כל עבודה בהישג ידך
 

הכנה למבחני מיון לפייסבוק ישראל

למדו עוד על ההכנה לראיון
ליצירת קשר: 03-53-77-361
info@machon-noam.co.il
למדו עוד על


ממליצים
"ההכנה שלכם הייתה מעולה. אם חבר יתייעץ איתי - אני לא רק אמליץ עליכם, אני אשכנע אותו לעבור הכנה."
הכנה לראיון, מרץ 2017


מתמיינים למשרה בפייסבוק ישראל?
מכון נועם מציע הכנה לראיון הטלפוני ולראיונות מול הבכירים בחברה שאתם צפויים לעבור במסגרת המיונים. הכנה לראיון תשפר את הסיכויים שלכם להתקבל לעבודה באחת מהחברות המובילות בעולם - Facebook. בימים אלו פייסבוק ישראל מגייסת מאות עובדים חדשים - אז למה אתם מחכים? התחילו לתרגל!
בהמשך העמוד תלמדו על מבחני המיון בפייסבוק ישראל וההכנה אליהם.


  "ההכנה תרמה לי מאוד ובמיוחד ההכנה בפני הפסיכולוג לקראת הראיון. שני הפסיכולוגים אשר ראיינו אותי תרמו לי מאוד ובמיוחד העלו מהביטחון העצמי שלי דבר שהייתי זקוקה לו."
מועמדת שביצעה הכנה לראיון, ינואר 2016


כבר מספר שנים שפייסבוק מדורגת כאחת מהחברות שהכי כדאי לעבוד בהן, בדירוגים כלל עולמיים כמו גם בדירוגים מקומיים. פייסבוק ישראל היא אחת החברות המובילות במשק הישראלי וידועה כחברה שמגייסת לשורותיה עובדים שמוכיחים יכולות אישיותיות יוצאות דופן וכישורים מקצועיים ללא דופי. 

לשם כך, תהליך המיונים לפייסבוק ישראל הוא תהליך רב שלבי שנועד לבחון את העובד בדרכים שונות ולסווג אותו על סמך מגוון כישורים. 

שלב א' - ראיון טלפוני

למועמדים מתאימים ייקבע ראיון טלפוני, המהווה את השלב הראשון בתהליך המיונים. ראיון טלפוני בפייסבוק ישראל, כמו בחברות אחרות הממיינות באמצעות ראיון טלפוני, דורש הכנה שונה מהכנה לראיון עבודה רגיל.

אנו מציעים הכנה לראיון טלפוני:
  • מדריך מקצועי, מצוות מכון נועם, יחזור אלייך טלפונית ותבצעו יחד סימולציה של ראיון עבודה טלפוני.
  • לאחר הסימולציה, המדריך המקצועי יפרט בפניך את התרשמותו וייתן לך דגשים לשיפור ולשימור.
  • משך השיחה כ-40 דקות.

שלב ב' - מבחן ממוחשב

בשלב זה יישלח לכתובת המייל שלכם לינק למבחן ממוחשב. מדובר במבחן פסיכוטכני ובשלב הראשון בין כל שלבי המיון שאינו בוחן את אישיות המועמד, אלא את כישוריו.

שלבים ג' וד' - ראיון עם מנהל ישיר וראש צוות

הראיון הוא הזדמנות עבורכם להציג את עצמכם למנהל הישיר ולראש הצוות וכן להתרשם מהחברה ומהתפקיד אליו אתם מתמיינים. הראיון עשוי לעורר תחושת לחץ בקרב מועמדים רבים, לכן מומלץ לבצע הכנה במטרה לחזק את הביטחון העצמי. 80% מהאנשים שעברו הכנה לראיון עבודה במכון נועם עברו בהצלחה את הראיון הראשון אליו זומנו.

מכון נועם מציע הכנה לראיון עבודה.
ההכנה לראיון אורכת שעה וחצי (90 דקות) ונעשית במתכונת אישית. ההכנה מתבצעת על ידי פסיכולוג קליני, תעסוקתי או מדריך מקצועי עם ניסיון רב בשוק העבודה.
  • בשלב הראשון של ההכנה מתבצעת סימולציית ראיון עבודה מלא בו הפסיכולוג בתפקיד המראיין, שואל את כל השאלות הקשות העשויות להישאל בראיון. במהלך הסימולציה, המדריך מתרשם מתוכן התשובות ומשפת הגוף שלכם ובוחן האם אתם מבטאים את עצמכם באופן מיטבי.
  • בשלב השני של ההכנה, הפסיכולוג נותן לכם משוב על התרשמותו. הוא מפרט את הנושאים בהם יצרתם רושם מקצועי ואת התחומים בהם הרושם שנוצר במהלך הראיון היה שלילי ועלול היה לגרום לפסילתכם בתום ראיון עבודה.
  • בשלב השלישי בהכנה, הפסיכולוג יציע טכניקות למיקוד והתמודדות כדי להפוך את הראיון לשיחה מקצועית ומשכנעת.
  • ניתן גם להתכונן לראיון מהבית דרך תוכנת אונליין.  "ההדרכה תרמה מאוד ברמה הפרקטית להבין היכן טעיתי ואיך לשפר, ההמלצות היו מאוד רלוונטיות וההתייחסות מקצועית."
הכנה לראיון, מרץ 2016

שלב ה' - מבחן מקצועי, תלוי תפקיד

בשלב האחרון למיונים, המועמדים שצלחו את שאר השלבים יידרשו להיבחן במבחן הקשור ישירות לתפקיד אותו הם מעוניינים למלא. בין הנושאים הכלולים במבחנים אלה ישנם מבחנים טכניים, בעיות קידוד, חידות הגיון ועוד...

בנוסף, הכנו עבורכם כמה דפים שימושיים:
ראיון עבודה
קורות חיים
מבחנים פסיכוטכניים
טיפים למבחני מיון
שאלות בראיון עבודה

↑חזרה לראש העמוד

לתיאום הכנה ומידע נוסף – השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם:
מידע כללי
עזרה
מוצרים נבחרים
מבחנים בחינם
שותפויות ועסקי


 
Created by red-id