כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(16) קראו עוד

שימו  - ההכנה זמינה לשימושכם עד לתאריך המבחן

הכנה לשלב הראשון - כתיבת קורות חיים

ההכנה לשלב קורות החיים אורכת כשעה, ותתקיים במשרדי מכון נועם או בזום - לבחירתכם. במהלך ההכנה מדריך מקצועי מתחום הפסיכולוגיה התעסוקתית יעבור איתכם על התשובות שלכם לשאלות בטופס קורות החיים. המדריך ימליץ לכם כיצד לשפר את התשובות שלכם ויסייע לכם להבין מה המעריכים לומדים עליכם מהן.

ההכנה לשלב זה תתקיים בפרק הזמן שבו ניתן להגיש את טופס קורות החיים.


הכנה לשלב השני - המבחנים הממוחשבים

ההכנה למבחנים הממוחשבים כוללת ערכת הכנה אונליין לתרגול כל 4 הפרקים במבחנים. כמו כן, תקבלו משובים אישיים על תשובותיכם בחלק מן הפרקים. 

ערכת ההכנה אונליין כוללת:

 •  תרגול ממוקד של 4 הפרקים שבמבחנים -
   • פרק אנגלית - הסבר על המטלה החדשה באנגלית בשנת 2021 + משוב אונליין ממדריך מקצועי על מטלה אחת.
   • מבחן אישיות ממוחשב - מבחן אישיות ממוחשב לתרגול הכולל כ-220 שאלות שבהן תצטרכו לסמן עד כמה אתם מסכימים עם היגדים שונים (למשל: "לעיתים אני חולם בהקיץ"). בתום התרגול תקבלו דו"ח תוצאות מסכם ובו הפרופיל האישיותי המשתקף מתשובותיכם. דו"ח התוצאות יסייע לכם ללמוד אילו תכונות כדאי לכם להציג כמועמדים לרפואה וכיצד לעשות זאת היטב. 
   • מבחן דירוג תגובות לתרחישים מעולם הרפואה - מבחן לתרגול בפורמט המבחן שהתקיים לאחרונה + 5 מבחנים לתרגול בפורמט המבחן שהתקיים בשנים קודמות + קובץ הדרכה מקיף המסביר כיצד לענות היטב על השאלות במבחן.
    ראוי לציין כי יש חשיבות גדולה בתרגול המבחנים בפורמט הקודם, מאחר שהעקרונות המנחים לפתרונם עדיין רלוונטיים, והתרגול יסייע לכם להטמיע אותם.
   • מבחן דילמות ושאלות פתוחות - מידע תיאורטי ודגשים חשובים למענה נכון על השאלות; 9 תרגילים להתנסות + משוב אונליין ממדריך מקצועי על אחד התרגילים (המשוב יינתן על כל 4 השאלות הכלולות בתרגיל).
 • 4 פרקי סימולציה - 4 פרקים נבחרים לתרגול כסימולציה: פרק ניתוח טקסטים באנגלית, פרק מבחן אישיות ממוחשב, פרק מבחן דירוג תגובות ופרק מבחן דילמות ושאלות פתוחות. פרקי הסימולציה נועדו לסייע לכם להטמיע את כל הלקחים והעקרונות שלמדתם במהלך התרגול בערכה. לכן עליכם להשאיר את פרקי הסימולציה לסוף ולתרגלם אחד אחרי השני בדומה להתרחשות במבחן האמיתי.
 • קובצי הדרכה תיאורטיים בנושאים: תהליך הקבלה לרפואה, אפיון הכישורים והתכונות הנדרשים לתפקיד הרופא ועוד.

שימו לב! במעמד הרכישה באפשרותכם לקבל הדרכה אישית בתוספת תשלום ממדריך מקצועי על תשובותיכם במבחן אישיות, במבחן דירוג תגובות לתרחישים ובמבחן שאלות פתוחות.


הכנה לשלב השלישי - הראיונות האישיים

שלב הראיונות האישיים הוא השלב הסופי בתהליך הקבלה לאוניברסיטת בן-גוריון. במסגרת ההכנה, האורכת כשעה וחצי, תיערך לכם סימולציה של ריאיון קבלה על ידי מדריך מקצועי ולאחריה תקבלו משוב מפורט והמלצות. המשוב יכלול התייחסות מקיפה לתשובות שנתתם, וכן הערות וטיפים בנוגע להתנהלות הכללית שלכם במהלך הריאיון. את ההכנה לריאיון ניתן לערוך במשרדי מכון נועם בתל אביב או בזום - לבחירתכם.

המפגש עם המדריך ייקבע בסמיכות למועד הריאיון האישי שתזומנו אליו.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.