כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב מלא כוכב חצי מלא
(15) קראו עוד

מכינים את הקרקע להצלחה

מבחן תיל לקבלה למכללת רופין כולל מבחנים טכניים, לוגיים, מילוליים וכמותיים, וכן מבחן אישיות. המבחנים הללו עלולים להישמע מאיימים, אך חלקם בוודאי מוכרים לכם משנות הלימודים. עם זאת, בין שהם מוכרים לכם ובין שלא, כדי להצליח במבחן תיל עליכם לשלוט בחומר היטב. לשם כך נדרש תרגול.    

ערכת ההכנה שלנו מצוידת בחומרי הדרכה ובתרגול רב, שיאפשרו לכם לרענן את הזיכרון, לרכוש את המיומנויות הדרושות להצלחה במבחן וגם להתוודע אל הנושאים שאינכם מכירים. חומרי ההדרכה יסייעו לכם להכיר את נושאי המבחן וסוגי השאלות בו, וגם יציידו אתכם בשיטות פתרון יעילות. בשלב התרגול תוכלו ליישם את שיטות הפתרון ולאחריו להיעזר בהסברים המפורטים. לבסוף תוכלו לתרגל סימולציות, שהן הדבר הקרוב ביותר למבחן האמיתי, ובסיומן תקבלו דו"ח תוצאות מסכם שיעזור לכם לזהות את הקשיים שלכם ולמקד את התרגול.


איך התרגול בערכה יסייע לכם להצליח בבחינה?

    • הוא יעזור לכם לרענן את החומר לקראת המבחן - חלק ניכר מהחומר לבחינה מוכר לכם מלימודיכם בעבר, אך סביר שעבר זמן רב מאז תרגלתם אותו. הערכה שלנו מצוידת בהסברים מפורטים ושיטות פתרון ייחודיות שיסייעו לכם לרענן את הידע ולהחזיר את השליטה בחומר. 
    • הוא ימקד אתכם למבחן בדיוק - התרגול בערכת ההכנה שלנו מותאם במיוחד למבחן תיל לקבלה לרופין. כך למשל, מבחן תיל למכללת רופין כולל גם מבחן אישיות שאינו כלול במבחני קבלה למכללות אחרות. ערכת התרגול שלנו כוללת יותר מ-200 שאלות שיעזרו לכם להתכונן למבחן האישיות ולכל המבחנים שעתידים להופיע במבחן שלכם. 
    • הוא ירגיל אתכם לעבודה במגבלת זמן - מבחן תיל נערך במגבלת זמן. בשונה ממבחנים פסיכוטכניים אחרים, במבחן זה לא תוכלו לדעת כמה זמן יוקצב לכם לכל שאלה. כדי להכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן, וידאנו ששעון העצר בסימולציות יוסתר מכם כך שלא תוכלו לדעת כמה זמן נותר לכם. 
    • הוא יסייע לכם להגיע למבחן כשאתם רגועים ומכירים את כל נושאי המבחן - ערכת ההכנה שלנו תואמת למבחן תיל וכוללת אלפי שאלות מכל הנושאים הצפויים להופיע במבחן. היכרות מעמיקה עם נושאי הבחינה, סוגי השאלות ודרגות הקושי יסייעו לכם להגיע לבחינה כשאתם מוכנים ובטוחים בעצמכם ובביצועים שלכם. 

ערכת אמי"ר/אמיר"ם במחיר מיוחד לנבחני תיל ברופין

כידוע, הקבלה לכל מסלולי הלימודים במכללת רופין מותנית בעמידה במבחני תיל ובהיבחנות במבחן אמי"ר/אמיר"ם. תרגלו בערכת ההכנה לפני הבחינה, הגיעו מוכנים וחסכו לעצמכם קורסי אנגלית מיותרים, זמן, כסף ואנרגיה!

הוסיפו את ערכת ההכנה לאמיר/אמיר"ם במעמד הרכישה, וקבלו את הערכה, ששווייה 489-289 ₪,
במחיר מיוחד של 100 ₪ בלבד!

הדרכת מתמטיקה בסיסית

מפגשי ההדרכה האישיים מיועדים לנבחנים שחשים שרמת השליטה שלהם בחומר הכמותי נמוכה וזקוקים ללימוד בסיסי או לחזרה מקיפה על מושג היסוד הכמותיים השונים (שברים וחזקות, סדר פעולות חשבון וכו').

