כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא
(1) קראו עוד

מה כוללת ההכנה?

 • חשיבה מרחבית: הטלת צל, חיבור צורות מלת מימדי, צורות פרוסות, קוביות ועוד
 • מבחנים טכניים: ידע כללי, גלגלות, גלגלי שיניים, מים

 • הסברים על אופן השימוש המיטבי בערכה, תשובות לשאלות נפוצות
 • תרגול מתוזמן המדמה את יום המבחנים
 • הסברים וטיפים לפתרון
 • ניתן לתרגל כל מבחן ללא הגבלה
 • השימוש בערכה זמין מכל מחשב ודפדפן
 • ניתן לתרגל 24/7

עוד על המיונים לתפקיד סייר בוחן תנועה במשטרה

מחפשים תפקיד עם שליחות? רוצים להיות סיירים במשטרת ישראל? בפניכם הזדמנות להצטרף לאלפי מגויסים טריים שהתגייסו השנה לשורות משטרת ישראל. תפקיד הסייר מציע שילוב נדיר בין סמכות, אחריות, כוח וההזדמנות להציל חיי אדם.
על מנת להעניק לכם את ההכנה המדויקת ביותר לבחינה, מכון נועם פיתח ערכה המותאמת במיוחד לבחינות עבור סיירים בוחני תנועה במשטרה.


מה כוללת ההכנה של מכון נועם?

במטרה להגדיל את סיכוייכם להצטרף לשורות המשטרה בתור סיירים בוחני תנועה, מכון נעם שקד על ערכת מיון המותאמת באופן מושלם לדרישות המבחנים. עבודתו של הסייר דורשת התמצאות במרחב כדי להגיע במהירות לזירות תאונה וכן ידע טכני בהערכת התקינות של כלי רכב ולכן מבחני המיון מתמקדים בשני חלקים אלו:

  • הכנה למבחן הבנה טכנית – מכון נועם פיתח ערכת הכנה אונליין הזמינה 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ומכל מקום. הערכה כוללת את סוגי השאלות המצפות לכם בחלק הטכני: שאלות שיבקשו מכם לדעת תוך כמה זמן ניתן למלא בריכה, באיזו דרך יהיה קל יותר להרים משקולת ובאיזה כיוון יסתובב עצם כלשהו כשכוח מסוים מופעל עליו.
  • הכנה למבחן חשיבה מרחבית – גם בחלק זה, השאלות יהיו זמינות לכם דרך ערכת האונליין של מכון נועם. הערכה כוללת את סוגי השאלות שעשויות להופיע בבחינה, למשל: סיבוב והטיה של צורות תלת ממדיות וקביעה האם הצל המוצג לכם יכול להיות שייך לצורה מסוימת.

מהו סייר בוחן תנועה?

במקרה של חשד לתקלה מכנית ברכב בכביש, סייר בוחן תנועה יהיה זה שייגש לבחון את האירוע. הסייר עשוי להיתקל ברכב תקול תוך כדי סיור, יכול לקבל פקודה ממפקדיו לגשת לרכב חשוד כלשהו, או יכול לקבל דיווח משוטר אחר. לסייר ישנה סמכות רבה ואם הוא סבור כי ברכב יש ליקוי בטיחותי חמור, הוא יכול אף להורידו מהכביש.
תפקיד הסייר חיוני ביותר לבטיחות התנועה. אם הסייר התרשל בתפקידו ולא טיפל כיאות בליקוי, הוא עלול לגרום לתאונה רבת נפגעים. מסיבה זו, משטרת ישראל עורכת מבחני מיון קפדניים כדי לבחור את המתאימים ביותר לתפקיד הסייר.


כיצד נראים המבחנים?

המבחנים לתפקיד סיירים בוחני תנועה קצרים יחסית וכוללים מבחנים פסיכוטכניים בלבד, בשני נושאים - הבנה טכנית וחשיבה מרחבית:
הבנה טכנית – בחלק זה תיבחן היכולת שלכם להבין את ההיבטים הטכניים והמכניים של העולם מסביבכם. תידרשו להבין כיצד מגיבים עצמים במגוון סיטואציות במהלך תנועה, כאשר הם נחשפים לקור וחום ועוד. המבחן יכלול שאלות ידע כללי, גלגלות, גלגלי שיניים ומים.
חשיבה מרחבית – מבחן זה יבדוק את היכולת שלכם לדמיין סיבוב והטיה של עצמים. המבחן יכלול שאלות הטלת צל, קוביות, פריסת צורה ותלת ממד.
עם מכון נועם, הדרך שלכם להצלחה סלולה! רכשו עוד היום את הערכה והתחילו להתכונן למבחנים.

לא מצאתם את מבוקשכם?

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.