גיל

פסיכולוג תעסוקתי ומנהל ההדרכה במכון נועם. מומחה בהכנת מועמדים למבחני מיון בתחומים שונים. בעל תואר שני בפסיכולוגיה תעסוקתית חברתית בהצטיינות ומוסמך בהנחיית קבוצות.

   אירה

ראש צוות פיתוח מבחני אישיות ואמינות במכון נועם. עוסקת בפיתוח ערכות הכנה למבחני אישיות ואמינות ובבניית מבחני אישיות ממוחשבים. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר-אילן.

מבחני אישיות הם מבחני מיון נפוצים, שנועדו לבדוק את ההתאמה האישיותיות של המועמדים למשרה שאליה הם מתמיינים. מדובר במבחנים פסיכולוגיים-התנהגותיים שמסייעים לבוחנים לאתר תכונות אופי מסוימות שמאפיינות את המועמד, למשל, עד כמה מועמד או מועמדת יצירתיים בצורת מחשבתם, עד כמה הם אחראיים או כיצד הם נוטים להתמודד עם לחצים.

קיימים מספר סוגים של מבחני אישיות, כמו שאלונים ממוחשבים, מבחני ציור ומבחני השלמת משפטים. סוג נפוץ במיוחד של מבחני אישיות הוא מבחן האמינות הממוחשב, שנועד לבחון את מידת היושרה של המועמד לתפקיד, וכן נועד לאתר נטיות אישיותיות ודפוסי התנהגות שעלולים לפגוע בארגון או בתפקודם של העובדים.

מבחני האישיות והאמינות עשויים להציף חששות במועמדים רבים, שכן פעמים רבות, הנבחנים לא יודעים מה בדיוק הם מבקשים לבדוק, כיצד מצופה מהם לענות על השאלות שהם מציגים ואיך נכון להתמודד איתן. בעמוד זה תוכלו למצוא מידע על מבחני אישיות ואמינות וההכנות שאנחנו מציעים בתחום. אם יש לכם שאלות נוספות, כתבו לנו למייל info@machon-noam.co.il

מבחני אישיות ואמינות - עמודי מידע נבחרים

עמודי אישיות

עמודי אמינות

אפשר לעזור לך? סימן שאלה
אפשר לעזור לך?
או מלאו את הפרטים הבאים ונחזור אליכם בהקדם:
-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.
מעוניינים בפרטים נוספים?
צרו קשר

Vהשאירו פרטים או התקשרו: 03-5377361

-
תודה שפנית אלינו!
הייתה בעיה בשליחת הטופס. אנא נסו שנית.