כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(8) קראו עוד

הכנות לכל המבחנים בחבילה אחת!

קיימים שני נתיבים לקבלה למסלול השש-שנתי ברפואה: הראשון הוא מערכות מו"ר ומרק"ם, והשני הוא המבחנים של אוניברסיטת בן-גוריון. אם ברצונכם להגדיל את סיכוייכם להתקבל למסלול, סביר להניח שתבחרו לנסות את מזלכם בשני הנתיבים. 

ההכנה המלאה שלנו למסלול השש-שנתי נועדה להקל עליכם בתהליך המתיש הזה. בראש ובראשונה, אנחנו מציעים הכנה מרוכזת שתחסוך לכם את הטרחה שבהכנות המפוזרות בכמה מוקדים. נוסף על כך, היא כוללת מפגשים אישיים, בהיקף כולל של ארבע שעות וחצי עם אנשי מקצוע מנוסים המגיעים מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית, וזאת בשונה מרוב ההכנות הקיימות היום בשוק. לנוחיותכם תוכלו לבחור האם לקיים את המפגשים במשרדי מכון נועם או בזום, ואת מועדי המפגשים תוכלו לקבוע בהתאם ללו"ז שלכם וסמוך למועדי המיונים שלכם.


אז מה ההכנה שלנו כוללת ואיך היא תעזור לכם?

הכנה למבחני אוניברסיטת בן-גוריון

ההכנה למבחני אוניברסיטת בן-גוריון תלווה אתכם לאורך כל תהליך הקבלה לאוניברסיטה ותעניק לכם מגוון כלים להתמודדות עם כל אחד מהשלבים בו:

  • הכנה לשלב קורות החיים - הכנה שמשכה שעה, ושכוללת מפגש אישי - במכון או בזום, לבחירתכם - עם מדריך מקצועי מהצוות של מכון נועם. במפגש ייתן לכם המדריך משוב מקיף על תשובותיכם לשאלות בטופס קורות החיים, וימליץ לכם כיצד לשפרן. ההכנה לשלב זה תתקיים בפרק הזמן שבו ניתן להגיש את טופס קורות החיים. 
  • הכנה לשלב המבחנים הממוחשבים - הכנה הכוללת מתן גישה לערכת הכנה אונליין לתרגול ארבעת פרקי המבחנים הממוחשבים. הערכה כוללת מבחנים מהמתכונת הישנה ומהמתכונת החדשה, והיא תסייע לכם להבין מה מצופה מכם במבחנים באמצעות דוגמאות, הסברים וקובצי הדרכה. ערכת ההכנה שלנו למבחנים הממוחשבים היא הערכה היחידה בשוק שמאפשרת לתרגל את כל הפרקים במבחנים הממוחשבים אונליין.
  • הכנה לשלב הראיונות - הכנה הכוללת מפגש אישי - במכון או בזום, לבחירתכם - עם מדריך מנוסה, ותחילתה בסימולציה של הראיונות הנערכים כחלק מתהליך הקבלה. עם סיום הסימולוציה תקבלו משוב על תשובותיכם וכן המלצות וטיפים למענה על השאלות בראיונות.

הכנה למערכות מו"ר ומרק"ם

ההכנה למערכות מו"ר ומרק"ם נערכת במסגרת של מפגשים אישיים - במכון נועם או בזום, לבחירתכם - והיא תאפשר לכם להתנסות בשאלון הביוגרפי ובתחנות מרכז ההערכה וכמובן ללמוד כיצד להתמודד עימם היטב:

  • הכנה לשלב השאלון הביוגרפי - הכנה שמשכה שעה, ושבמהלכה תבצעו סימולציה של השאלון הביוגרפי בתנאי אמת. לאחריה תקבלו משוב ממדריך מנוסה מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית. המשוב יסייע לכם לראות את תשובותיכם מנקודת המבט של הבוחנים, להבין כיצד עליכם לענות על השאלות בשאלון ולבסוף לקבל הצעות לשיפור תשובותיכם.
  • הכנה לשלב מרכז ההערכה - במהלכה תעברו סימולציות של כל אחת מהתחנות במרכז ההערכה (ריאיון, דילמה וסימולציה עם שחקנים) עם מדריכים מקצועיים מהצוות של מכון נועם. לאחר הסימולציות תקבלו משוב מקיף על התנהלותכם בכל אחת מן התחנות, וישולבו בו טיפים וכלים להתנהלות בכל אחת מהן.
אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.