איך מתכוננים למבחני פסיפס עם הערכה שלנו?

  • מכירים מראש את נושאי המבחן - המבחנים הפסיכוטכניים בפסיפס יבחנו את היכולות הקוגניטיביות ואת אופן החשיבה שלכם באמצעות שאלות במגוון נושאים כמו לוגיקה, זריזות, אנלוגיות ועוד. לא משנה מה הרקע המקצועי שלכם, הסבירות שאתם בקיאים בכל הנושאים ושולטים בהם היא נמוכה יחסית, ולכן כדאי ללמוד ולהכיר את החומר לפני המבחן. בתהליך הלמידה שלכם ללמוד את נושאי המבחן, לרענן את הזיכרון בכל מה שקשור לפעולות מתמטיקה בסיסיות שנדרשות במבחן, לקבל שיטות לפתרון זריז ויעיל וטיפים להכרעה בין שתי אפשרויות תשובות מבלבלות.  
  • מתרגלים את אינטנסיביות המענה - המבחנים בפסיפס הם מאתגרים מחשבתית וטכנית: מדובר במבחנים אינטנסיביים הדורשים רמת ריכוז גבוהה וממושכת. התמודדות עם האתגרים הללו לראשונה בעת במבחן עצמו, מבלי שהתנסיתם בפתרון שאלות מסוג זה לפני כן, עלולה לפגוע ברמת הביצועים שלכם ולא לשקף את היכולות האמיתיות שלכם. הערכה כוללת גם תרגולים מעשיים המדמים את הגבלת הזמנים של המבחן בפסיפס. בנוסף לתרגולים הממוקדים, ישנה גם סימולציה מלאה של המבחן, שבעזרתה תוכלו לתרגל מענה רציף וממושך על כל נושאי המבחן.  
  • משפרים ביצועים ולומדים תוך כדי תנועה - בתום כל תרגול וסימולציה, תקבלו משוב ממחושב עם ציון ופירוט מלא של התשובות הנכונות והשגויות שלכם. המשוב יאפשר לכם לעבור על כל אחת משאלות המבחן, בצירוף הסבר מפורט על הדרכים היעילות ביותר להגיע לתשובה הנכונה. הדו"ח יאפשר לכם להטמיע את החומר בקלות ובמהירות, להבין באילו נושאים אתם זקוקים לתרגול נוסף ולהעמיק את הלמידה באמצעות הסקת מסקנות ולמידה מטעויות.  

 אז מה בעצם יש בערכת האונליין למיוני מנהלים בפסיפס?

♦ תרגול מקיף בכל נושאי המבחנים הפסיכוטכניים:

  • מבחנים כמותיים - חשבון פשוט, בעיות בחשבון, סדרות ועוד
  • מבחנים מילוליים ולוגיים - אנלוגיות מילוליות, הבנת הנקרא, לוגיקה ומבחני הוראות
  • מבחני צורות - מטריצות
  • מבחני זריזות ודיוק - תווים, ספרות, סימן מספר, תפיסה ועיבוד
  • מבחנים טכניים - הסקה מתרשימים ותרשימי זרימה

♦ הסברים מפורטים לכל תרגיל - דו"ח תוצאות בסיום כל תרגול, כולל הסברים וטיפים לפתרון יעיל ומהיר.

♦ התנסות מעשית במבחן אישיות ממוחשב - מבחן הכולל כ-220 היגדים והסברים מפורטים לכל סוג שאלה.

 אל תפספסו - שדרוגים להכנה למיונים לתפקידי ניהול בפסיפס

המיונים לתפקידי ניהול בכירים שונים מהמיונים הרגילים וגם המבחנים בהם אתם צפויים להיתקל. אם ברצונכם להגיע מוכנים לכל האתגרים וההתקלות הצפויות לכם באותו מיון, יש לנו שתי תוספות שיסגרו לכם את כל הפינות של המיונים לניהול:

הכנה למבחני אמינות 

מטרת מבחני האמינות היא לאתר נטיות אישיותיות שעלולות להיות בעייתיות עבור המעסיקים שלכם או במהלך התפקוד שלכם בשגרת העבודה. במבחן יוצגו לפניכם היגדים שונים ויהיה עליכם לדרג את מידת ההסכמה או ההזדהות שלכם איתם. לעיתים נדמה שלא מדובר במבחן מורכב במיוחד, אבל זהו מבחן שרבים נכשלים בו, כיוון שהוא מתעתע ואינטנסיבי עבור מי שאינו מכיר את החוקיות שמאחוריו.

בתוספת ההכנה שלנו למבחני האמינות תוכלו למצוא הסברים מפורטים על מבנה המבחן והרציונל שלו, על התחומים שעליהם תישאלו ועל דרך המענה המומלצת. בנוסף תוכלו למצוא בה תרגולים מקיפים וכן דו"ח תוצאות מפורט על הביצועים שלכם שיסייע לכם להשתפר.

מעוניינים? סמנו ב-✔ בתיבת המכירה

הכנה לתרגיל דואר 

תרגיל דואר הוא מבחן נפוץ במיוני פסיפס לתפקידי ניהול בכירים. התרגיל מדמה יום עבודה עמוס במשרד, שבו עליכם להתמודד עם הודעות ובקשות רבות בהגבלת זמן קצרה יחסית. המבחן בעצם בודק את פוטנציאל יכולות הניהול שלכם: יכולת לתעדף משימות, התמודדות עם מצבי לחץ וקבלת החלטות ביעילות ובזריזות.

ההכנה שלנו תספק לכם היכרות מעמיקה והתנסות עם המבחן באמצעות סימולציה של תרגיל הדואר, כדי שתוכלו להתכונן מראש למה שצפוי לכם, ולא תיתקלו במבחן לראשונה רק במיונים. לאחר הסימולציה, תקבלו משוב ממדריך או מדריכה מקצועיים בזום או במכון (לבחירתכם). המשוב יתייחס לביצועים שלכם, לציון שהוצאתם וייתן לכם נקודות שיפור וטיפים לצליחת המבחן.

מעוניינים? סמנו ב-✔ בתיבת המכירה

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.