה תתקיים בפרק הזמן שבו ניתן להגיש את טופס קורות החיים. אפשר לקיים את ההדרכה במכון או בזום, לבחירתכם.
  • הכנה לשלב המבחנים הממוחשבים - הכנה הכוללת מתן גישה לערכת הכנה אונליין לתרגול פרקי המבחנים הממוחשבים. הערכה כוללת מבחנים מהמתכונת הישנה ומהמתכונת החדשה, והיא תסייע לכם להבין מה מצופה מכם במבחנים באמצעות דוגמאות, הסברים וקובצי הדרכה.
  • הכנה לשלב הראיונות - הדרכה אישית של שעה וחצי עם מדריך או מדריכה מטעם המכון. ההכנה נפתחת בסימולציה של הראיונות הנערכים כחלק מתהליך הקבלה. עם סיום הסימולציה תקבלו משוב על תשובותיכם וכן המלצות וטיפים למענה על השאלות בראיונות. אפשר לקיים את ההדרכה במכון או בזום, לבחירתכם.

הכנה למערכות מו"ר ומרק"ם

ההכנה למערכות מו"ר ומרק"ם נערכת במסגרת של מפגשים אישיים - במכון נועם או בזום, לבחירתכם - והיא תאפשר לכם להתנסות בשאלון הביוגרפי ובתחנות מרכז ההערכה:

  • הכנה לשלב השאלון הביוגרפי - הכנה של שעה, שבמהלכה תבצעו סימולציה של השאלון הביוגרפי. לאחריה תקבלו משוב ממדריך או מדריכה מנוסים מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. המשוב יסייע לכם לראות את תשובותיכם מנקודת המבט של הבוחנים, להבין כיצד עליכם לענות על השאלות בשאלון ולבסוף לקבל הצעות לשיפור תשובותיכם.
  • הכנה לשלב מרכז ההערכה - הכנה של שעה וחצי, שבמהלכה תעברו סימולציות של כל אחת מהתחנות במרכז ההערכה (ריאיון, דילמה וסימולציה עם שחקנים) עם מדריכים מקצועיים מהצוות של מכון נועם. לאחר הסימולציות תקבלו משוב מקיף על התנהלותכם בכל אחת מן התחנות, לצד טיפים וכלים להתנהלות בכל אחת מהן.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.