כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(19) קראו עוד

למה לכם להתכונן איתנו?

בואו נודה באמת, לא קל למצוא מידע מהימן על מערכת המיון של בית הספר לרפואה בבן-גוריון. למה? כי לעומת מבחני המיון של המסלול השש-שנתי באוניברסיטאות אחרות, שפותחו על ידי מאל"ו (מרכז ארצי לבחינות ולהערכה), כאן מדובר במערכת מיון ייחודית וסגורה למדי. ובכל זאת, אחרי הרבה שנים שבהן חקרנו את מערכות המיון במוסדות האקדמיים השונים, הצלחנו לבנות עבורכם את ההכנה שתיתן לכם את המענה הכי מקיף לשלבי המיון ללימודי רפואה בבירת הנגב.


אז איך זה עובד?

ההכנה שלנו לרפואה בבן-גוריון מחולקת בהתאם לשלבי המיון שתעברו באוניברסיטה:

 הכנה לשלב הראשון - שאלון קורות חיים

בהכנה זו אנחנו הולכים לעבור איתכם על שאלון קורות החיים שמחכה לכם באזור האישי באתר האוניברסיטה. לאחר שתמלאו את השאלון (ולפני שתגישו אותו ), נזמן אתכם להדרכה אישית ונבחן תשובה-תשובה: האם האירועים שבחרתם לכתוב עליהם מציגים אתכם בצורה הטובה ביותר, האם יש משהו שכדאי להוסיף או להשמיט, מה בדרך כלל מחפשים בשאלונים האלה ועוד. ההדרכה אורכת שעה, ואפשר לקיים אותה במכון או בזום. אנחנו כמובן נתזמן את ההכנה כך שהיא תיערך בפרק הזמן שבו מגישים את שאלון קורות החיים. 

 הכנה לשלב השני - מבחנים ממוחשבים

ערכת האונליין שלנו, שתקבלו כחלק מההכנה, כוללת קובצי הדרכה ויחידות תרגול של המבחנים הממוחשבים: מבחן אישיות, שאלות אישיות, פירמידת תכונות ומבחנים קוגניטיביים שונים (סדרות אותיות, תרשים שינוי קוד, הסקה מדיאגרמה ועוד). בנוסף, בערכה תמצאו גם סימולציה מלאה של המבחנים, כדי שתוכלו להתנסות בחוויה קרובה ככל האפשר לדבר האמיתי ולראות איך השתפרתם מתחילת התרגול. ואם יהיו שאלות שלא תצליחו, דו"ח התוצאות שתקבלו בסוף כל תרגול יעזור לכם להבין איך פותרים אותן.

 הכנה לשלב השלישי - ראיונות אישיים

ידוע שבבן-גוריון שמים דגש על ההתאמה האישיותית של המועמדים ללימודי רפואה, ולכן שלב הראיונות הוא סופר קריטי - וגם, כנראה, השלב שהכי קשה להתכונן אליו. מה שאנחנו מציעים לכם זה הדרכה אישית לקראת הראיונות, שבה תעברו סימולציה של ריאיון אישי, ולאחר מכן תקבלו משוב שיסייע לכם לחדד את המסרים שלכם ולהראות שיש לכם את מה שדרוש ללימודים. ההדרכה אורכת שעה וחצי, ואתם יכולים לבחור אם לקיים אותה במכון או בזום. כדי שההכנה תהיה הכי יעילה, נתזמן אותה כך שתהיה קרובה למועד הריאיון האישי שלכם.

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.