המפגשים מתקיימים בהנחיית מדריך מקצועי בזום או במכון נועם, לבחירתכם. מפגשי ההדרכה נועדו לשמש הכנה לקראת ההתמודדות עם החומר הכלול בערכה, והם מבוססים על קובצי עזר הכלולים בה. באפשרותכם לתאם מפגש הדרכה בודד או סדרת מפגשים בהתאם לקצב ההתקדמות האישי שלכם.  

מעוניינים לתאם את מועד מפגש ההדרכה שלכם? סמנו  בתיבת הרכישה ונחזור אליכם בהקדם


שאלות נפוצות - מבחן תיל 

מהו מבחן תיל?

מבחן תיל הוא מבחן פסיכוטכני ממוחשב שנועד לבחון את התאמתכם למסלול הלימודים המבוקש. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (אמריקאיות), והן לקוחות מתחומים שונים, כגון חשיבה כמותית, כושר מילולי וכושר טכני. טווח הציונים במבחן תיל נע בין 800-200.

כדי לתאם את מועד הבחינה יש ליצור קשר עם משרדי חברת תיל באתר או להתקשר לטלפון: 03-5787444

לא עברתי את הבחינה, מתי אוכל להיבחן שנית?

אפשר לגשת לבחינה שוב לאחר 3 חודשים, אך לא יותר מ-3 פעמים בתקופה של 13 חודשים. 

שימו לב, חשוב לוודא את אפשרות הבחינה מחדש עם המכללה המבוקשת משום שישנן מכללות המגבילות את ההיבחנות במבחן תיל לפעמיים בלבד.

כמה זמן אורך מבחן תיל?

אורכו הממוצע של מבחן תיל הוא 3 שעות. עם זאת, חשוב לציין כי מספר השאלות הכולל שיופיע במבחן וכן הזמן שיוקצב לכל פרק אינם ידועים לנבחנים טרם הבחינה. כמו כן, הזמנים עשויים להשתנות ממגמת לימוד אחת לאחרת. יציאה להפסקות קצרות לשירותים תתאפשר במעבר שבין פרקי הבחינה. 

האם כדאי לנחש את התשובות?

בהחלט. השאלות במבחן תיל הן שאלות רב-ברירתיות (שאלות אמריקאיות), ואם אינכם יודעים מהי התשובה הנכונה, נחשו. היות שבכל תשובה מופיעות ארבע אפשרויות, הסיכוי שבחירתכם תתברר כנכונה הוא 25%.

שימו לב! המלצה זו תקפה רק במקרים שבהם לא נאמר במפורשות שקיים קנס על תשובות שגויות. 

האם מותר להשתמש במחשבון במבחן?

השימוש במחשבון אסור, אך מותר לעשות שימוש בדפי הטיוטה שיחולקו לכם. 

יש לי לקויות למידה ואני זכאי להקלות. מה עליי לעשות?

כדי ליהנות מן ההקלות, עליכם לפנות לפני מועד המבחן למכללה שבה אתם עומדים להיבחן או לחברת תיל ולעדכן אותן בכל ההקלות שאתם זכאים להן. ההקלות הניתנות לאנשים עם לקויות למידה במבחן תיל הן אפשרות לבחינה עם מחשבון או מילונית (עבור מבחן באנגלית בלבד) ותוספת זמן של 25%.

על אודות מכללת רופין

הלימודים במכללת רופין מתקיימים בשני קמפוסים, קמפוס עמק חפר וקמפוס מכמורת (בית הספר למדעי הים). המכללה מציעה מסלולי לימוד שונים לתואר ראשון ושני, וכן מסלול להנדסאים. בקמפוס עמק חפר מוצעים מסלולי לימוד, כגון כלכלה ומנהל עסקים, מדעי החברה והקהילה והנדסה. קמפוס מכמורת מציע מסלולים לתואר ראשון במדעי הים והסביבה הימית ובביוטכנולוגיה ימית ולתואר שני בניהול משאבי הים. 

המלצות

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
הטופס נשלח בהצלחה. נציגינו ייצרו איתך קשר בקרוב.
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.