כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

הכנה משולבת - מגיעים מוכנים לכל אתגר 

כל אחד ממשרדי רואי החשבון המובילים בישראל מציב אתגרים ייחודיים למועמדים להתמחות בדמות מבחנים שונים, כגון מבחנים פסיכוטכניים, מבחני אישיות וראיונות אישיים בעברית או באנגלית. כדי להפוך את תהליך ההכנה שלכם למבחני ההתמחות לפשוט יותר, ריכזנו עבורכם את כל ההכנות הרלוונטיות לתהליכי המיון בחמשת המשרדים המובילים בחבילת הכנה משולבת אחת.

חבילת ההכנה כוללת תרגול אונליין ומפגשי הכנה אישיים עבור כמעט כל סוגי מבחני המיון שבהם משתמשים המשרדים המובילים, כפי שאפשר לראות בטבלה הבאה: 

  מבחנים פסיכוטכניים  ריאיון אישי  ריאיון אישי באנגלית  דינמיקה קבוצתית  מבחני אישיות  מבחנים באנגלית  מבחני VR - בשגרה
EY          
BDO    
PwC            
KPMG      
Deloitte*        
הכנה משולבת
(כולל תוספות)*מבחני הקבלה לDeloitte משתנים בהתאם להגבלות הקורונה - במצבים שבהם אין הגבלות מיוחדות, המועמדים מזומנים לבחינה פרונטלית במבחני VR (מבחנים ממוחשבים ומשחקיים באופיים). במצבים שבהם לא מתקיימות הגבלות קורונה, נבחנים המועמדים במבחנים פסיכוטכניים ממוחשבים מהבית. חשוב לציין שחבילת ההכנה המשולבת כוללת הכנה מקיפה למבחנים הפסיכוטכניים הממוחשבים, אך היא אינה כוללת הכנה למבחני VR.


האותיות הקטנות - איזו הכנה אנחנו מציעים?

החבילה הבסיסית:

הכנה למבחנים פסיכוטכניים 

המבחנים הפסיכוטכניים הממוחשבים כוללים לרוב מבחנים כמותיים, מילוליים וצורניים שונים. נכון לימים אלו המבחנים מתקיימים באופן מקוון. חבילת ההכנה המשולבת כוללת ערכת הכנה אונליין לתרגול ביתי של כל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים, מכל מכשיר ובכל זמן. הערכה כוללת מאות תרגילים שונים, הסברים מפורטים לכל תרגיל ושיטות פתרון ייחודיות שתוכלו ליישם בקלות ובמהירות, ושנועדו לסייע לכם לשפר את הביצועים שלכם ולהתמודד באופן מיטבי עם דרגות הקושי הגבוהות של המבחנים ועם הגבלת הזמן המחמירה שלהם. 

הכנה למבחנים באנגלית

מבחני האנגלית הכלולים בתהליך המיון של רוב המשרדים המובילים דורשים מהמועמדים להפגין שליטה וידע באוצר מילים ובדקדוק. סביר להניח שעבר זמן מאז נדרשתם להתמודד עם מבחנים מסוג זה, וכדי לעזור לכם להתרענן בחומר כללנו בערכת האונליין חומר עיוני בנושא דקדוק ואוצר מילים. בצד החומר התיאורטי, הערכה כוללת תרגול רב, שיסייע לכם להפנים את החומר, וכמובן לשפר את השליטה בו, כך שבסופו של דבר תוכלו להגיע ממוקדים ומוכנים למבחן האמיתי. 

הכנה למבחני אישיות 

מבחני האישיות הממוחשבים כוללים מספר רב של היגדים. כנבחנים, תידרשו לסמן את מידת ההסכמה שלכם עם ההיגדים האלה, ולעיתים אף להכריע בין מספר אפשרויות פעולה במצבים שונים בתחומים חברתיים, תעסוקתיים ועוד. המבחן נועד למפות את תכונות האישיות השונות שלכם ולבחון את מידת ההתאמה שלכם לתפקיד. ערכת האונליין כוללת סימולציה מלאה של מבחן האישיות הממוחשב, שנועדה לספק לכם התנסות מוקדמת במבחן האישיות, בליווי דו"ח ביצועים מפורט. הדו"ח יכלול פירוט של התכונות הנבחנות, טיפים בנוגע למידת ההתאמה של תכונות אלה לתפקיד שאליו אתם מתמיינים ודרכים יעילות שיסייעו לכם לבחור בתשובה הטובה ביותר במקרים של דילמות במבחן עצמו. 

הכנות בתוספת תשלום:

הכנה אישית לריאיון האישי (עברית או אנגלית)

מפגש הדרכה אישי, שייערך בזום, עם מדריך מקצועי. בחלק הראשון של ההדרכה תעברו סימולציה של ריאיון מלא בעברית או באנגלית. הסימולציה תכלול שאלות כלליות, העולות כמעט בכל ריאיון אישי, וכן שאלות האופייניות לראיונות עם מועמדים להתמחות במשרדי ראיית חשבון. בחלק השני של ההדרכה תקבלו משוב מפורט על התנהלותכם בריאיון, ובו התייחסות לרושם שהותרתם, לאופן שבו עניתם על השאלות וכדומה. המדריך יסייע לכם לשפר את המענה בשאלות שבהן התקשיתם, ינחה אתכם כיצד להבליט את החוזקות שלכם, ולסיום גם יצייד אתכם בטיפים חשובים לקראת הריאיון שאתם עומדים לעבור. 

מעוניינים? סמנו  בתיבת המכירה ונחזור אליכם לתיאום מועד ההדרכה.

הכנה לדינמיקה הקבוצתית

משימות הדינמיקה הקבוצתית הכלולות בתהליך המיון של EY ו-BDO נועדו לבחון את כישורי המנהיגות שלכם, את יכולתכם לעבוד בצוות ועוד. ההכנה למשימות הדינמיקה הקבוצתית נערכת בקבוצה של עד שבעה משתתפים בזום או במכון נועם, וכוללת סימולציה מלאה של דינמיקה קבוצתית. בתום הסימולציה כל אחד מהמשתתפים יקבל משוב מפורט בנוגע לתפקודו במשימות השונות. המדריכה תצייד אתכם בטיפים יעילים ליישום במשימות הדינימיקה במבחן האמיתי, וכן בדגשים שונים המותאמים למבחני הקבלה להתמחות. 

מעוניינים? סמנו  בתיבת המכירה ונחזור אליכם לתיאום מועד הדינמיקה.

הכנה למבחני אמינות - רלוונטי לדלויט ולסומך חייקין (KPMG)

מבחני אמינות נועדו לבחון את השקפת עולמכם ואת התנהגותכם במצבים שונים הקשורים לעולם התעסוקה. מבחני האמינות כוללים סיטואציות שונות המציגות דילמות מוסריות כאלה ואחרות, דוגמת מצבים של גניבה ממקום עבודה, שקרים, שימוש בסמים וכו'. עליכם יהיה לדרג את מידת ההסכמה שלכם עם ההתנהגות המתוארת בהיגד או לבחור באחת מאפשרויות הפעולה המוצעות. ההכנה שלנו למבחני האמינות כוללת שלוש סימולציות מלאות של מבחן האמינות, כן דו"ח תוצאות מפורט הכולל הסברים לכל היגד, דרכי מענה מומלצות וטיפים בנוגע לתשובות שכדאי להימנע מהן. 

מעוניינים? סמנו  בתיבת המכירה ותקבלו גם את ערכת האמינות שלנו.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.